Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 192,33 | 212 | 160 | 12 | 100 % |
| 2. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 185,67 | 212 | 159 | 10 | 83 % |
| 3. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 182,00 | 201 | 162 | 12 | 100 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 181,83 | 183 | 156 | 12 | 100 % |
| 5. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 181,17 | 232 | 147 | 2 | 17 % |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 179,67 | 192 | 161 | 12 | 100 % |
| 7. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 174,67 | 193 | 149 | 10 | 83 % |
| 8. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 169,33 | 184 | 127 | 8 | 67 % |
| 9. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 169,00 | 198 | 133 | 6 | 50 % |
| 10. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 165,67 | 174 | 156 | 4 | 67 % |
| 11. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 165,00 | 159 | 153 | 6 | 100 % |
| 12. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 163,67 | 180 | 152 | 10 | 83 % |
| 13. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 162,00 | 194 | 125 | 2 | 17 % |
| 14. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 6 | 160,83 | 176 | 123 | 4 | 33 % |
| 15. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 6 | 158,50 | 211 | 115 | 4 | 33 % |
| 16. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 157,67 | 178 | 126 | 6 | 50 % |
| 17. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 155,33 | 166 | 129 | 4 | 33 % |
| 18. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 155,33 | 177 | 133 | 2 | 17 % |
| 19. | Mihulka Josef | JADRAN | 6 | 154,33 | 186 | 129 | 6 | 50 % |
| 20. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 152,83 | 181 | 140 | 6 | 50 % |
| 21. | Stacho Josef | HUJAŘI | 3 | 151,33 | 182 | 134 | 5 | 83 % |
| 22. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 151,17 | 179 | 116 | 8 | 67 % |
| 23. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 150,67 | 191 | 108 | 2 | 17 % |
| 24. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 150,67 | 230 | 120 | 5 | 42 % |
| 25. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 3 | 146,33 | 152 | 135 | 2 | 33 % |
| 26. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 144,50 | 168 | 92 | 7 | 58 % |
| 27. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 143,67 | 183 | 110 | 4 | 33 % |
| 28. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 143,17 | 164 | 106 | 4 | 33 % |
| 29. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 140,50 | 149 | 134 | 5 | 42 % |
| 30. | Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 6 | 137,67 | 168 | 92 | 0 | 0 % |
| 31. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 3 | 131,67 | 136 | 117 | 0 | 0 % |
| 32. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 126,50 | 162 | 109 | 0 | 0 % |
| 33. | Majchrák Dušan | BISTRO | 3 | 120,67 | 142 | 100 | 0 | 0 % |