Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 204,83 | 217 | 177 | 10 | 83 % |
| 2. | Indra Martin | URNA | 6 | 202,67 | 257 | 175 | 8 | 67 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 190,00 | 211 | 165 | 8 | 67 % |
| 4. | Šatný Radim | TRAKEŘI | 6 | 185,00 | 200 | 171 | 10 | 83 % |
| 5. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 182,33 | 203 | 162 | 8 | 67 % |
| 6. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 182,17 | 205 | 143 | 8 | 67 % |
| 7. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 181,50 | 192 | 151 | 12 | 100 % |
| 8. | Maťaťa Marcel | BABINEC | 6 | 180,33 | 195 | 161 | 8 | 67 % |
| 9. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 6 | 180,17 | 213 | 138 | 8 | 67 % |
| 10. | Morys Angelina+8 | SMOG | 6 | 178,83 | 212 | 157 | 6 | 50 % |
| 11. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 178,67 | 192 | 153 | 2 | 17 % |
| 12. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 177,17 | 223 | 147 | 4 | 33 % |
| 13. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 176,50 | 204 | 153 | 8 | 67 % |
| 14. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 175,83 | 212 | 156 | 6 | 50 % |
| 15. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 174,83 | 204 | 112 | 8 | 67 % |
| 16. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 174,33 | 202 | 122 | 8 | 67 % |
| 17. | Poprocký Michal+8 | GAMA | 6 | 174,17 | 189 | 147 | 6 | 50 % |
| 18. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 173,83 | 214 | 146 | 7 | 58 % |
| 19. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 173,00 | 213 | 140 | 6 | 50 % |
| 20. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 171,50 | 199 | 133 | 4 | 33 % |
| 21. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 170,67 | 203 | 128 | 6 | 50 % |
| 22. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 168,67 | 235 | 146 | 6 | 50 % |
| 23. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 167,50 | 203 | 137 | 8 | 67 % |
| 24. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 166,50 | 209 | 106 | 8 | 67 % |
| 25. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 165,83 | 184 | 152 | 6 | 50 % |
| 26. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 161,83 | 174 | 135 | 0 | 0 % |
| 27. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 158,00 | 194 | 129 | 5 | 42 % |
| 28. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 155,00 | 157 | 140 | 0 | 0 % |
| 29. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 153,67 | 177 | 115 | 2 | 17 % |
| 30. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 152,50 | 177 | 124 | 4 | 33 % |
| 31. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 152,33 | 179 | 114 | 4 | 33 % |
| 32. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 4 | 148,25 | 157 | 145 | 2 | 25 % |
| Stašová Eva+8 | STATOVAR | 2 | 146,50 | 148 | 129 | 0 | 0 % | |
| 33. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 145,67 | 186 | 95 | 6 | 50 % |
| 34. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 145,17 | 156 | 132 | 6 | 50 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 136,67 | 164 | 106 | 2 | 17 % |
| 36. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 6 | 136,00 | 153 | 102 | 6 | 50 % |
| 37. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 132,67 | 147 | 95 | 0 | 0 % |