Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 189,83 | 204 | 169 | 9 | 75 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 186,83 | 237 | 156 | 4 | 33 % |
| 3. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 183,50 | 215 | 160 | 10 | 83 % |
| 4. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 180,17 | 211 | 151 | 8 | 67 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 178,83 | 200 | 117 | 10 | 83 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 178,00 | 190 | 162 | 10 | 83 % |
| 7. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 174,83 | 214 | 136 | 4 | 33 % |
| 8. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 174,50 | 204 | 137 | 7 | 58 % |
| 9. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 170,67 | 203 | 154 | 8 | 67 % |
| 10. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 170,17 | 201 | 142 | 8 | 67 % |
| 11. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 167,50 | 188 | 146 | 9 | 75 % |
| 12. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 167,33 | 195 | 151 | 2 | 17 % |
| 13. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 164,83 | 190 | 146 | 8 | 67 % |
| 14. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 163,00 | 158 | 152 | 4 | 67 % |
| 15. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 162,83 | 181 | 148 | 5 | 42 % |
| 16. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 162,67 | 198 | 133 | 8 | 67 % |
| 17. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 161,67 | 199 | 127 | 4 | 33 % |
| 18. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 158,67 | 186 | 138 | 8 | 67 % |
| 19. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 158,50 | 188 | 132 | 4 | 33 % |
| 20. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 158,17 | 180 | 95 | 4 | 33 % |
| 21. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 154,50 | 192 | 113 | 10 | 83 % |
| 22. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 154,33 | 192 | 133 | 8 | 67 % |
| 23. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 151,83 | 186 | 114 | 12 | 100 % |
| 24. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 6 | 149,17 | 181 | 126 | 4 | 33 % |
| 25. | Stacho Josef | HUJAŘI | 3 | 147,33 | 159 | 139 | 0 | 0 % |
| 26. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 144,83 | 166 | 122 | 4 | 33 % |
| 27. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 6 | 140,17 | 161 | 119 | 4 | 33 % |
| 28. | Chalupa Tomáš | ONDRÁŠ | 6 | 135,00 | 157 | 124 | 0 | 0 % |
| 29. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 134,33 | 157 | 94 | 0 | 0 % |
| 30. | Meca Ondřej | 3+1 | 3 | 133,33 | 134 | 132 | 0 | 0 % |
| 31. | Majchrák Dušan | BISTRO | 3 | 133,00 | 194 | 102 | 2 | 33 % |
| 32. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 123,00 | 121 | 106 | 0 | 0 % |
| 33. | Blažek Michal | 3+1 | 3 | 122,00 | 149 | 108 | 2 | 33 % |
| 34. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 3 | 109,67 | 136 | 92 | 0 | 0 % |