Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 201,83 | 224 | 159 | 10 | 83 % |
| 2. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 199,17 | 257 | 149 | 8 | 67 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 194,83 | 220 | 168 | 8 | 67 % |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 193,50 | 209 | 187 | 12 | 100 % |
| 5. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 191,17 | 215 | 146 | 10 | 83 % |
| 6. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 190,17 | 212 | 156 | 6 | 50 % |
| 7. | Orságová Jana+8 | BABINEC | 3 | 189,33 | 210 | 133 | 2 | 33 % |
| 8. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 189,00 | 215 | 167 | 8 | 67 % |
| 9. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 185,33 | 231 | 130 | 4 | 67 % |
| 10. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 184,50 | 207 | 164 | 12 | 100 % |
| 11. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 178,50 | 215 | 154 | 8 | 67 % |
| 12. | Zedník Miroslav | JEŠTĚŘI | 6 | 178,00 | 220 | 134 | 8 | 67 % |
| 13. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 177,83 | 191 | 160 | 10 | 83 % |
| 14. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 176,67 | 178 | 158 | 6 | 50 % |
| 15. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 176,50 | 211 | 137 | 2 | 17 % |
| 16. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 175,83 | 233 | 138 | 6 | 50 % |
| 17. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 174,17 | 191 | 155 | 10 | 83 % |
| 18. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 173,17 | 187 | 147 | 6 | 50 % |
| 19. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 171,17 | 168 | 155 | 8 | 67 % |
| 20. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 167,17 | 200 | 128 | 2 | 17 % |
| 21. | Petřkovský Ladislav+8 | SMOG | 3 | 165,33 | 188 | 126 | 4 | 67 % |
| 22. | Kubátko Vlastimil | DOBRÁCI | 6 | 164,83 | 177 | 143 | 4 | 33 % |
| 23. | Mudrák Jiří Erik | JMJ TEAM | 6 | 163,17 | 179 | 145 | 10 | 83 % |
| 24. | Pilch Jiří | JEŠTĚŘI | 6 | 162,83 | 186 | 128 | 2 | 17 % |
| 25. | Morys Angelina+8 | SMOG | 6 | 161,83 | 186 | 127 | 6 | 50 % |
| 26. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 159,83 | 175 | 116 | 8 | 67 % |
| 27. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 159,67 | 206 | 132 | 4 | 33 % |
| 28. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 3 | 156,33 | 163 | 144 | 2 | 33 % |
| 29. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 155,67 | 194 | 119 | 2 | 17 % |
| 30. | Dovhun Dušan | BABINEC | 3 | 154,00 | 167 | 135 | 2 | 33 % |
| 31. | Mazurová Eva+12 | BABINEC | 6 | 153,17 | 179 | 93 | 6 | 50 % |
| 32. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 151,33 | 178 | 115 | 4 | 33 % |
| 33. | Motyka Vlastimil | JEŠTĚŘI | 6 | 151,00 | 203 | 134 | 4 | 33 % |
| 34. | Hrubý Josef+4 | JMJ TEAM | 6 | 150,67 | 177 | 129 | 4 | 33 % |
| 35. | Häusler Milan | GAMA | 6 | 147,83 | 192 | 119 | 2 | 17 % |
| 36. | Dvořák Jaroslav+4 | GAMA | 6 | 143,83 | 178 | 102 | 0 | 0 % |
| 37. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 143,67 | 164 | 120 | 2 | 33 % |
| 38. | Lesniaková Miloslava+8 | BABINEC | 6 | 140,33 | 142 | 118 | 2 | 17 % |
| 39. | Bělunek Miroslav+8 | SMOG | 3 | 139,67 | 149 | 119 | 2 | 33 % |
| 40. | Kavka Vítězslav+8 | SMOG | 3 | 115,00 | 118 | 93 | 0 | 0 % |