Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 214,00 | 266 | 172 | 12 | 100 % |
| 2. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 3 | 203,00 | 225 | 180 | 4 | 67 % |
| 3. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 194,83 | 242 | 167 | 12 | 100 % |
| 4. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 191,83 | 222 | 158 | 12 | 100 % |
| 5. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 190,00 | 203 | 171 | 10 | 83 % |
| 6. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 189,17 | 254 | 134 | 8 | 67 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 187,33 | 188 | 167 | 2 | 33 % |
| 8. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 185,67 | 201 | 153 | 10 | 83 % |
| 9. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 184,33 | 197 | 161 | 10 | 83 % |
| 10. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 180,00 | 214 | 122 | 8 | 67 % |
| 11. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 179,00 | 215 | 143 | 10 | 83 % |
| 12. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 178,33 | 190 | 160 | 4 | 67 % |
| 13. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 177,00 | 201 | 148 | 2 | 33 % |
| 14. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 176,17 | 194 | 134 | 6 | 50 % |
| 15. | Janusz Radim | STATOVAR | 3 | 176,00 | 196 | 161 | 2 | 33 % |
| 16. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 172,17 | 179 | 164 | 10 | 83 % |
| 17. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 170,50 | 202 | 146 | 6 | 50 % |
| 18. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 170,33 | 190 | 123 | 4 | 33 % |
| 19. | Morys Angelina+8 | SMOG | 6 | 170,33 | 179 | 130 | 8 | 67 % |
| 20. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 170,17 | 176 | 146 | 6 | 50 % |
| 21. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 169,33 | 185 | 137 | 8 | 67 % |
| 22. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 168,00 | 204 | 141 | 4 | 33 % |
| 23. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 165,00 | 160 | 152 | 2 | 33 % |
| 24. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 162,50 | 178 | 132 | 2 | 17 % |
| 25. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 161,83 | 180 | 124 | 10 | 83 % |
| 26. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 161,00 | 181 | 132 | 0 | 0 % |
| 27. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 160,33 | 174 | 121 | 6 | 50 % |
| 28. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 155,00 | 187 | 135 | 6 | 50 % |
| 29. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 154,17 | 187 | 138 | 4 | 33 % |
| 30. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 153,83 | 178 | 126 | 4 | 33 % |
| 31. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 151,83 | 161 | 120 | 4 | 33 % |
| 32. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 151,67 | 169 | 132 | 0 | 0 % |
| 33. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 151,00 | 180 | 132 | 6 | 50 % |
| 34. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 150,17 | 171 | 120 | 2 | 17 % |
| 35. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 149,67 | 155 | 120 | 2 | 33 % |
| 36. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 149,33 | 213 | 102 | 2 | 17 % |
| 37. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 148,83 | 199 | 118 | 2 | 17 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 137,50 | 158 | 113 | 2 | 17 % |
| 39. | Häusler Milan | GAMA | 3 | 132,67 | 147 | 112 | 2 | 33 % |
| 40. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 3 | 132,33 | 140 | 112 | 0 | 0 % |
| 41. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 129,67 | 140 | 110 | 2 | 33 % |