Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 194,67 | 216 | 164 | 12 | 100 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 187,33 | 212 | 149 | 10 | 83 % |
| 3. | Petřkovský Ladislav | BISTRO | 6 | 186,83 | 203 | 150 | 8 | 67 % |
| 4. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 184,00 | 202 | 162 | 10 | 83 % |
| 5. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 181,67 | 194 | 150 | 8 | 67 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 179,00 | 194 | 166 | 8 | 67 % |
| 7. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 177,50 | 200 | 141 | 8 | 67 % |
| 8. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 171,67 | 186 | 142 | 4 | 33 % |
| 9. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 171,17 | 190 | 144 | 8 | 67 % |
| 10. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 170,17 | 223 | 143 | 10 | 83 % |
| 11. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 169,17 | 187 | 138 | 8 | 67 % |
| 12. | Gregor Zdeněk | LAMPIÓNI | 6 | 169,00 | 202 | 128 | 6 | 50 % |
| 13. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 168,00 | 193 | 139 | 8 | 67 % |
| 14. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 166,00 | 221 | 140 | 8 | 67 % |
| 15. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 164,17 | 176 | 155 | 10 | 83 % |
| 16. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 164,00 | 188 | 148 | 12 | 100 % |
| 17. | Mazur Václav | JADRAN | 3 | 162,67 | 168 | 160 | 6 | 100 % |
| 18. | Stacho Josef | HUJAŘI | 3 | 161,00 | 166 | 152 | 4 | 67 % |
| 19. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 155,50 | 188 | 116 | 7 | 58 % |
| 20. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 154,00 | 172 | 132 | 0 | 0 % |
| 21. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 151,00 | 181 | 118 | 4 | 33 % |
| 22. | Müller Vladimír | JADRAN | 3 | 150,67 | 164 | 142 | 4 | 67 % |
| 23. | Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 6 | 149,83 | 184 | 104 | 4 | 33 % |
| 24. | Vojkovský Tomáš | 3+1 | 6 | 146,83 | 165 | 136 | 2 | 17 % |
| 25. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 144,17 | 165 | 98 | 2 | 17 % |
| 26. | Blažek Michal | 3+1 | 6 | 140,33 | 166 | 121 | 0 | 0 % |
| 27. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 6 | 139,00 | 155 | 127 | 2 | 17 % |
| 28. | Meca Ondřej | 3+1 | 6 | 138,67 | 165 | 110 | 2 | 17 % |
| 29. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 138,17 | 164 | 121 | 2 | 17 % |
| 30. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 3 | 138,00 | 168 | 118 | 0 | 0 % |
| 31. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 6 | 125,17 | 135 | 99 | 2 | 17 % |
| 32. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 123,67 | 149 | 107 | 0 | 0 % |
| 33. | Teplá Lenka+8 | BABINEC | 6 | 121,33 | 142 | 93 | 1 | 8 % |