Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 195,83 | 232 | 163 | 12 | 100 % |
| 2. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 194,67 | 225 | 166 | 4 | 33 % |
| 3. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 190,83 | 204 | 169 | 4 | 33 % |
| 4. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 190,50 | 207 | 173 | 12 | 100 % |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 190,50 | 215 | 167 | 10 | 83 % |
| 6. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 189,33 | 212 | 148 | 12 | 100 % |
| 7. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 187,67 | 214 | 170 | 6 | 50 % |
| 8. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 186,00 | 212 | 171 | 4 | 33 % |
| 9. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 185,83 | 223 | 163 | 10 | 83 % |
| 10. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 184,50 | 223 | 146 | 8 | 67 % |
| 11. | Müller Vladimír | JADRAN | 3 | 180,00 | 202 | 140 | 4 | 67 % |
| 12. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 177,83 | 183 | 155 | 12 | 100 % |
| 13. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 174,83 | 188 | 160 | 6 | 50 % |
| 14. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 174,50 | 197 | 162 | 10 | 83 % |
| 15. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 173,33 | 202 | 135 | 6 | 50 % |
| 16. | Mazur Václav | JADRAN | 3 | 173,33 | 182 | 160 | 2 | 33 % |
| 17. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 172,00 | 187 | 151 | 10 | 83 % |
| 18. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 169,83 | 182 | 146 | 10 | 83 % |
| 19. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 169,67 | 198 | 144 | 6 | 50 % |
| 20. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 169,00 | 203 | 133 | 7 | 58 % |
| 21. | Mihulka Josef | JADRAN | 6 | 167,33 | 225 | 145 | 6 | 50 % |
| 22. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 167,17 | 202 | 118 | 8 | 67 % |
| 23. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 166,00 | 188 | 148 | 4 | 33 % |
| 24. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 164,67 | 208 | 124 | 6 | 50 % |
| 25. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 162,17 | 210 | 142 | 6 | 50 % |
| 26. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 161,83 | 186 | 117 | 9 | 75 % |
| 27. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 159,50 | 175 | 147 | 4 | 33 % |
| 28. | Mičánek Jiří | GAMA | 6 | 159,00 | 177 | 125 | 4 | 33 % |
| 29. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 158,33 | 175 | 140 | 0 | 0 % |
| 30. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 155,00 | 165 | 123 | 4 | 33 % |
| 31. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 153,00 | 162 | 122 | 0 | 0 % |
| 32. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 150,33 | 171 | 126 | 2 | 17 % |
| 33. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 147,83 | 164 | 111 | 2 | 17 % |
| 34. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 147,50 | 189 | 128 | 6 | 50 % |
| 35. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 141,83 | 155 | 136 | 0 | 0 % |
| 36. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 135,67 | 148 | 117 | 0 | 0 % |
| 37. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 130,50 | 165 | 109 | 0 | 0 % |
| 38. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 123,67 | 128 | 97 | 0 | 0 % |
| 39. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 120,33 | 134 | 96 | 0 | 0 % |