Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 200,17 | 265 | 153 | 10 | 83 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 193,67 | 236 | 154 | 10 | 83 % |
| 3. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 187,83 | 203 | 152 | 12 | 100 % |
| 4. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 184,83 | 214 | 130 | 8 | 67 % |
| 5. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 184,17 | 220 | 160 | 10 | 83 % |
| 6. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 181,83 | 253 | 106 | 10 | 83 % |
| 7. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 181,67 | 209 | 157 | 6 | 50 % |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 181,00 | 194 | 171 | 6 | 50 % |
| 9. | Šimek Richard | JMJ TEAM | 6 | 178,33 | 235 | 139 | 4 | 33 % |
| 10. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 174,67 | 202 | 133 | 10 | 83 % |
| 11. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 174,50 | 211 | 165 | 10 | 83 % |
| 12. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 174,17 | 184 | 161 | 10 | 83 % |
| 13. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 173,17 | 200 | 139 | 12 | 100 % |
| 14. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 173,17 | 186 | 167 | 6 | 50 % |
| 15. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 172,67 | 181 | 139 | 6 | 50 % |
| 16. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 170,83 | 203 | 138 | 6 | 50 % |
| 17. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 170,67 | 205 | 128 | 8 | 67 % |
| 18. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 170,17 | 227 | 132 | 4 | 33 % |
| 19. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 170,00 | 201 | 148 | 10 | 83 % |
| 20. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 165,67 | 194 | 136 | 4 | 33 % |
| 21. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 165,50 | 191 | 139 | 2 | 17 % |
| 22. | Mičánek Jiří | GAMA | 3 | 165,33 | 170 | 158 | 0 | 0 % |
| 23. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 164,33 | 183 | 132 | 4 | 33 % |
| 24. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 164,17 | 188 | 131 | 4 | 33 % |
| 25. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 6 | 162,50 | 200 | 140 | 10 | 83 % |
| 26. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 160,33 | 163 | 136 | 4 | 67 % |
| 27. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 159,67 | 173 | 119 | 4 | 33 % |
| 28. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 158,83 | 199 | 128 | 2 | 17 % |
| 29. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 157,17 | 178 | 135 | 4 | 33 % |
| 30. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 157,17 | 186 | 139 | 2 | 17 % |
| 31. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 155,67 | 170 | 135 | 0 | 0 % |
| 32. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 154,83 | 174 | 127 | 4 | 33 % |
| 33. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 149,33 | 165 | 119 | 2 | 17 % |
| 34. | Uherek Jan | MEXICO | 3 | 141,33 | 161 | 128 | 2 | 33 % |
| 35. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 138,33 | 169 | 116 | 4 | 33 % |
| 36. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 135,67 | 146 | 126 | 2 | 33 % |
| 37. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 134,50 | 146 | 115 | 0 | 0 % |
| 38. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 133,00 | 127 | 123 | 4 | 67 % |
| 39. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 128,67 | 151 | 111 | 0 | 0 % |
| 40. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 121,33 | 130 | 116 | 0 | 0 % |