Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 178,83 | 201 | 138 | 12 | 100 % |
| 2. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 178,00 | 221 | 152 | 10 | 83 % |
| 3. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 174,83 | 203 | 154 | 10 | 83 % |
| 4. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 173,67 | 201 | 124 | 8 | 67 % |
| 5. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 172,17 | 195 | 151 | 6 | 50 % |
| 6. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 171,83 | 223 | 122 | 10 | 83 % |
| 7. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 171,67 | 219 | 143 | 8 | 67 % |
| 8. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 170,33 | 196 | 144 | 10 | 83 % |
| 9. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 169,67 | 188 | 156 | 10 | 83 % |
| 10. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 168,67 | 207 | 124 | 6 | 50 % |
| 11. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 166,33 | 179 | 137 | 0 | 0 % |
| 12. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 165,50 | 183 | 151 | 10 | 83 % |
| 13. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 164,17 | 194 | 138 | 4 | 33 % |
| 14. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 162,50 | 202 | 137 | 10 | 83 % |
| 15. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 160,67 | 194 | 126 | 6 | 50 % |
| 16. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 160,00 | 201 | 135 | 6 | 50 % |
| 17. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 159,00 | 171 | 152 | 4 | 67 % |
| 18. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 158,00 | 173 | 148 | 8 | 67 % |
| 19. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 154,50 | 191 | 121 | 4 | 33 % |
| 20. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 153,83 | 169 | 145 | 4 | 33 % |
| 21. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 6 | 152,67 | 176 | 120 | 6 | 50 % |
| 22. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 151,50 | 159 | 146 | 2 | 17 % |
| 23. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 148,17 | 158 | 132 | 6 | 50 % |
| 24. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 143,67 | 151 | 125 | 4 | 33 % |
| 25. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 142,50 | 155 | 101 | 2 | 17 % |
| 26. | Teplá Lenka+8 | BABINEC | 6 | 138,83 | 163 | 108 | 2 | 17 % |
| 27. | Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 6 | 137,33 | 164 | 107 | 6 | 50 % |
| 28. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 137,33 | 153 | 111 | 2 | 17 % |
| 29. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 137,00 | 189 | 106 | 2 | 33 % |
| 30. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 6 | 136,67 | 174 | 98 | 2 | 17 % |
| 31. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 119,33 | 135 | 100 | 0 | 0 % |
| 32. | Majchrák Dušan | BISTRO | 3 | 116,00 | 126 | 111 | 0 | 0 % |
| 33. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 3 | 113,00 | 107 | 104 | 0 | 0 % |