Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 195,67 | 246 | 169 | 10 | 83 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 184,33 | 213 | 152 | 12 | 100 % |
| 3. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 3 | 184,00 | 212 | 142 | 6 | 100 % |
| 4. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 183,33 | 208 | 146 | 6 | 50 % |
| 5. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 183,17 | 232 | 142 | 8 | 67 % |
| 6. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 183,00 | 211 | 156 | 8 | 67 % |
| 7. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 181,67 | 213 | 154 | 12 | 100 % |
| 8. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 175,67 | 186 | 153 | 8 | 67 % |
| 9. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 175,50 | 235 | 141 | 8 | 67 % |
| 10. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 173,33 | 214 | 136 | 4 | 33 % |
| 11. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 171,33 | 196 | 143 | 6 | 50 % |
| 12. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 170,83 | 193 | 146 | 12 | 100 % |
| 13. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 168,00 | 190 | 138 | 8 | 67 % |
| 14. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 166,83 | 212 | 135 | 2 | 17 % |
| 15. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 166,50 | 184 | 135 | 10 | 83 % |
| 16. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 166,17 | 184 | 128 | 8 | 67 % |
| 17. | Dušek Karel | GAMA | 6 | 165,17 | 190 | 122 | 8 | 67 % |
| 18. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 162,00 | 188 | 141 | 6 | 50 % |
| 19. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 156,67 | 193 | 116 | 6 | 100 % |
| 20. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 154,67 | 164 | 137 | 4 | 33 % |
| 21. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 154,67 | 181 | 123 | 2 | 17 % |
| 22. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 154,00 | 223 | 120 | 4 | 33 % |
| 23. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 153,83 | 195 | 133 | 4 | 33 % |
| 24. | Plašil Tomáš | ONDRÁŠ | 6 | 152,50 | 178 | 122 | 2 | 17 % |
| 25. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 150,17 | 173 | 120 | 5 | 42 % |
| 26. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 149,50 | 159 | 135 | 4 | 33 % |
| 27. | Majchráková Květoslava+8 | BISTRO | 6 | 148,67 | 158 | 128 | 2 | 17 % |
| 28. | Kavka Vítězslav | BISTRO | 6 | 138,83 | 188 | 112 | 2 | 17 % |
| 29. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 127,17 | 151 | 95 | 0 | 0 % |
| 30. | Štefaník Pavel | BISTRO | 6 | 127,17 | 161 | 103 | 0 | 0 % |
| 31. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 125,67 | 149 | 111 | 3 | 25 % |