Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 202,17 | 247 | 181 | 6 | 50 % |
| 2. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 198,83 | 249 | 159 | 8 | 67 % |
| 3. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 191,83 | 214 | 152 | 9 | 75 % |
| 4. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 188,83 | 222 | 136 | 12 | 100 % |
| 5. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 186,67 | 223 | 165 | 10 | 83 % |
| 6. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 185,83 | 199 | 168 | 8 | 67 % |
| 7. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 184,17 | 204 | 160 | 7 | 58 % |
| 8. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 182,67 | 219 | 157 | 2 | 17 % |
| 9. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 182,67 | 223 | 134 | 10 | 83 % |
| 10. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 182,00 | 236 | 138 | 11 | 92 % |
| 11. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 182,00 | 202 | 149 | 8 | 67 % |
| 12. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 180,83 | 221 | 153 | 2 | 17 % |
| 13. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 180,67 | 202 | 146 | 8 | 67 % |
| 14. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 180,17 | 214 | 163 | 2 | 17 % |
| 15. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 179,50 | 193 | 157 | 10 | 83 % |
| 16. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 178,17 | 198 | 152 | 10 | 83 % |
| 17. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 176,67 | 196 | 157 | 6 | 50 % |
| 18. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 176,17 | 178 | 151 | 6 | 50 % |
| 19. | Štraser Ján | TRAKEŘI | 6 | 170,17 | 193 | 131 | 6 | 50 % |
| 20. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 169,67 | 213 | 143 | 2 | 17 % |
| 21. | Müller Vladimír | JADRAN | 3 | 169,67 | 190 | 141 | 0 | 0 % |
| 22. | Mihalcsak Silvester | STATOVAR | 6 | 168,00 | 194 | 123 | 8 | 67 % |
| 23. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 166,50 | 180 | 142 | 8 | 67 % |
| 24. | Mičánek Jiří | GAMA | 3 | 166,33 | 179 | 141 | 3 | 50 % |
| 25. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 165,67 | 181 | 134 | 3 | 25 % |
| 26. | Rozmarin Milan | JADRAN | 3 | 163,67 | 191 | 143 | 3 | 50 % |
| 27. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 162,17 | 189 | 133 | 10 | 83 % |
| 28. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 160,50 | 196 | 122 | 4 | 33 % |
| 29. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 155,50 | 170 | 145 | 6 | 50 % |
| 30. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 150,33 | 168 | 140 | 2 | 17 % |
| 31. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 150,00 | 159 | 123 | 0 | 0 % |
| 32. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 149,83 | 169 | 124 | 6 | 50 % |
| 33. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 149,67 | 165 | 127 | 8 | 67 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 149,00 | 190 | 113 | 6 | 50 % |
| 35. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 136,00 | 148 | 127 | 0 | 0 % |
| 36. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 132,83 | 155 | 111 | 2 | 17 % |
| 37. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 129,67 | 147 | 108 | 2 | 33 % |
| 38. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 6 | 129,17 | 159 | 93 | 0 | 0 % |
| 39. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 3 | 128,67 | 139 | 111 | 2 | 33 % |
| 40. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 113,00 | 135 | 101 | 0 | 0 % |