Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 208,83 | 235 | 161 | 8 | 67 % |
| 2. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 197,33 | 222 | 160 | 12 | 100 % |
| 3. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 191,33 | 222 | 157 | 6 | 50 % |
| 4. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 190,67 | 245 | 154 | 8 | 67 % |
| 5. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 189,83 | 216 | 159 | 8 | 67 % |
| 6. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 189,00 | 224 | 157 | 10 | 83 % |
| 7. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 186,17 | 233 | 152 | 11 | 92 % |
| 8. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 184,17 | 202 | 171 | 8 | 67 % |
| 9. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 183,00 | 206 | 134 | 6 | 50 % |
| 10. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 180,17 | 198 | 163 | 6 | 50 % |
| 11. | Karkoška Pavel | HUJAŘI | 6 | 180,00 | 205 | 165 | 10 | 83 % |
| 12. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 178,67 | 231 | 127 | 6 | 50 % |
| 13. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 177,00 | 205 | 124 | 9 | 75 % |
| 14. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 174,33 | 194 | 142 | 8 | 67 % |
| 15. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 174,33 | 221 | 131 | 4 | 33 % |
| 16. | Mičánek Jiří | GAMA | 6 | 173,83 | 225 | 138 | 6 | 50 % |
| 17. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 173,50 | 184 | 167 | 12 | 100 % |
| 18. | Šimek Richard | JMJ TEAM | 6 | 170,00 | 195 | 143 | 6 | 50 % |
| 19. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 168,33 | 189 | 150 | 8 | 67 % |
| 20. | Bohačík Milan | JADRAN | 6 | 164,67 | 193 | 148 | 2 | 17 % |
| 21. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 164,67 | 193 | 127 | 6 | 50 % |
| 22. | Lýsek Erik | TRAKEŘI | 6 | 163,17 | 204 | 135 | 8 | 67 % |
| 23. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 161,67 | 199 | 146 | 3 | 25 % |
| 24. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 161,00 | 186 | 128 | 4 | 33 % |
| 25. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 159,50 | 180 | 123 | 6 | 50 % |
| 26. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 157,67 | 171 | 138 | 6 | 50 % |
| 27. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 157,33 | 182 | 136 | 6 | 50 % |
| 28. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 156,33 | 166 | 145 | 2 | 17 % |
| 29. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 6 | 155,67 | 210 | 112 | 1 | 8 % |
| 30. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 154,17 | 159 | 126 | 0 | 0 % |
| 31. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 152,67 | 179 | 125 | 8 | 67 % |
| 32. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 148,50 | 174 | 117 | 6 | 50 % |
| 33. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 148,50 | 188 | 129 | 2 | 17 % |
| 34. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 144,17 | 175 | 102 | 2 | 17 % |
| 35. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 139,33 | 165 | 91 | 2 | 17 % |
| 36. | Kavka Vítězslav | SMOG | 3 | 134,33 | 141 | 130 | 0 | 0 % |
| 37. | Majchrák Dušan | SMOG | 3 | 120,33 | 131 | 102 | 0 | 0 % |