Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 195,17 | 224 | 172 | 6 | 50 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 191,17 | 212 | 167 | 8 | 67 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 188,50 | 232 | 156 | 10 | 83 % |
| 4. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 186,50 | 206 | 153 | 10 | 83 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 186,00 | 210 | 160 | 10 | 83 % |
| 6. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 185,83 | 224 | 158 | 6 | 50 % |
| 7. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 185,00 | 221 | 144 | 8 | 67 % |
| 8. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 182,50 | 227 | 143 | 6 | 50 % |
| 9. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 176,00 | 193 | 145 | 10 | 83 % |
| 10. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 171,50 | 214 | 143 | 8 | 67 % |
| 11. | Müller Vladimír | JADRAN | 3 | 171,33 | 194 | 151 | 2 | 33 % |
| 12. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 168,83 | 185 | 128 | 6 | 50 % |
| 13. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 168,50 | 206 | 133 | 10 | 83 % |
| 14. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 6 | 166,33 | 189 | 137 | 8 | 67 % |
| 15. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 165,67 | 192 | 136 | 4 | 33 % |
| 16. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 165,33 | 219 | 118 | 6 | 50 % |
| 17. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 161,17 | 175 | 146 | 8 | 67 % |
| 18. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 160,50 | 194 | 126 | 6 | 50 % |
| 19. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 159,17 | 197 | 127 | 2 | 17 % |
| 20. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 158,67 | 215 | 133 | 2 | 17 % |
| 21. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 157,17 | 173 | 127 | 8 | 67 % |
| 22. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 154,83 | 177 | 143 | 6 | 50 % |
| 23. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 6 | 154,17 | 163 | 128 | 6 | 50 % |
| 24. | Rozmarin Milan | JADRAN | 3 | 151,67 | 195 | 117 | 2 | 33 % |
| 25. | Teplá Lenka+8 | BABINEC | 6 | 148,50 | 161 | 109 | 6 | 50 % |
| 26. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 148,00 | 170 | 123 | 2 | 17 % |
| 27. | Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 6 | 142,00 | 175 | 107 | 6 | 50 % |
| 28. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 139,33 | 163 | 113 | 4 | 33 % |
| 29. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 129,50 | 164 | 106 | 4 | 33 % |
| 30. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 127,83 | 133 | 106 | 0 | 0 % |
| 31. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 6 | 127,83 | 156 | 106 | 0 | 0 % |