Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 205,33 | 223 | 168 | 6 | 50 % |
| 2. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 196,17 | 244 | 152 | 10 | 83 % |
| 3. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 194,50 | 213 | 155 | 8 | 67 % |
| 4. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 190,17 | 231 | 154 | 6 | 50 % |
| 5. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 189,67 | 226 | 175 | 8 | 67 % |
| 6. | Kutáč Vladimír | URNA | 6 | 187,00 | 224 | 120 | 7 | 58 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 186,83 | 187 | 164 | 8 | 67 % |
| 8. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 184,00 | 193 | 167 | 3 | 50 % |
| 9. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 183,50 | 212 | 158 | 10 | 83 % |
| 10. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 182,50 | 195 | 171 | 6 | 50 % |
| 11. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 4 | 181,75 | 196 | 152 | 7 | 88 % |
| 12. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 180,33 | 246 | 139 | 6 | 50 % |
| 13. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 175,83 | 189 | 160 | 8 | 67 % |
| 14. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 173,67 | 191 | 160 | 10 | 83 % |
| 15. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 172,33 | 214 | 161 | 4 | 33 % |
| 16. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 171,50 | 196 | 148 | 10 | 83 % |
| 17. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 171,17 | 196 | 144 | 12 | 100 % |
| 18. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 170,67 | 181 | 152 | 6 | 50 % |
| 19. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 170,50 | 212 | 142 | 2 | 17 % |
| 20. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 166,17 | 182 | 120 | 6 | 50 % |
| 21. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 165,67 | 171 | 160 | 2 | 33 % |
| 22. | Klus František | HUJAŘI | 4 | 164,00 | 198 | 143 | 2 | 25 % |
| 23. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 163,67 | 162 | 145 | 6 | 100 % |
| 24. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 163,33 | 202 | 137 | 6 | 50 % |
| 25. | Morys Angelina+8 | SMOG | 3 | 163,33 | 171 | 140 | 4 | 67 % |
| Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 2 | 163,00 | 189 | 129 | 0 | 0 % | |
| 26. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 160,83 | 181 | 107 | 4 | 33 % |
| 27. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 160,67 | 172 | 135 | 0 | 0 % |
| 28. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 160,67 | 174 | 139 | 0 | 0 % |
| 29. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 160,50 | 173 | 148 | 4 | 33 % |
| 30. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 159,33 | 188 | 136 | 0 | 0 % |
| 31. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 158,67 | 192 | 134 | 4 | 33 % |
| 32. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 158,50 | 170 | 144 | 6 | 50 % |
| 33. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 156,50 | 179 | 129 | 6 | 50 % |
| 34. | Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 152,83 | 175 | 116 | 6 | 50 % |
| 35. | Dovhun Dušan | BABINEC | 6 | 151,17 | 204 | 123 | 6 | 50 % |
| 36. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 151,00 | 165 | 132 | 2 | 33 % |
| 37. | Ožana Roman | HUJAŘI | 5 | 148,60 | 167 | 115 | 2 | 20 % |
| 38. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 143,50 | 166 | 102 | 4 | 33 % |
| 39. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 142,00 | 160 | 105 | 5 | 42 % |
| 40. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 136,67 | 144 | 117 | 4 | 67 % |
| 41. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 6 | 125,00 | 145 | 89 | 0 | 0 % |