Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 186,33 | 209 | 161 | 8 | 67 % |
| 2. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 186,17 | 226 | 146 | 10 | 83 % |
| 3. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 186,17 | 220 | 147 | 8 | 67 % |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 183,50 | 195 | 170 | 8 | 67 % |
| 5. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 182,50 | 194 | 171 | 12 | 100 % |
| 6. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 178,33 | 204 | 152 | 6 | 50 % |
| 7. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 177,50 | 200 | 138 | 8 | 67 % |
| 8. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 177,17 | 201 | 158 | 4 | 33 % |
| 9. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 177,00 | 208 | 146 | 6 | 50 % |
| 10. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 169,67 | 195 | 136 | 6 | 50 % |
| 11. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 168,50 | 181 | 156 | 10 | 83 % |
| 12. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 168,50 | 194 | 148 | 4 | 33 % |
| 13. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 167,33 | 192 | 137 | 2 | 33 % |
| 14. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 166,50 | 213 | 129 | 10 | 83 % |
| 15. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 162,17 | 208 | 118 | 10 | 83 % |
| 16. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 6 | 162,00 | 216 | 129 | 6 | 50 % |
| 17. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 159,17 | 201 | 133 | 6 | 50 % |
| 18. | Vojkovská Renata+8 | 3+1 | 6 | 157,00 | 184 | 124 | 6 | 50 % |
| 19. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 156,83 | 203 | 109 | 6 | 50 % |
| 20. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 6 | 153,67 | 182 | 114 | 6 | 50 % |
| 21. | Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 6 | 150,50 | 191 | 129 | 0 | 0 % |
| 22. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 148,17 | 171 | 122 | 4 | 33 % |
| 23. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 147,67 | 160 | 128 | 8 | 67 % |
| 24. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 146,67 | 166 | 127 | 8 | 67 % |
| 25. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 3 | 146,00 | 164 | 120 | 0 | 0 % |
| 26. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 137,67 | 162 | 111 | 2 | 33 % |
| 27. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 137,17 | 155 | 102 | 6 | 50 % |
| 28. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 125,33 | 155 | 108 | 2 | 17 % |
| 29. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 124,17 | 136 | 108 | 0 | 0 % |
| 30. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 122,00 | 139 | 82 | 0 | 0 % |
| 31. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 6 | 121,33 | 176 | 100 | 4 | 33 % |
| 32. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 119,00 | 193 | 78 | 4 | 33 % |