Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 194,17 | 237 | 167 | 12 | 100 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 187,33 | 190 | 184 | 6 | 100 % |
| 3. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 186,00 | 203 | 168 | 12 | 100 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 185,50 | 202 | 149 | 12 | 100 % |
| 5. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 178,00 | 215 | 101 | 10 | 83 % |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 174,83 | 192 | 155 | 12 | 100 % |
| 7. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 174,67 | 224 | 150 | 8 | 67 % |
| 8. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 4 | 174,25 | 215 | 147 | 4 | 50 % |
| 9. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 167,83 | 207 | 125 | 10 | 83 % |
| 10. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 5 | 167,80 | 199 | 124 | 6 | 60 % |
| 11. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 164,83 | 186 | 146 | 0 | 0 % |
| 12. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 164,00 | 201 | 133 | 4 | 33 % |
| 13. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 162,83 | 162 | 145 | 4 | 33 % |
| 14. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 162,17 | 169 | 133 | 10 | 83 % |
| 15. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 162,00 | 183 | 145 | 8 | 67 % |
| 16. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 157,50 | 189 | 138 | 4 | 33 % |
| 17. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 156,83 | 171 | 137 | 4 | 33 % |
| 18. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 155,50 | 179 | 134 | 12 | 100 % |
| 19. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 153,67 | 151 | 140 | 4 | 67 % |
| 20. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 148,00 | 184 | 118 | 6 | 50 % |
| 21. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 146,00 | 168 | 114 | 4 | 33 % |
| 22. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 145,67 | 171 | 125 | 4 | 33 % |
| 23. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 145,33 | 160 | 129 | 8 | 67 % |
| 24. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 141,83 | 180 | 103 | 6 | 50 % |
| 25. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 140,33 | 170 | 127 | 4 | 33 % |
| 26. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 139,33 | 139 | 118 | 2 | 33 % |
| 27. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 138,33 | 160 | 116 | 0 | 0 % |
| 28. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 137,83 | 168 | 125 | 0 | 0 % |
| 29. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 6 | 135,83 | 158 | 104 | 2 | 17 % |
| 30. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 3 | 127,67 | 138 | 103 | 0 | 0 % |
| 31. | Štefaník Pavel | BISTRO | 6 | 123,00 | 138 | 95 | 2 | 17 % |
| 32. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 122,67 | 143 | 104 | 0 | 0 % |
| 33. | Majchrák Dušan | BISTRO | 3 | 102,33 | 123 | 79 | 0 | 0 % |