Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 203,00 | 225 | 158 | 12 | 100 % |
| 2. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 202,50 | 227 | 180 | 12 | 100 % |
| 3. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 196,83 | 245 | 150 | 10 | 83 % |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 189,33 | 202 | 171 | 12 | 100 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 187,17 | 225 | 156 | 6 | 50 % |
| 6. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 187,00 | 233 | 142 | 10 | 83 % |
| 7. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 184,83 | 217 | 149 | 12 | 100 % |
| 8. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 3 | 184,67 | 183 | 160 | 4 | 67 % |
| 9. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 183,50 | 209 | 159 | 8 | 67 % |
| 10. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 179,83 | 207 | 166 | 10 | 83 % |
| 11. | Indra Martin | URNA | 6 | 179,17 | 219 | 138 | 8 | 67 % |
| 12. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 178,83 | 187 | 170 | 10 | 83 % |
| 13. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 178,00 | 202 | 144 | 8 | 67 % |
| 14. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 176,50 | 204 | 135 | 6 | 50 % |
| 15. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 175,17 | 214 | 133 | 7 | 58 % |
| 16. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 172,33 | 202 | 146 | 6 | 50 % |
| 17. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 170,33 | 181 | 133 | 2 | 33 % |
| 18. | Švidrnoch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 170,17 | 268 | 106 | 8 | 67 % |
| 19. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 170,00 | 179 | 142 | 6 | 100 % |
| 20. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 169,50 | 182 | 139 | 5 | 42 % |
| 21. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 168,83 | 173 | 127 | 4 | 33 % |
| 22. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 167,33 | 211 | 108 | 4 | 33 % |
| 23. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 166,67 | 189 | 147 | 5 | 83 % |
| 24. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 166,00 | 195 | 136 | 4 | 33 % |
| 25. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 165,67 | 181 | 139 | 6 | 50 % |
| 26. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 165,67 | 195 | 140 | 0 | 0 % |
| 27. | Dovhun Dušan | BABINEC | 3 | 165,33 | 183 | 144 | 2 | 33 % |
| 28. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 163,00 | 201 | 131 | 6 | 50 % |
| 29. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 163,00 | 202 | 113 | 4 | 33 % |
| 30. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 159,17 | 199 | 132 | 0 | 0 % |
| 31. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 158,50 | 190 | 143 | 6 | 50 % |
| 32. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 156,83 | 185 | 133 | 2 | 17 % |
| 33. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 153,33 | 186 | 83 | 6 | 50 % |
| 34. | Morys Angelina+8 | SMOG | 3 | 150,33 | 154 | 135 | 0 | 0 % |
| 35. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 5 | 145,40 | 147 | 130 | 0 | 0 % |
| 36. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 144,50 | 180 | 113 | 2 | 17 % |
| 37. | Lipka Miloslav+4 | GAMA | 6 | 143,67 | 158 | 128 | 2 | 17 % |
| 38. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 3 | 139,67 | 164 | 117 | 0 | 0 % |
| 39. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 138,67 | 156 | 103 | 1 | 17 % |
| 40. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 3 | 137,33 | 163 | 104 | 0 | 0 % |
| Kaláb Petr+4 | SMOG | 1 | 130,00 | 126 | 126 | 0 | 0 % | |
| 41. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 121,67 | 127 | 98 | 0 | 0 % |