Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 183,00 | 206 | 149 | 10 | 83 % |
| 2. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 182,67 | 213 | 157 | 10 | 83 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 182,50 | 205 | 159 | 12 | 100 % |
| 4. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 177,67 | 195 | 158 | 7 | 58 % |
| 5. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 177,67 | 200 | 145 | 12 | 100 % |
| 6. | Müller Vladimír | JADRAN | 3 | 177,00 | 209 | 146 | 6 | 100 % |
| 7. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 176,83 | 220 | 150 | 6 | 50 % |
| 8. | Mihulka Josef | JADRAN | 3 | 176,00 | 198 | 154 | 4 | 67 % |
| 9. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 174,33 | 213 | 136 | 8 | 67 % |
| 10. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 173,00 | 203 | 140 | 4 | 33 % |
| 11. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 171,00 | 202 | 143 | 9 | 75 % |
| 12. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 170,67 | 222 | 138 | 6 | 50 % |
| 13. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 170,00 | 226 | 114 | 10 | 83 % |
| 14. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 168,67 | 213 | 138 | 6 | 50 % |
| 15. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 166,67 | 187 | 147 | 10 | 83 % |
| 16. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 166,17 | 184 | 141 | 2 | 17 % |
| 17. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 166,00 | 187 | 149 | 10 | 83 % |
| 18. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 165,83 | 170 | 134 | 6 | 50 % |
| 19. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 165,00 | 212 | 128 | 6 | 50 % |
| 20. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 164,67 | 192 | 117 | 6 | 50 % |
| 21. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 158,33 | 179 | 138 | 0 | 0 % |
| 22. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 157,17 | 205 | 129 | 2 | 17 % |
| 23. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 156,00 | 180 | 126 | 6 | 50 % |
| 24. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 155,33 | 177 | 126 | 6 | 50 % |
| 25. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 154,83 | 187 | 132 | 6 | 50 % |
| 26. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 154,00 | 156 | 140 | 2 | 33 % |
| 27. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 153,67 | 190 | 122 | 4 | 33 % |
| 28. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 153,33 | 169 | 124 | 2 | 17 % |
| 29. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 152,67 | 159 | 128 | 4 | 33 % |
| 30. | Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 6 | 151,50 | 211 | 112 | 6 | 50 % |
| 31. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 151,17 | 190 | 107 | 6 | 50 % |
| 32. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 145,17 | 167 | 125 | 3 | 25 % |
| 33. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 144,17 | 166 | 132 | 8 | 67 % |
| 34. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 138,50 | 148 | 127 | 2 | 17 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 136,67 | 170 | 113 | 6 | 50 % |
| 36. | Häusler Milan | MEXICO | 6 | 135,17 | 159 | 110 | 1 | 8 % |
| 37. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 133,00 | 145 | 123 | 2 | 33 % |
| 38. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 128,33 | 150 | 98 | 0 | 0 % |
| 39. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 125,00 | 125 | 110 | 0 | 0 % |