Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 188,00 | 225 | 160 | 12 | 100 % |
| 2. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 187,50 | 231 | 165 | 12 | 100 % |
| 3. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 186,83 | 206 | 158 | 10 | 83 % |
| 4. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 185,50 | 212 | 147 | 8 | 67 % |
| 5. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 184,00 | 235 | 158 | 8 | 67 % |
| 6. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 182,67 | 225 | 162 | 9 | 75 % |
| 7. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 182,50 | 222 | 148 | 8 | 67 % |
| 8. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 181,50 | 192 | 145 | 4 | 33 % |
| 9. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 181,00 | 194 | 172 | 10 | 83 % |
| 10. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 180,83 | 218 | 145 | 10 | 83 % |
| 11. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 178,50 | 203 | 149 | 8 | 67 % |
| 12. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 178,00 | 200 | 160 | 10 | 83 % |
| 13. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 177,67 | 186 | 167 | 12 | 100 % |
| 14. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 176,17 | 201 | 149 | 10 | 83 % |
| 15. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 171,50 | 199 | 157 | 6 | 50 % |
| 16. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 171,00 | 203 | 137 | 8 | 67 % |
| 17. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 170,67 | 186 | 149 | 12 | 100 % |
| 18. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 166,17 | 194 | 152 | 4 | 33 % |
| 19. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 165,83 | 197 | 132 | 8 | 67 % |
| 20. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 164,17 | 180 | 130 | 2 | 17 % |
| 21. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 163,50 | 202 | 128 | 6 | 50 % |
| 22. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 162,67 | 211 | 135 | 4 | 33 % |
| 23. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 158,17 | 175 | 132 | 8 | 67 % |
| 24. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 157,50 | 180 | 119 | 4 | 33 % |
| 25. | Mičánek Jiří | GAMA | 6 | 157,33 | 189 | 117 | 6 | 50 % |
| 26. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 157,17 | 176 | 132 | 8 | 67 % |
| 27. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 155,83 | 205 | 125 | 2 | 17 % |
| 28. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 147,17 | 184 | 110 | 0 | 0 % |
| 29. | Vojkovský Tomáš | TRAKEŘI | 6 | 147,17 | 180 | 123 | 0 | 0 % |
| 30. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 146,50 | 164 | 125 | 0 | 0 % |
| 31. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 142,67 | 140 | 132 | 0 | 0 % |
| 32. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 3 | 141,67 | 181 | 119 | 2 | 33 % |
| 33. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 141,00 | 177 | 100 | 3 | 25 % |
| 34. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 3 | 140,67 | 179 | 111 | 0 | 0 % |
| 35. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 140,33 | 139 | 124 | 0 | 0 % |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 139,67 | 166 | 116 | 0 | 0 % |
| 37. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 139,33 | 146 | 134 | 0 | 0 % |
| 38. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 131,00 | 151 | 102 | 0 | 0 % |
| 39. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 117,33 | 133 | 103 | 2 | 33 % |