Orság Karel
LAMPIÓNI · JEŠTĚŘI · KAMPERETAMPERE · TRAKEŘI
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 LAMPIÓNI
7. v žebříčku sezóny z 58
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | GAMA | 236 | 235 | 201 | 170 | 238 | 179 | 6 | 238 | 170 | 209,83 | 10 |
| 2. HD | 31.08. | STATOVAR | 123 | 236 | 147 | 224 | 222 | 166 | 6 | 236 | 123 | 186,33 | 6 |
| 3. HD | 07.09. | DRACI | 171 | 191 | 167 | 170 | 201 | 177 | 6 | 201 | 167 | 179,50 | 6 |
| 4. HD | 15.09. | DOBRÁCI | 203 | 178 | 192 | 182 | 181 | 183 | 6 | 203 | 178 | 186,50 | 8 |
| 5. HD | 21.09. | TRAKEŘI | 182 | 162 | 189 | 225 | 211 | 177 | 6 | 225 | 162 | 191,00 | 6 |
| 6. HD | 29.09. | URNA | 189 | 179 | 216 | 248 | 169 | 169 | 6 | 248 | 169 | 195,00 | 6 |
| 7. HD | 05.10. | PERMONÍCI | 169 | 199 | 175 | 264 | 171 | 235 | 6 | 264 | 169 | 202,17 | 6 |
| Celkem | 7 utkání | 8102 celkem | 42 | 264 | 123 | 192,90 | 48 | ||||||
Duelových bodů 48 z 84 možných (57 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | HUJAŘI | 157 | 145 | 147 | 186 | 207 | 159 | 6 | 207 | 145 | 166,83 | 2 |
| 2. HD | 16.02. | GAMA | 192 | 198 | 233 | 139 | 190 | 148 | 6 | 233 | 139 | 183,33 | 8 |
| 3. HD | 23.02. | SMOG | 180 | 177 | 167 | 192 | 190 | 183 | 6 | 192 | 167 | 181,50 | 8 |
| 4. HD | 09.03. | DALLAS | 112 | 211 | 234 | 194 | 170 | 189 | 6 | 234 | 112 | 185,00 | 8 |
| 5. HD | 16.03. | JMJ TEAM | 168 | 172 | 127 | 183 | 193 | 196 | 6 | 196 | 127 | 173,17 | 6 |
| 6. HD | 30.03. | BABINEC | 182 | 203 | 256 | 192 | 179 | 183 | 6 | 256 | 179 | 199,17 | 8 |
| 7. HD | 13.04. | STATOVAR | 149 | 169 | 200 | 126 | 214 | 171 | 6 | 214 | 126 | 171,50 | 2 |
| 8. HD | 02.06. | TRAKEŘI | 212 | 189 | 177 | 187 | 137 | 207 | 6 | 212 | 137 | 184,83 | 7 |
| 9. HD | 11.05. | PERMONÍCI | 188 | 161 | 183 | 221 | 176 | 206 | 6 | 221 | 161 | 189,17 | 10 |
| 10. HD | 18.05. | URNA | 165 | 150 | 117 | 171 | 213 | 167 | 6 | 213 | 117 | 163,83 | 2 |
| 11. HD | 01.06. | DOBRÁCI | 223 | 192 | 208 | 181 | 173 | 233 | 6 | 233 | 173 | 201,67 | 10 |
| Celkem | 11 utkání | 12000 celkem | 66 | 256 | 112 | 181,82 | 71 | ||||||
Duelových bodů 71 z 132 možných (54 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 LAMPIÓNI
9. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | GAMA | 219 | 187 | 212 | 185 | 198 | 186 | 6 | 219 | 185 | 197,83 | 5 |
| 2. HD | 08.09. | SMOG | 146 | 169 | 177 | 167 | 147 | 159 | 6 | 177 | 146 | 160,83 | 6 |
| 3. HD | 15.09. | JEŠTĚŘI | 168 | 185 | 201 | 191 | 182 | 173 | 6 | 201 | 168 | 183,33 | 6 |
| 5. HD | 29.09. | HUJAŘI | 192 | 183 | 178 | 209 | 168 | 167 | 6 | 209 | 167 | 182,83 | 10 |
| 6. HD | 13.10. | DOBRÁCI | 168 | 223 | 189 | 181 | 168 | 168 | 6 | 223 | 168 | 182,83 | 4 |
| 7. HD | 27.10. | URNA | 151 | 217 | 162 | 177 | 180 | 187 | 6 | 217 | 151 | 179,00 | 10 |
| 8. HD | 03.11. | TRAKEŘI | 192 | 183 | 190 | 190 | 191 | 178 | 6 | 192 | 178 | 187,33 | 12 |
| 9. HD | 17.11. | STATOVAR | 201 | 178 | 190 | 194 | 212 | 206 | 6 | 212 | 178 | 196,83 | 8 |
| 10. HD | 01.12. | JMJ TEAM | 201 | 182 | 147 | 212 | 190 | 177 | 6 | 212 | 147 | 184,83 | 4 |
| 11. HD | 16.12. | PERMONÍCI | 193 | 184 | 172 | 191 | 179 | 192 | 6 | 193 | 172 | 185,17 | 8 |
| Celkem | 10 utkání | 11045 celkem | 60 | 223 | 146 | 184,08 | 73 | ||||||
Duelových bodů 73 z 120 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 LAMPIÓNI
3. v žebříčku sezóny z 55
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | GAMA | 240 | 150 | 175 | 184 | 234 | 268 | 6 | 268 | 150 | 208,50 | 12 |
| 2. HD | 17.02. | JMJ TEAM | 192 | 158 | 207 | 193 | 225 | 188 | 6 | 225 | 158 | 193,83 | 8 |
| 3. HD | 27.02. | DOBRÁCI | 220 | 150 | 222 | 155 | 159 | 263 | 6 | 263 | 150 | 194,83 | 6 |
| 4. HD | 10.03. | BABINEC | 143 | 116 | 149 | 200 | 201 | 193 | 6 | 201 | 116 | 167,00 | 8 |
| 5. HD | 17.03. | HUJAŘI | 209 | 227 | 244 | 190 | 209 | 212 | 6 | 244 | 190 | 215,17 | 12 |
| 6. HD | 08.04. | SMOG | 192 | 200 | 156 | 213 | 163 | 174 | 6 | 213 | 156 | 183,00 | 6 |
| 7. HD | 24.04. | TRAKEŘI | 167 | 196 | 244 | 220 | 176 | 190 | 6 | 244 | 167 | 198,83 | 6 |
| 8. HD | 28.04. | STATOVAR | 191 | 163 | 147 | 199 | 215 | 187 | 6 | 215 | 147 | 183,67 | 6 |
| 9. HD | 05.05. | URNA | 168 | 217 | 182 | 214 | 136 | 179 | 6 | 217 | 136 | 182,67 | 4 |
| 10. HD | 19.05. | JEŠTĚŘI | 190 | 234 | 196 | 192 | 216 | 174 | 6 | 234 | 174 | 200,33 | 10 |
| 11. HD | 26.05. | PERMONÍCI | 246 | 182 | 154 | 170 | 232 | 169 | 6 | 246 | 154 | 192,17 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 12720 celkem | 66 | 268 | 116 | 192,73 | 84 | ||||||
Duelových bodů 84 z 132 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 LAMPIÓNI
6. v žebříčku sezóny z 61
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.08. | JMJ TEAM | 194 | 225 | 157 | 180 | 140 | 187 | 6 | 225 | 140 | 180,50 | 10 |
| 2. HD | 27.08. | PERMONÍCI | 169 | 200 | 145 | 243 | 180 | 167 | 6 | 243 | 145 | 184,00 | 8 |
| 3. HD | 02.09. | DOBRÁCI | 202 | 166 | 115 | 179 | 191 | 183 | 6 | 202 | 115 | 172,67 | 8 |
| 4. HD | 09.09. | BABINEC | 215 | 174 | 195 | 133 | 182 | 180 | 6 | 215 | 133 | 179,83 | 4 |
| 5. HD | 17.09. | HUJAŘI | 188 | 192 | 165 | 193 | 215 | 178 | 6 | 215 | 165 | 188,50 | 10 |
| 6. HD | 30.09. | JEŠTĚŘI | 202 | 232 | 174 | 137 | 220 | 190 | 6 | 232 | 137 | 192,50 | 8 |
| 7. HD | 14.10. | SMOG | 176 | 222 | 176 | 249 | 206 | 243 | 6 | 249 | 176 | 212,00 | 8 |
| 8. HD | 28.10. | GAMA | 174 | 183 | 184 | 176 | 147 | 173 | 6 | 184 | 147 | 172,83 | 4 |
| 9. HD | 12.11. | TRAKEŘI | 217 | 191 | 151 | 172 | 237 | 191 | 6 | 237 | 151 | 193,17 | 8 |
| 10. HD | 18.11. | STATOVAR | 194 | 224 | 157 | 190 | 164 | 205 | 6 | 224 | 157 | 189,00 | 4 |
| 11. HD | 09.12. | URNA | 155 | 177 | 256 | 173 | 198 | 178 | 6 | 256 | 155 | 189,50 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 12327 celkem | 66 | 256 | 115 | 186,77 | 80 | ||||||
Duelových bodů 80 z 132 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 LAMPIÓNI
3. v žebříčku sezóny z 56
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | STATOVAR | 190 | 172 | 178 | 166 | 214 | 207 | 6 | 214 | 166 | 187,83 | 10 |
| 2. HD | 05.02. | JMJ TEAM | 192 | 150 | 178 | 224 | 221 | 184 | 6 | 224 | 150 | 191,50 | 10 |
| 3. HD | 19.02. | BABINEC | 198 | 198 | 185 | 208 | 208 | 180 | 6 | 208 | 180 | 196,17 | 6 |
| 4. HD | 26.02. | GAMA | 222 | 167 | 178 | 169 | 191 | 242 | 6 | 242 | 167 | 194,83 | 12 |
| 5. HD | 05.03. | DOBRÁCI | 150 | 185 | 200 | 245 | 190 | 211 | 6 | 245 | 150 | 196,83 | 10 |
| 6. HD | 18.03. | JEŠTĚŘI | 181 | 195 | 169 | 172 | 203 | 170 | 6 | 203 | 169 | 181,67 | 6 |
| 7. HD | 08.04. | HUJAŘI | 213 | 195 | 198 | 196 | 155 | 210 | 6 | 213 | 155 | 194,50 | 8 |
| 8. HD | 22.04. | SMOG | 214 | 225 | 194 | 245 | 172 | 193 | 6 | 245 | 172 | 207,17 | 12 |
| 9. HD | 29.04. | PERMONÍCI | 185 | 204 | 212 | 207 | 210 | 177 | 6 | 212 | 177 | 199,17 | 10 |
| 10. HD | 13.05. | TRAKEŘI | 203 | 213 | 149 | 190 | 183 | 257 | 6 | 257 | 149 | 199,17 | 8 |
| 11. HD | 20.05. | URNA | 170 | 175 | 157 | 156 | 212 | 185 | 6 | 212 | 156 | 175,83 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 12748 celkem | 66 | 257 | 149 | 193,15 | 98 | ||||||
Duelových bodů 98 z 132 možných (74 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 LAMPIÓNI
6. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | TRAKEŘI | 234 | 267 | 170 | 163 | 152 | 174 | 6 | 267 | 152 | 193,33 | 6 |
| 2. HD | 29.08. | JMJ TEAM | 200 | 192 | 174 | 234 | 209 | 190 | 6 | 234 | 174 | 199,83 | 10 |
| 3. HD | 04.09. | SMOG | 176 | 212 | 179 | 204 | 169 | 181 | 6 | 212 | 169 | 186,83 | 10 |
| 4. HD | 11.09. | TRAFO | 158 | 149 | 179 | 192 | 225 | 181 | 6 | 225 | 149 | 180,67 | 8 |
| 5. HD | 18.09. | HUJAŘI | 199 | 156 | 188 | 214 | 196 | 165 | 6 | 214 | 156 | 186,33 | 9 |
| 6. HD | 25.09. | JEŠTĚŘI | 201 | 148 | 171 | 137 | 177 | 190 | 6 | 201 | 137 | 170,67 | 6 |
| 7. HD | 09.10. | BABINEC | 192 | 135 | 191 | 179 | 172 | 192 | 6 | 192 | 135 | 176,83 | 6 |
| 8. HD | 23.10. | GAMA | 211 | 177 | 133 | 168 | 254 | 179 | 6 | 254 | 133 | 187,00 | 8 |
| 9. HD | 06.11. | STATOVAR | 195 | 231 | 187 | 248 | 201 | 170 | 6 | 248 | 170 | 205,33 | 8 |
| 10. HD | 20.11. | URNA | 181 | 176 | 158 | 180 | 202 | 215 | 6 | 215 | 158 | 185,33 | 4 |
| Celkem | 10 utkání | 11233 celkem | 60 | 267 | 133 | 187,22 | 75 | ||||||
Duelových bodů 75 z 120 možných (62 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 JEŠTĚŘI
6. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11. HD | 06.06. | HUJAŘI | 145 | 258 | 157 | 182 | 195 | 179 | 6 | 258 | 145 | 186,00 | 5 |
| Celkem | 1 utkání | 1116 celkem | 6 | 258 | 145 | 186,00 | 5 | ||||||
Duelových bodů 5 z 12 možných (42 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 KAMPERETAMPERE
2. v žebříčku sezóny z 57
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 04.04. | LAMPIÓNI | 235 | 172 | 202 | 198 | 234 | 205 | 6 | 235 | 172 | 207,67 | 10 |
| 2. HD | 09.05. | STATOVAR | 173 | 197 | 181 | 223 | 255 | 161 | 6 | 255 | 161 | 198,33 | 4 |
| 8. HD | 14.03. | SMOG | 148 | 245 | 205 | 153 | 236 | 247 | 6 | 247 | 148 | 205,67 | 10 |
| Celkem | 3 utkání | 3670 celkem | 18 | 255 | 148 | 203,89 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 36 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10. HD | 18.11. | PERMONÍCI | 146 | 157 | 177 | 176 | 144 | 176 | 6 | 177 | 144 | 162,67 | 4 |
| Celkem | 1 utkání | 976 celkem | 6 | 177 | 144 | 162,67 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 12 možných (33 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.