Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 195,83 | 257 | 161 | 10 | 83 % |
| 2. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 191,17 | 266 | 136 | 12 | 100 % |
| 3. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 190,83 | 222 | 157 | 8 | 67 % |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 190,00 | 224 | 153 | 10 | 83 % |
| 5. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 189,33 | 245 | 157 | 10 | 83 % |
| 6. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 185,67 | 196 | 162 | 8 | 67 % |
| 7. | Mazur Václav | JADRAN | 3 | 184,33 | 189 | 179 | 6 | 100 % |
| 8. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 182,50 | 211 | 150 | 8 | 67 % |
| 9. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 179,33 | 216 | 130 | 8 | 67 % |
| 10. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 179,17 | 197 | 138 | 4 | 33 % |
| 11. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 179,00 | 203 | 160 | 6 | 50 % |
| 12. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 178,83 | 208 | 153 | 10 | 83 % |
| 13. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 178,83 | 191 | 158 | 6 | 50 % |
| 14. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 177,83 | 217 | 147 | 10 | 83 % |
| 15. | TRAKEŘI náhradník HDC 0 | TRAKEŘI | 6 | 177,17 | 201 | 152 | 10 | 83 % |
| 16. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 175,00 | 186 | 157 | 2 | 33 % |
| 17. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 172,67 | 195 | 152 | 4 | 33 % |
| 18. | Häusler Milan | MEXICO | 3 | 172,67 | 189 | 156 | 2 | 33 % |
| 19. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 172,00 | 189 | 147 | 8 | 67 % |
| 20. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 171,17 | 208 | 152 | 8 | 67 % |
| 21. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 170,83 | 182 | 128 | 4 | 33 % |
| 22. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 168,50 | 188 | 158 | 6 | 50 % |
| 23. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 167,50 | 200 | 143 | 4 | 33 % |
| 24. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 166,50 | 217 | 128 | 4 | 33 % |
| 25. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 166,00 | 215 | 148 | 6 | 50 % |
| 26. | Dušek Karel | GAMA | 3 | 164,33 | 188 | 130 | 2 | 33 % |
| 27. | Müller Vladimír | JADRAN | 3 | 164,33 | 223 | 125 | 4 | 67 % |
| 28. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 163,00 | 209 | 136 | 7 | 58 % |
| 29. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 162,00 | 199 | 123 | 4 | 33 % |
| 30. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 161,67 | 199 | 133 | 2 | 17 % |
| 31. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 160,17 | 191 | 136 | 6 | 50 % |
| 32. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 157,00 | 190 | 117 | 4 | 33 % |
| 33. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 152,33 | 158 | 124 | 0 | 0 % |
| 34. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 151,17 | 167 | 113 | 4 | 33 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 145,67 | 198 | 116 | 7 | 58 % |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 144,67 | 167 | 126 | 0 | 0 % |
| 37. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 144,33 | 161 | 126 | 0 | 0 % |
| 38. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 143,67 | 162 | 125 | 2 | 17 % |
| 39. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 127,67 | 126 | 114 | 0 | 0 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 126,33 | 157 | 94 | 0 | 0 % |