Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 192,50 | 226 | 161 | 10 | 83 % |
| 2. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 192,33 | 203 | 167 | 8 | 67 % |
| 3. | Indra Martin | ONDRÁŠ | 6 | 191,83 | 218 | 156 | 8 | 67 % |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 187,33 | 236 | 149 | 8 | 67 % |
| 5. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 187,17 | 224 | 165 | 12 | 100 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 185,17 | 204 | 160 | 8 | 67 % |
| 7. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 183,17 | 190 | 159 | 10 | 83 % |
| 8. | Mazur Václav | JADRAN | 3 | 182,33 | 205 | 159 | 2 | 33 % |
| 9. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 182,00 | 194 | 171 | 12 | 100 % |
| 10. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 181,50 | 220 | 156 | 4 | 33 % |
| 11. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 181,00 | 204 | 159 | 12 | 100 % |
| 12. | Mičánek Jiří | GAMA | 3 | 180,00 | 209 | 162 | 4 | 67 % |
| 13. | Mikšovičová Sylva+8 | HUJAŘI | 6 | 179,83 | 189 | 147 | 10 | 83 % |
| 14. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 179,33 | 206 | 148 | 6 | 50 % |
| 15. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 179,33 | 222 | 154 | 6 | 50 % |
| 16. | Müller Vladimír | JADRAN | 3 | 178,33 | 198 | 158 | 0 | 0 % |
| 17. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 177,50 | 210 | 143 | 2 | 17 % |
| 18. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 176,00 | 206 | 155 | 8 | 67 % |
| 19. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 175,17 | 226 | 131 | 8 | 67 % |
| 20. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 174,33 | 210 | 155 | 6 | 50 % |
| 21. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 174,33 | 200 | 166 | 12 | 100 % |
| 22. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 174,17 | 227 | 142 | 6 | 50 % |
| 23. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 173,67 | 204 | 148 | 10 | 83 % |
| 24. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 166,67 | 213 | 143 | 8 | 67 % |
| 25. | Macháček Pavel | MEXICO | 4 | 166,25 | 193 | 145 | 4 | 50 % |
| 26. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 164,83 | 246 | 129 | 2 | 17 % |
| 27. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 160,67 | 179 | 137 | 10 | 83 % |
| 28. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 160,33 | 173 | 138 | 4 | 33 % |
| 29. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 159,67 | 169 | 126 | 0 | 0 % |
| 30. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 157,50 | 183 | 132 | 2 | 17 % |
| 31. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 156,17 | 170 | 135 | 6 | 50 % |
| 32. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 151,17 | 191 | 126 | 0 | 0 % |
| 33. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 148,50 | 214 | 105 | 2 | 17 % |
| 34. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 147,67 | 168 | 118 | 2 | 17 % |
| 35. | Cáb Jan | GAMA | 3 | 147,00 | 168 | 119 | 2 | 33 % |
| 36. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 145,67 | 186 | 103 | 2 | 17 % |
| 37. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 143,67 | 157 | 132 | 0 | 0 % |
| 38. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 134,33 | 133 | 122 | 0 | 0 % |
| Bělunek Miroslav | MEXICO | 2 | 129,50 | 133 | 126 | 0 | 0 % | |
| 39. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 105,50 | 109 | 82 | 0 | 0 % |