Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 198,83 | 257 | 168 | 8 | 67 % |
| 2. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 196,67 | 237 | 162 | 12 | 100 % |
| 3. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 191,33 | 225 | 134 | 10 | 83 % |
| 4. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 189,33 | 212 | 164 | 6 | 50 % |
| 5. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 183,83 | 207 | 156 | 10 | 83 % |
| 6. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 183,33 | 204 | 154 | 6 | 100 % |
| 7. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 182,33 | 213 | 145 | 10 | 83 % |
| 8. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 180,17 | 233 | 141 | 8 | 67 % |
| 9. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 177,17 | 189 | 157 | 6 | 50 % |
| 10. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 175,17 | 212 | 57 | 10 | 83 % |
| 11. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 173,17 | 211 | 152 | 12 | 100 % |
| 12. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 172,17 | 180 | 154 | 8 | 67 % |
| 13. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 169,83 | 230 | 136 | 4 | 33 % |
| 14. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 168,67 | 207 | 145 | 6 | 50 % |
| 15. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 168,50 | 187 | 147 | 4 | 33 % |
| 16. | Mičánek Jiří | GAMA | 3 | 168,00 | 185 | 154 | 4 | 67 % |
| 17. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 167,83 | 191 | 135 | 6 | 50 % |
| 18. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 167,17 | 194 | 140 | 8 | 67 % |
| 19. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 167,00 | 191 | 152 | 8 | 67 % |
| 20. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 166,83 | 204 | 140 | 10 | 83 % |
| 21. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 166,33 | 182 | 132 | 2 | 17 % |
| 22. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 164,83 | 193 | 137 | 12 | 100 % |
| 23. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 163,67 | 178 | 147 | 0 | 0 % |
| 24. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 162,67 | 206 | 134 | 8 | 67 % |
| 25. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 159,50 | 188 | 134 | 2 | 17 % |
| 26. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 158,17 | 169 | 119 | 6 | 50 % |
| 27. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 157,00 | 170 | 149 | 0 | 0 % |
| 28. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 156,33 | 179 | 129 | 6 | 50 % |
| 29. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 155,50 | 199 | 131 | 4 | 33 % |
| 30. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 153,17 | 167 | 135 | 2 | 17 % |
| 31. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 148,67 | 169 | 133 | 0 | 0 % |
| 32. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 148,17 | 165 | 127 | 2 | 17 % |
| 33. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 143,17 | 158 | 127 | 2 | 17 % |
| 34. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 142,00 | 156 | 129 | 10 | 83 % |
| 35. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 133,17 | 151 | 95 | 4 | 33 % |
| 36. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 132,33 | 152 | 121 | 0 | 0 % |
| 37. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 126,00 | 155 | 109 | 0 | 0 % |
| 38. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 118,67 | 124 | 116 | 0 | 0 % |
| 39. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 116,67 | 135 | 107 | 0 | 0 % |