Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 197,00 | 225 | 180 | 12 | 100 % |
| 2. | Brož Karel | TRAKEŘI | 6 | 188,33 | 247 | 144 | 6 | 50 % |
| 3. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 187,00 | 233 | 159 | 8 | 67 % |
| 4. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 186,17 | 225 | 145 | 12 | 100 % |
| 5. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 180,50 | 200 | 161 | 12 | 100 % |
| 6. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 179,17 | 202 | 136 | 8 | 67 % |
| 7. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 175,33 | 191 | 160 | 4 | 33 % |
| 8. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 174,50 | 181 | 139 | 10 | 83 % |
| 9. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 174,33 | 211 | 153 | 10 | 83 % |
| 10. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 171,17 | 211 | 151 | 6 | 50 % |
| 11. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 171,00 | 190 | 146 | 12 | 100 % |
| 12. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 170,83 | 215 | 129 | 9 | 75 % |
| 13. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 166,00 | 195 | 132 | 4 | 33 % |
| 14. | Mihulka Josef | JADRAN | 6 | 166,00 | 215 | 122 | 8 | 67 % |
| 15. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 164,83 | 199 | 124 | 8 | 67 % |
| 16. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 161,17 | 188 | 137 | 2 | 17 % |
| 17. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 156,17 | 179 | 132 | 8 | 67 % |
| 18. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 154,33 | 169 | 132 | 0 | 0 % |
| 19. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 154,00 | 180 | 124 | 8 | 67 % |
| 20. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 154,00 | 165 | 137 | 4 | 67 % |
| 21. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 153,17 | 157 | 144 | 4 | 33 % |
| 22. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 153,00 | 194 | 120 | 2 | 17 % |
| 23. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 150,67 | 181 | 118 | 2 | 33 % |
| 24. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 149,50 | 177 | 120 | 5 | 42 % |
| 25. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 148,33 | 158 | 112 | 2 | 17 % |
| 26. | Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 6 | 147,17 | 179 | 105 | 4 | 33 % |
| 27. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 6 | 147,00 | 168 | 140 | 4 | 33 % |
| Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 2 | 139,00 | 144 | 118 | 0 | 0 % | |
| 28. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 137,67 | 153 | 117 | 0 | 0 % |
| 29. | Stacho Josef | HUJAŘI | 3 | 137,67 | 152 | 125 | 2 | 33 % |
| 30. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 6 | 132,00 | 140 | 92 | 2 | 17 % |
| 31. | Meca Ondřej | 3+1 | 4 | 124,25 | 165 | 109 | 2 | 25 % |
| 32. | Majchrák Dušan | BISTRO | 6 | 107,33 | 134 | 87 | 0 | 0 % |