Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 195,67 | 223 | 171 | 10 | 83 % |
| 2. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 189,67 | 203 | 169 | 10 | 83 % |
| 3. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 187,67 | 232 | 158 | 8 | 67 % |
| 4. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 187,00 | 202 | 168 | 12 | 100 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 183,50 | 214 | 157 | 12 | 100 % |
| 6. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 182,83 | 210 | 162 | 10 | 83 % |
| 7. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 179,00 | 223 | 143 | 12 | 100 % |
| 8. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 176,67 | 213 | 118 | 10 | 83 % |
| 9. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 173,17 | 192 | 158 | 12 | 100 % |
| 10. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 170,67 | 213 | 128 | 8 | 67 % |
| 11. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 168,83 | 214 | 143 | 12 | 100 % |
| 12. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 168,67 | 214 | 143 | 6 | 50 % |
| 13. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 166,00 | 193 | 154 | 10 | 83 % |
| 14. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 165,83 | 185 | 139 | 6 | 50 % |
| 15. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 164,17 | 199 | 102 | 4 | 33 % |
| 16. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 163,17 | 186 | 132 | 12 | 100 % |
| 17. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 162,67 | 189 | 136 | 4 | 33 % |
| 18. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 161,50 | 167 | 135 | 0 | 0 % |
| 19. | Zářecký Vlastimil | LAMPIÓNI | 6 | 161,33 | 205 | 130 | 4 | 33 % |
| 20. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 160,83 | 177 | 142 | 9 | 75 % |
| 21. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 160,67 | 200 | 130 | 4 | 33 % |
| 22. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 159,33 | 168 | 142 | 6 | 50 % |
| 23. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 157,00 | 174 | 131 | 2 | 33 % |
| 24. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 156,00 | 197 | 133 | 4 | 33 % |
| 25. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 155,83 | 199 | 110 | 6 | 50 % |
| 26. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 155,50 | 188 | 118 | 4 | 33 % |
| 27. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 153,33 | 168 | 125 | 6 | 50 % |
| 28. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 150,67 | 162 | 118 | 4 | 33 % |
| 29. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 149,33 | 170 | 129 | 2 | 17 % |
| 30. | Mičánek Jiří | GAMA | 3 | 146,00 | 152 | 137 | 0 | 0 % |
| 31. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 142,67 | 148 | 120 | 0 | 0 % |
| 32. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 140,33 | 149 | 131 | 2 | 17 % |
| 33. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 140,33 | 183 | 103 | 2 | 17 % |
| 34. | Lipka Miloslav | GAMA | 3 | 140,33 | 157 | 117 | 1 | 17 % |
| 35. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 133,50 | 150 | 115 | 0 | 0 % |
| 36. | Cáb Jan | GAMA | 6 | 132,67 | 167 | 103 | 0 | 0 % |
| 37. | Majchrák Dušan | SMOG | 6 | 120,17 | 140 | 107 | 0 | 0 % |
| 38. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 118,50 | 131 | 85 | 2 | 17 % |