Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 3 | 194,33 | 209 | 181 | 6 | 100 % |
| 2. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 187,83 | 214 | 166 | 10 | 83 % |
| 3. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 187,33 | 222 | 121 | 10 | 83 % |
| 4. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 185,00 | 243 | 132 | 10 | 83 % |
| 5. | Morys Angelina+8 | SMOG | 3 | 185,00 | 201 | 150 | 6 | 100 % |
| 6. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 184,00 | 225 | 157 | 10 | 83 % |
| 7. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 183,33 | 190 | 173 | 7 | 58 % |
| 8. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 183,17 | 214 | 165 | 8 | 67 % |
| 9. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 182,67 | 219 | 157 | 4 | 33 % |
| 10. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 182,67 | 192 | 155 | 4 | 67 % |
| 11. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 182,33 | 193 | 169 | 8 | 67 % |
| 12. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 178,83 | 205 | 150 | 6 | 50 % |
| 13. | Mudrák Jiří Erik | JMJ TEAM | 6 | 176,67 | 200 | 158 | 6 | 50 % |
| 14. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 174,67 | 218 | 146 | 6 | 50 % |
| 15. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 174,33 | 192 | 158 | 8 | 67 % |
| 16. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 174,00 | 207 | 137 | 6 | 50 % |
| 17. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 173,67 | 188 | 151 | 6 | 50 % |
| 18. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 172,67 | 212 | 144 | 4 | 33 % |
| 19. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 172,33 | 200 | 145 | 4 | 67 % |
| 20. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 172,00 | 202 | 132 | 2 | 33 % |
| 21. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 171,50 | 211 | 144 | 4 | 33 % |
| 22. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 170,17 | 180 | 147 | 6 | 50 % |
| 23. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 168,83 | 187 | 151 | 8 | 67 % |
| 24. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 168,00 | 191 | 138 | 6 | 50 % |
| 25. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 167,33 | 183 | 145 | 4 | 33 % |
| 26. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 166,67 | 179 | 136 | 4 | 33 % |
| 27. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 3 | 166,67 | 188 | 129 | 2 | 33 % |
| 28. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 166,33 | 202 | 127 | 6 | 50 % |
| 29. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 165,67 | 181 | 141 | 10 | 83 % |
| 30. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 165,50 | 171 | 141 | 2 | 17 % |
| 31. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 165,50 | 190 | 148 | 9 | 75 % |
| 32. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 165,33 | 176 | 153 | 2 | 33 % |
| 33. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 161,33 | 190 | 132 | 0 | 0 % |
| 34. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 161,33 | 166 | 134 | 2 | 33 % |
| 35. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 161,00 | 196 | 134 | 8 | 67 % |
| 36. | Kaláb Petr+4 | SMOG | 3 | 160,67 | 178 | 136 | 0 | 0 % |
| 37. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 158,33 | 177 | 144 | 8 | 67 % |
| 38. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 153,00 | 168 | 111 | 2 | 33 % |
| 39. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 150,83 | 176 | 124 | 2 | 17 % |
| 40. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 142,00 | 145 | 116 | 0 | 0 % |
| 41. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 6 | 131,50 | 143 | 115 | 0 | 0 % |
| 42. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 126,67 | 140 | 91 | 0 | 0 % |