Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 219,50 | 242 | 195 | 12 | 100 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 207,83 | 222 | 199 | 12 | 100 % |
| 3. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 199,33 | 221 | 183 | 10 | 83 % |
| 4. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 199,17 | 212 | 177 | 10 | 83 % |
| 5. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 190,83 | 237 | 158 | 10 | 83 % |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 184,17 | 212 | 153 | 2 | 17 % |
| 7. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 184,00 | 224 | 149 | 4 | 67 % |
| 8. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 181,17 | 212 | 138 | 8 | 67 % |
| 9. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 179,50 | 210 | 139 | 10 | 83 % |
| 10. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 178,50 | 203 | 156 | 6 | 50 % |
| 11. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 177,83 | 188 | 162 | 4 | 33 % |
| 12. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 176,67 | 224 | 151 | 2 | 17 % |
| 13. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 174,83 | 211 | 150 | 8 | 67 % |
| 14. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 173,67 | 193 | 113 | 0 | 0 % |
| 15. | Indra Martin | URNA | 6 | 173,17 | 216 | 128 | 6 | 50 % |
| 16. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 173,17 | 196 | 131 | 4 | 33 % |
| 17. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 173,00 | 204 | 148 | 0 | 0 % |
| 18. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 172,50 | 184 | 112 | 8 | 67 % |
| 19. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 171,00 | 189 | 138 | 6 | 50 % |
| 20. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 170,83 | 216 | 120 | 6 | 50 % |
| 21. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 169,17 | 192 | 141 | 6 | 50 % |
| 22. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 164,33 | 174 | 148 | 4 | 33 % |
| 23. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 164,33 | 174 | 144 | 6 | 50 % |
| 24. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 163,33 | 189 | 144 | 4 | 33 % |
| 25. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 162,50 | 175 | 133 | 6 | 50 % |
| 26. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 161,67 | 181 | 141 | 8 | 67 % |
| 27. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 160,67 | 184 | 135 | 2 | 17 % |
| 28. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 159,67 | 172 | 134 | 4 | 33 % |
| 29. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 157,00 | 166 | 142 | 8 | 67 % |
| 30. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 156,17 | 183 | 114 | 6 | 50 % |
| 31. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 151,67 | 170 | 134 | 8 | 67 % |
| 32. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 150,67 | 224 | 115 | 8 | 67 % |
| 33. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 149,50 | 191 | 127 | 6 | 50 % |
| 34. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 145,67 | 165 | 121 | 2 | 17 % |
| 35. | Morys Angelina+8 | SMOG | 3 | 145,33 | 149 | 128 | 0 | 0 % |
| 36. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 144,33 | 158 | 106 | 4 | 67 % |
| 37. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 137,67 | 145 | 111 | 2 | 33 % |
| 38. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 136,67 | 158 | 94 | 4 | 33 % |