Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 196,83 | 215 | 180 | 12 | 100 % |
| 2. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 187,83 | 203 | 171 | 10 | 83 % |
| 3. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 182,50 | 242 | 154 | 12 | 100 % |
| 4. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 182,00 | 199 | 156 | 10 | 83 % |
| 5. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 179,17 | 213 | 137 | 8 | 67 % |
| 6. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 177,33 | 197 | 160 | 12 | 100 % |
| 7. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 174,33 | 200 | 147 | 6 | 50 % |
| 8. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 174,00 | 201 | 149 | 6 | 50 % |
| 9. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 172,50 | 209 | 158 | 12 | 100 % |
| 10. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 172,33 | 198 | 161 | 0 | 0 % |
| 11. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 171,00 | 185 | 148 | 10 | 83 % |
| 12. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 170,67 | 215 | 133 | 4 | 33 % |
| 13. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 170,17 | 214 | 133 | 6 | 50 % |
| 14. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 170,00 | 201 | 152 | 6 | 50 % |
| 15. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 167,67 | 189 | 143 | 8 | 67 % |
| 16. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 164,50 | 198 | 136 | 4 | 33 % |
| 17. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 163,67 | 204 | 131 | 6 | 50 % |
| 18. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 161,17 | 184 | 145 | 4 | 33 % |
| 19. | Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 6 | 161,17 | 187 | 130 | 6 | 50 % |
| 20. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 157,33 | 192 | 127 | 4 | 33 % |
| 21. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 153,00 | 181 | 132 | 6 | 50 % |
| 22. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 152,67 | 160 | 145 | 6 | 50 % |
| 23. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 151,33 | 158 | 139 | 2 | 17 % |
| 24. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 5 | 150,40 | 155 | 125 | 4 | 40 % |
| 25. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 146,00 | 162 | 123 | 4 | 33 % |
| 26. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 145,00 | 181 | 122 | 4 | 33 % |
| 27. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 144,00 | 174 | 110 | 0 | 0 % |
| 28. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 139,50 | 167 | 120 | 2 | 17 % |
| 29. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 137,00 | 166 | 102 | 0 | 0 % |
| 30. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 136,00 | 154 | 117 | 6 | 50 % |
| Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 1 | 129,00 | 121 | 121 | 0 | 0 % |