Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 198,67 | 216 | 182 | 6 | 100 % |
| 2. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 189,67 | 214 | 158 | 10 | 83 % |
| 3. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 184,83 | 201 | 163 | 10 | 83 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 182,50 | 215 | 142 | 10 | 83 % |
| 5. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 181,67 | 200 | 148 | 4 | 33 % |
| 6. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 180,33 | 198 | 159 | 11 | 92 % |
| 7. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 178,83 | 203 | 166 | 12 | 100 % |
| 8. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 178,33 | 213 | 141 | 6 | 50 % |
| 9. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 177,83 | 191 | 146 | 6 | 50 % |
| 10. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 175,67 | 202 | 160 | 10 | 83 % |
| 11. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 175,33 | 201 | 143 | 8 | 67 % |
| 12. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 174,50 | 186 | 167 | 6 | 50 % |
| 13. | Indra Martin | ONDRÁŠ | 6 | 172,33 | 192 | 155 | 6 | 50 % |
| 14. | Müller Vladimír | JADRAN | 3 | 172,33 | 194 | 138 | 4 | 67 % |
| 15. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 171,00 | 186 | 148 | 8 | 67 % |
| 16. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 170,00 | 181 | 154 | 4 | 33 % |
| 17. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 169,00 | 191 | 155 | 6 | 50 % |
| 18. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 168,17 | 192 | 153 | 6 | 50 % |
| 19. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 166,33 | 195 | 124 | 2 | 17 % |
| 20. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 163,83 | 172 | 138 | 4 | 33 % |
| 21. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 162,33 | 186 | 133 | 6 | 50 % |
| 22. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 161,67 | 203 | 134 | 8 | 67 % |
| 23. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 161,00 | 178 | 143 | 10 | 83 % |
| 24. | Mičánek Jiří | GAMA | 6 | 160,17 | 196 | 112 | 6 | 50 % |
| 25. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 158,33 | 188 | 127 | 6 | 50 % |
| 26. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 158,33 | 171 | 146 | 9 | 75 % |
| 27. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 3 | 158,00 | 201 | 136 | 2 | 33 % |
| 28. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 157,67 | 157 | 145 | 2 | 33 % |
| 29. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 156,17 | 180 | 128 | 6 | 50 % |
| 30. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 155,50 | 192 | 134 | 2 | 17 % |
| 31. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 152,17 | 171 | 134 | 3 | 25 % |
| 32. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 151,67 | 180 | 131 | 4 | 33 % |
| 33. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 149,67 | 174 | 128 | 2 | 17 % |
| 34. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 3 | 148,67 | 158 | 128 | 1 | 17 % |
| 35. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 141,83 | 160 | 97 | 2 | 17 % |
| 36. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 139,83 | 169 | 106 | 4 | 33 % |
| 37. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 129,83 | 144 | 104 | 2 | 17 % |
| 38. | Mihulka Josef | JADRAN | 3 | 129,00 | 147 | 106 | 2 | 33 % |
| 39. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 110,67 | 117 | 102 | 0 | 0 % |
| 40. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 110,67 | 136 | 82 | 0 | 0 % |