Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 203,33 | 278 | 160 | 8 | 67 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 196,67 | 230 | 167 | 8 | 67 % |
| 3. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 193,00 | 213 | 164 | 6 | 50 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 192,33 | 216 | 149 | 10 | 83 % |
| 5. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 189,17 | 230 | 170 | 12 | 100 % |
| 6. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 184,00 | 219 | 168 | 10 | 83 % |
| 7. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 183,00 | 224 | 155 | 6 | 50 % |
| 8. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 178,33 | 202 | 165 | 12 | 100 % |
| 9. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 177,83 | 191 | 162 | 6 | 50 % |
| 10. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 177,67 | 215 | 141 | 6 | 50 % |
| 11. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 175,33 | 197 | 141 | 6 | 50 % |
| 12. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 174,50 | 220 | 140 | 4 | 33 % |
| 13. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 174,17 | 214 | 138 | 2 | 17 % |
| 14. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 173,00 | 225 | 139 | 2 | 17 % |
| 15. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 172,83 | 197 | 151 | 6 | 50 % |
| 16. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 172,67 | 223 | 146 | 10 | 83 % |
| 17. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 172,50 | 220 | 146 | 8 | 67 % |
| 18. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 169,67 | 183 | 137 | 8 | 67 % |
| 19. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 165,17 | 215 | 132 | 6 | 50 % |
| 20. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 163,67 | 188 | 129 | 10 | 83 % |
| 21. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 161,33 | 178 | 123 | 4 | 33 % |
| 22. | Häusler Milan | MEXICO | 3 | 159,67 | 169 | 147 | 4 | 67 % |
| 23. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 158,00 | 214 | 112 | 2 | 17 % |
| 24. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 156,83 | 178 | 116 | 4 | 33 % |
| 25. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 155,17 | 199 | 111 | 10 | 83 % |
| 26. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 155,00 | 159 | 127 | 10 | 83 % |
| 27. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 154,33 | 169 | 131 | 6 | 50 % |
| 28. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 154,00 | 185 | 134 | 8 | 67 % |
| 29. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 151,83 | 179 | 135 | 4 | 33 % |
| 30. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 150,83 | 164 | 134 | 2 | 17 % |
| 31. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 150,00 | 167 | 135 | 0 | 0 % |
| 32. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 148,83 | 169 | 135 | 6 | 50 % |
| 33. | Mičánek Jiří | GAMA | 6 | 143,83 | 180 | 110 | 2 | 17 % |
| 34. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 142,83 | 173 | 113 | 4 | 33 % |
| 35. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 142,67 | 165 | 118 | 2 | 17 % |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 132,83 | 148 | 119 | 2 | 17 % |
| 37. | Majchrák Dušan | SMOG | 6 | 107,67 | 139 | 75 | 0 | 0 % |