Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 206,83 | 238 | 154 | 10 | 83 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 195,17 | 227 | 167 | 10 | 83 % |
| 3. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 186,67 | 201 | 174 | 8 | 67 % |
| 4. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 183,67 | 223 | 157 | 6 | 50 % |
| 5. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 183,00 | 211 | 155 | 6 | 50 % |
| 6. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 182,50 | 206 | 158 | 6 | 50 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 182,33 | 194 | 157 | 10 | 83 % |
| 8. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 181,00 | 206 | 148 | 8 | 67 % |
| 9. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 180,83 | 222 | 158 | 10 | 83 % |
| 10. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 179,17 | 227 | 157 | 6 | 50 % |
| 11. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 178,83 | 201 | 166 | 12 | 100 % |
| 12. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 178,50 | 234 | 130 | 4 | 33 % |
| 13. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 177,33 | 198 | 162 | 4 | 33 % |
| 14. | Mičánek Jiří | GAMA | 3 | 175,67 | 203 | 157 | 4 | 67 % |
| 15. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 174,33 | 222 | 153 | 10 | 83 % |
| 16. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 173,83 | 191 | 158 | 4 | 33 % |
| 17. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 173,33 | 204 | 144 | 8 | 67 % |
| 18. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 173,00 | 188 | 162 | 8 | 67 % |
| 19. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 172,67 | 220 | 136 | 8 | 67 % |
| 20. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 169,33 | 200 | 135 | 6 | 50 % |
| 21. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 169,17 | 229 | 136 | 4 | 33 % |
| 22. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 168,00 | 223 | 132 | 8 | 67 % |
| 23. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 167,33 | 213 | 137 | 10 | 83 % |
| 24. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 165,17 | 177 | 149 | 2 | 17 % |
| 25. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 164,33 | 207 | 148 | 10 | 83 % |
| 26. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 161,17 | 173 | 112 | 2 | 17 % |
| 27. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 159,33 | 174 | 135 | 2 | 17 % |
| 28. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 154,33 | 161 | 147 | 4 | 67 % |
| 29. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 153,17 | 168 | 144 | 4 | 33 % |
| 30. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 151,67 | 160 | 129 | 2 | 17 % |
| 31. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 150,17 | 204 | 120 | 4 | 33 % |
| 32. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 149,67 | 182 | 131 | 2 | 17 % |
| 33. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 147,50 | 187 | 99 | 2 | 17 % |
| 34. | Uherek Jan | MEXICO | 3 | 145,67 | 151 | 140 | 4 | 67 % |
| 35. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 145,33 | 155 | 117 | 0 | 0 % |
| 36. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 143,33 | 180 | 115 | 4 | 33 % |
| 37. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 139,33 | 157 | 98 | 2 | 33 % |
| 38. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 128,67 | 177 | 90 | 2 | 33 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 123,33 | 139 | 105 | 0 | 0 % |
| 40. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 108,00 | 118 | 102 | 0 | 0 % |