Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 202,33 | 266 | 169 | 10 | 83 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 200,50 | 234 | 149 | 10 | 83 % |
| 3. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 196,67 | 227 | 151 | 4 | 67 % |
| 4. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 192,67 | 222 | 169 | 10 | 83 % |
| 5. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 192,33 | 227 | 171 | 9 | 75 % |
| 6. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 191,50 | 224 | 150 | 10 | 83 % |
| 7. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 188,33 | 245 | 155 | 6 | 50 % |
| 8. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 187,67 | 203 | 177 | 7 | 58 % |
| 9. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 187,50 | 214 | 170 | 12 | 100 % |
| 10. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 3 | 185,67 | 216 | 138 | 4 | 67 % |
| 11. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 183,33 | 198 | 155 | 6 | 50 % |
| 12. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 181,50 | 197 | 159 | 8 | 67 % |
| 13. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 181,33 | 211 | 155 | 6 | 50 % |
| 14. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 180,50 | 205 | 166 | 10 | 83 % |
| 15. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 179,67 | 198 | 145 | 4 | 67 % |
| 16. | Morys Angelina+8 | SMOG | 3 | 179,67 | 195 | 150 | 2 | 33 % |
| 17. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 176,83 | 192 | 139 | 6 | 50 % |
| 18. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 176,00 | 201 | 148 | 6 | 50 % |
| 19. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 174,83 | 234 | 136 | 6 | 50 % |
| 20. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 173,33 | 191 | 135 | 6 | 50 % |
| 21. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 173,00 | 193 | 136 | 4 | 33 % |
| 22. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 171,33 | 181 | 140 | 4 | 67 % |
| 23. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 171,17 | 200 | 131 | 6 | 50 % |
| 24. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 171,17 | 202 | 140 | 4 | 33 % |
| 25. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 169,33 | 190 | 156 | 10 | 83 % |
| 26. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 166,33 | 192 | 149 | 6 | 50 % |
| 27. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 166,17 | 182 | 152 | 0 | 0 % |
| 28. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 166,00 | 186 | 146 | 4 | 33 % |
| 29. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 160,17 | 221 | 104 | 4 | 33 % |
| 30. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 160,00 | 158 | 141 | 2 | 33 % |
| 31. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 158,33 | 172 | 128 | 6 | 50 % |
| 32. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 157,17 | 203 | 122 | 4 | 33 % |
| 33. | Mudrák Jiří Erik | JMJ TEAM | 6 | 154,67 | 169 | 143 | 0 | 0 % |
| 34. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 154,67 | 170 | 121 | 4 | 67 % |
| 35. | Ivan Ivo | HUJAŘI | 6 | 151,33 | 176 | 127 | 2 | 17 % |
| 36. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 151,00 | 159 | 114 | 4 | 33 % |
| 37. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 146,50 | 179 | 107 | 4 | 33 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 145,50 | 179 | 101 | 2 | 17 % |
| 39. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 144,50 | 161 | 121 | 2 | 17 % |
| 40. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 140,33 | 156 | 115 | 2 | 33 % |