Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 197,67 | 255 | 163 | 8 | 67 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 194,33 | 251 | 171 | 10 | 83 % |
| 3. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 191,17 | 197 | 169 | 8 | 67 % |
| 4. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 188,50 | 217 | 166 | 10 | 83 % |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 187,17 | 222 | 148 | 6 | 50 % |
| 6. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 187,17 | 208 | 133 | 6 | 50 % |
| 7. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 185,17 | 207 | 153 | 10 | 83 % |
| 8. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 184,50 | 223 | 154 | 8 | 67 % |
| 9. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 183,83 | 212 | 163 | 8 | 67 % |
| 10. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 182,00 | 201 | 160 | 8 | 67 % |
| 11. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 179,83 | 213 | 147 | 4 | 33 % |
| 12. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 179,50 | 208 | 154 | 8 | 67 % |
| 13. | Kotrla Ondřej | SMOG | 6 | 178,50 | 204 | 147 | 8 | 67 % |
| 14. | Exnar Aleš | TRAKEŘI | 6 | 175,67 | 197 | 148 | 8 | 67 % |
| 15. | Macko Dalibor | JMJ TEAM | 6 | 172,50 | 189 | 146 | 6 | 50 % |
| 16. | Mazur Václav | JADRAN | 6 | 171,83 | 184 | 142 | 8 | 67 % |
| 17. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 169,83 | 193 | 146 | 4 | 33 % |
| 18. | Jelínek Jan | JMJ TEAM | 6 | 169,33 | 201 | 144 | 8 | 67 % |
| 19. | Mazurová Eva+8 | BABINEC | 3 | 168,33 | 205 | 123 | 2 | 33 % |
| 20. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 167,00 | 203 | 134 | 0 | 0 % |
| 21. | Müller Vladimír | JADRAN | 6 | 165,33 | 182 | 137 | 6 | 50 % |
| 22. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 163,17 | 194 | 139 | 6 | 50 % |
| 23. | Bělunek Miroslav | MEXICO | 3 | 162,33 | 179 | 133 | 2 | 33 % |
| 24. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 161,33 | 180 | 143 | 2 | 33 % |
| 25. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 160,67 | 180 | 136 | 0 | 0 % |
| 26. | Uherek Jan | MEXICO | 6 | 156,33 | 181 | 132 | 5 | 42 % |
| 27. | Petřkovský Ladislav | SMOG | 6 | 156,00 | 187 | 144 | 2 | 17 % |
| 28. | Barčáková Kateřina+8 | BABINEC | 6 | 155,83 | 189 | 105 | 7 | 58 % |
| 29. | Juřica Lubomír | TRAKEŘI | 6 | 155,83 | 168 | 142 | 10 | 83 % |
| 30. | Janková Marcela+8 | BABINEC | 6 | 155,50 | 173 | 128 | 8 | 67 % |
| 31. | Rozmarin Milan | JADRAN | 6 | 153,50 | 190 | 121 | 4 | 33 % |
| 32. | Lipka Miloslav | GAMA | 6 | 151,00 | 186 | 127 | 4 | 33 % |
| 33. | Mičánek Jiří | GAMA | 6 | 149,83 | 164 | 132 | 8 | 67 % |
| 34. | Jelínková Vladimíra+8 | JMJ TEAM | 6 | 149,17 | 155 | 129 | 3 | 25 % |
| 35. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 146,33 | 174 | 126 | 5 | 42 % |
| 36. | Stacho Josef | HUJAŘI | 6 | 140,33 | 162 | 118 | 4 | 33 % |
| 37. | Chladilová Jindřiška+8 | BABINEC | 3 | 137,33 | 147 | 110 | 2 | 33 % |
| 38. | Kavka Vítězslav | SMOG | 6 | 128,50 | 152 | 114 | 0 | 0 % |