Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 196,83 | 224 | 173 | 12 | 100 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 190,00 | 213 | 176 | 12 | 100 % |
| 3. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 188,67 | 216 | 164 | 10 | 83 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 182,33 | 212 | 144 | 10 | 83 % |
| 5. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 181,33 | 204 | 158 | 10 | 83 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 179,17 | 224 | 148 | 7 | 58 % |
| 7. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 176,33 | 217 | 130 | 6 | 50 % |
| 8. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 168,33 | 185 | 156 | 6 | 50 % |
| 9. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 167,33 | 192 | 141 | 2 | 17 % |
| 10. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 166,50 | 195 | 128 | 9 | 75 % |
| 11. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 166,50 | 191 | 149 | 3 | 25 % |
| 12. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 6 | 165,83 | 220 | 123 | 8 | 67 % |
| 13. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 165,50 | 179 | 138 | 6 | 50 % |
| 14. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 162,83 | 174 | 149 | 6 | 50 % |
| 15. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 153,67 | 199 | 113 | 4 | 33 % |
| 16. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 153,67 | 183 | 133 | 8 | 67 % |
| 17. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 151,67 | 170 | 132 | 8 | 67 % |
| 18. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 149,83 | 187 | 93 | 7 | 58 % |
| 19. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 149,33 | 172 | 114 | 4 | 33 % |
| 20. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 148,83 | 177 | 125 | 4 | 33 % |
| 21. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 147,83 | 193 | 126 | 2 | 17 % |
| 22. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 147,50 | 162 | 130 | 8 | 67 % |
| 23. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 143,50 | 163 | 120 | 6 | 50 % |
| 24. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 139,83 | 145 | 111 | 4 | 33 % |
| 25. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 6 | 139,17 | 155 | 84 | 2 | 17 % |
| 26. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 137,17 | 170 | 91 | 2 | 17 % |
| 27. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 136,83 | 141 | 133 | 4 | 33 % |
| 28. | Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 6 | 133,00 | 157 | 94 | 6 | 50 % |
| 29. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 129,00 | 157 | 103 | 2 | 17 % |
| 30. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 6 | 115,17 | 131 | 96 | 2 | 17 % |