Frýdecká liga družstev, podzim 2026 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 25.08. | JMJ TEAM | 185 | 167 | 167 | 206 | 160 | 210 | 6 | 210 | 160 | 182,50 | 10 |
| 3. HD | 07.09. | DOBRÁCI | 235 | 183 | 204 | 194 | 179 | 163 | 6 | 235 | 163 | 193,00 | 8 |
| 5. HD | 21.09. | SMOG | 219 | 181 | 208 | 192 | 180 | 210 | 6 | 219 | 180 | 198,33 | 8 |
| 6. HD | 28.09. | GAMA | 158 | 158 | 200 | 215 | 170 | 164 | 6 | 215 | 158 | 177,50 | 8 |
| 7. HD | 05.10. | LAMPIÓNI | 172 | 211 | 189 | 199 | 174 | 153 | 6 | 211 | 153 | 183,00 | 2 |
| Celkem | 5 utkání | 5606 celkem | 30 | 235 | 153 | 186,87 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 60 možných (60 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 PERMONÍCI
9. v žebříčku sezóny z 54
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 16.02. | DOBRÁCI | 152 | 201 | 173 | 193 | 201 | 191 | 6 | 201 | 152 | 185,17 | 6 |
| 4. HD | 09.03. | SMOG | 168 | 148 | 201 | 223 | 170 | 200 | 6 | 223 | 148 | 185,00 | 10 |
| 5. HD | 16.03. | GAMA | 203 | 150 | 187 | 172 | 211 | 141 | 6 | 211 | 141 | 177,33 | 6 |
| 8. HD | 28.04. | JMJ TEAM | 167 | 171 | 198 | 205 | 152 | 176 | 6 | 205 | 152 | 178,17 | 4 |
| 10. HD | 18.05. | DALLAS | 219 | 214 | 203 | 171 | 214 | 172 | 6 | 219 | 171 | 198,83 | 6 |
| 11. HD | 27.04. | TRAKEŘI | 194 | 208 | 235 | 194 | 212 | 206 | 6 | 235 | 194 | 208,17 | 10 |
| Celkem | 6 utkání | 6796 celkem | 36 | 235 | 141 | 188,78 | 42 | ||||||
Duelových bodů 42 z 72 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 09.09. | STATOVAR | 171 | 161 | 195 | 153 | 201 | 193 | 6 | 201 | 153 | 179,00 | 8 |
| 5. HD | 06.10. | GAMA | 144 | 171 | 160 | 168 | 178 | 187 | 6 | 187 | 144 | 168,00 | 7 |
| 7. HD | 08.09. | JEŠTĚŘI | 192 | 161 | 178 | 200 | 160 | 189 | 6 | 200 | 160 | 180,00 | 6 |
| 8. HD | 10.11. | DOBRÁCI | 192 | 190 | 197 | 189 | 183 | 175 | 6 | 197 | 175 | 187,67 | 8 |
| 10. HD | 01.12. | TRAKEŘI | 146 | 165 | 174 | 180 | 160 | 182 | 6 | 182 | 146 | 167,83 | 6 |
| 11. HD | 16.12. | LAMPIÓNI | 189 | 164 | 221 | 182 | 217 | 178 | 6 | 221 | 164 | 191,83 | 8 |
| Celkem | 6 utkání | 6446 celkem | 36 | 221 | 144 | 179,06 | 43 | ||||||
Duelových bodů 43 z 72 možných (60 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 27.02. | GAMA | 150 | 182 | 169 | 145 | 232 | 193 | 6 | 232 | 145 | 178,50 | 7 |
| 4. HD | 11.03. | SMOG | 154 | 148 | 189 | 182 | 162 | 167 | 6 | 189 | 148 | 167,00 | 6 |
| 5. HD | 18.03. | DOBRÁCI | 191 | 176 | 180 | 180 | 160 | 179 | 6 | 191 | 160 | 177,67 | 6 |
| 6. HD | 31.03. | STATOVAR | 213 | 158 | 192 | 205 | 221 | 204 | 6 | 221 | 158 | 198,83 | 8 |
| 8. HD | 29.04. | TRAKEŘI | 161 | 157 | 205 | 168 | 160 | 155 | 6 | 205 | 155 | 167,67 | 0 |
| 9. HD | 05.05. | JMJ TEAM | 204 | 172 | 171 | 215 | 193 | 224 | 6 | 224 | 171 | 196,50 | 6 |
| 10. HD | 19.05. | URNA | 176 | 187 | 221 | 157 | 170 | 169 | 6 | 221 | 157 | 180,00 | 3 |
| Celkem | 7 utkání | 7597 celkem | 42 | 232 | 145 | 180,88 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 84 možných (43 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 PERMONÍCI
9. v žebříčku sezóny z 61
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | STATOVAR | 212 | 194 | 158 | 177 | 227 | 157 | 6 | 227 | 157 | 187,50 | 8 |
| 2. HD | 27.08. | LAMPIÓNI | 139 | 184 | 151 | 177 | 137 | 166 | 6 | 184 | 137 | 159,00 | 4 |
| 4. HD | 10.09. | URNA | 168 | 168 | 213 | 132 | 173 | 166 | 6 | 213 | 132 | 170,00 | 0 |
| 6. HD | 23.09. | DOBRÁCI | 198 | 191 | 190 | 189 | 199 | 257 | 6 | 257 | 189 | 204,00 | 12 |
| 10. HD | 18.11. | TRAKEŘI | 169 | 202 | 180 | 158 | 169 | 178 | 6 | 202 | 158 | 176,00 | 2 |
| 11. HD | 09.12. | HUJAŘI | 185 | 192 | 212 | 205 | 242 | 213 | 6 | 242 | 185 | 208,17 | 12 |
| Celkem | 6 utkání | 6628 celkem | 36 | 257 | 132 | 184,11 | 38 | ||||||
Duelových bodů 38 z 72 možných (53 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 30.01. | JMJ TEAM | 183 | 149 | 212 | 144 | 168 | 180 | 6 | 212 | 144 | 172,67 | 4 |
| 2. HD | 14.02. | HUJAŘI | 211 | 158 | 182 | 184 | 198 | 155 | 6 | 211 | 155 | 181,33 | 6 |
| 4. HD | 27.02. | STATOVAR | 183 | 189 | 187 | 194 | 134 | 170 | 6 | 194 | 134 | 176,17 | 6 |
| 7. HD | 08.04. | JEŠTĚŘI | 168 | 162 | 165 | 164 | 161 | 214 | 6 | 214 | 161 | 172,33 | 4 |
| 8. HD | 22.04. | URNA | 202 | 156 | 168 | 156 | 144 | 197 | 6 | 202 | 144 | 170,50 | 4 |
| 10. HD | 14.05. | DOBRÁCI | 176 | 180 | 215 | 179 | 167 | 154 | 6 | 215 | 154 | 178,50 | 8 |
| 11. HD | 21.05. | TRAKEŘI | 192 | 223 | 147 | 193 | 157 | 151 | 6 | 223 | 147 | 177,17 | 4 |
| Celkem | 7 utkání | 7372 celkem | 42 | 223 | 134 | 175,52 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 84 možných (43 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 29.08. | GAMA | 198 | 195 | 181 | 160 | 169 | 167 | 6 | 198 | 160 | 178,33 | 8 |
| 4. HD | 12.09. | HUJAŘI | 170 | 208 | 177 | 164 | 167 | 183 | 6 | 208 | 164 | 178,17 | 10 |
| 7. HD | 10.10. | URNA | 165 | 187 | 151 | 3 | 187 | 151 | 167,67 | 0 | |||
| 8. HD | 23.10. | STATOVAR | 188 | 192 | 182 | 226 | 191 | 153 | 6 | 226 | 153 | 188,67 | 6 |
| 9. HD | 06.11. | TRAKEŘI | 214 | 174 | 180 | 255 | 176 | 187 | 6 | 255 | 174 | 197,67 | 4 |
| 10. HD | 20.11. | JEŠTĚŘI | 153 | 162 | 190 | 188 | 191 | 179 | 6 | 191 | 153 | 177,17 | 8 |
| 11. HD | 05.12. | LAMPIÓNI | 147 | 194 | 197 | 174 | 169 | 226 | 6 | 226 | 147 | 184,50 | 8 |
| Celkem | 7 utkání | 7130 celkem | 39 | 255 | 147 | 182,82 | 44 | ||||||
Duelových bodů 44 z 78 možných (56 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 PERMONÍCI
9. v žebříčku sezóny z 59
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | JEŠTĚŘI | 166 | 190 | 182 | 145 | 187 | 172 | 6 | 190 | 145 | 173,67 | 4 |
| 2. HD | 01.03. | BABINEC | 210 | 172 | 144 | 180 | 187 | 170 | 6 | 210 | 144 | 177,17 | 6 |
| 3. HD | 13.03. | JMJ TEAM | 186 | 196 | 203 | 224 | 198 | 166 | 6 | 224 | 166 | 195,50 | 10 |
| 4. HD | 03.04. | SMOG | 185 | 169 | 124 | 226 | 145 | 5 | 226 | 124 | 169,80 | 8 | |
| 5. HD | 11.04. | STATOVAR | 202 | 179 | 181 | 139 | 201 | 188 | 6 | 202 | 139 | 181,67 | 9 |
| 8. HD | 09.05. | TRAKEŘI | 170 | 214 | 182 | 179 | 124 | 179 | 6 | 214 | 124 | 174,67 | 8 |
| 9. HD | 24.05. | GAMA | 205 | 181 | 179 | 165 | 200 | 232 | 6 | 232 | 165 | 193,67 | 10 |
| 10. HD | 30.05. | URNA | 158 | 159 | 171 | 233 | 195 | 5 | 233 | 158 | 183,20 | 4 | |
| 11. HD | 05.06. | LAMPIÓNI | 164 | 176 | 164 | 157 | 186 | 213 | 6 | 213 | 157 | 176,67 | 4 |
| Celkem | 9 utkání | 9403 celkem | 52 | 233 | 124 | 180,83 | 63 | ||||||
Duelových bodů 63 z 104 možných (61 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 31.08. | LAMPIÓNI | 181 | 137 | 150 | 181 | 190 | 159 | 6 | 190 | 137 | 166,33 | 0 |
| 4. HD | 12.09. | BABINEC | 180 | 192 | 159 | 166 | 160 | 170 | 6 | 192 | 159 | 171,17 | 10 |
| 9. HD | 24.10. | TRAKEŘI | 211 | 186 | 183 | 193 | 179 | 170 | 6 | 211 | 170 | 187,00 | 9 |
| 10. HD | 21.11. | STATOVAR | 201 | 182 | 167 | 172 | 191 | 184 | 6 | 201 | 167 | 182,83 | 8 |
| 11. HD | 05.12. | KAMPERETAMPERE | 160 | 191 | 204 | 220 | 238 | 214 | 6 | 238 | 160 | 204,50 | 8 |
| Celkem | 5 utkání | 5471 celkem | 30 | 238 | 137 | 182,37 | 35 | ||||||
Duelových bodů 35 z 60 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.02. | STATOVAR | 194 | 170 | 171 | 237 | 193 | 179 | 6 | 237 | 170 | 190,67 | 8 |
| 2. HD | 25.04. | LAMPIÓNI | 263 | 200 | 172 | 204 | 176 | 177 | 6 | 263 | 172 | 198,67 | 8 |
| 4. HD | 28.03. | JEŠTĚŘI | 167 | 147 | 202 | 159 | 198 | 174 | 6 | 202 | 147 | 174,50 | 6 |
| 9. HD | 10.05. | SMOG | 190 | 170 | 177 | 192 | 184 | 145 | 6 | 192 | 145 | 176,33 | 10 |
| 10. HD | 11.04. | FAJNO PARTA | 166 | 134 | 192 | 183 | 141 | 5 | 192 | 134 | 163,20 | 4 | |
| 11. HD | 14.02. | KAMPERETAMPERE | 189 | 171 | 168 | 172 | 156 | 160 | 6 | 189 | 156 | 169,33 | 0 |
| Celkem | 6 utkání | 6273 celkem | 35 | 263 | 134 | 179,23 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 70 možných (51 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.09. | GAMA | 154 | 171 | 151 | 192 | 188 | 161 | 6 | 192 | 151 | 169,50 | 12 |
| 2. HD | 21.09. | KAMPERETAMPERE | 192 | 155 | 176 | 194 | 183 | 199 | 6 | 199 | 155 | 183,17 | 8 |
| 3. HD | 27.09. | HUJAŘI | 148 | 160 | 200 | 167 | 169 | 186 | 6 | 200 | 148 | 171,67 | 6 |
| 5. HD | 19.10. | LAMPIÓNI | 156 | 153 | 194 | 171 | 191 | 183 | 6 | 194 | 153 | 174,67 | 6 |
| 6. HD | 26.10. | JEŠTĚŘI | 178 | 165 | 154 | 214 | 183 | 172 | 6 | 214 | 154 | 177,67 | 8 |
| 7. HD | 09.11. | TRAKEŘI | 199 | 224 | 197 | 187 | 149 | 191 | 6 | 224 | 149 | 191,17 | 9 |
| 10. HD | 07.12. | MEXICO | 227 | 155 | 202 | 176 | 184 | 155 | 6 | 227 | 155 | 183,17 | 9 |
| Celkem | 7 utkání | 7506 celkem | 42 | 227 | 148 | 178,71 | 58 | ||||||
Duelových bodů 58 z 84 možných (69 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 PERMONÍCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 03.02. | JMJ TEAM | 192 | 233 | 187 | 179 | 179 | 169 | 6 | 233 | 169 | 189,83 | 10 |
| 4. HD | 02.03. | JEŠTĚŘI | 195 | 134 | 179 | 155 | 161 | 148 | 6 | 195 | 134 | 162,00 | 10 |
| 5. HD | 09.06. | STATOVAR | 133 | 158 | 172 | 198 | 196 | 149 | 6 | 198 | 133 | 167,67 | 2 |
| 7. HD | 22.06. | TRAKEŘI | 169 | 158 | 183 | 209 | 212 | 208 | 6 | 212 | 158 | 189,83 | 6 |
| 9. HD | 29.09. | SMOG | 178 | 147 | 190 | 163 | 180 | 152 | 6 | 190 | 147 | 168,33 | 6 |
| 11. HD | 22.06. | GAMA | 184 | 184 | 149 | 202 | 207 | 195 | 6 | 207 | 149 | 186,83 | 12 |
| Celkem | 6 utkání | 6387 celkem | 36 | 233 | 133 | 177,42 | 46 | ||||||
Duelových bodů 46 z 72 možných (64 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2016 TRAKEŘI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.02. | ONDRÁŠ | 143 | 162 | 136 | 120 | 127 | 147 | 6 | 162 | 120 | 139,17 | 0 |
| 2. HD | 01.03. | BISTRO | 143 | 121 | 144 | 113 | 137 | 108 | 6 | 144 | 108 | 127,67 | 10 |
| 4. HD | 26.04. | BABINEC | 170 | 148 | 170 | 160 | 142 | 116 | 6 | 170 | 116 | 151,00 | 3 |
| 6. HD | 11.04. | MEXICO | 174 | 141 | 141 | 175 | 134 | 120 | 6 | 175 | 120 | 147,50 | 2 |
| 7. HD | 18.04. | 3+1 | 111 | 141 | 158 | 159 | 144 | 107 | 6 | 159 | 107 | 136,67 | 6 |
| 9. HD | 09.05. | DŮCHODCI | 186 | 159 | 122 | 164 | 163 | 193 | 6 | 193 | 122 | 164,50 | 4 |
| Celkem | 6 utkání | 5199 celkem | 36 | 193 | 107 | 144,42 | 25 | ||||||
Duelových bodů 25 z 72 možných (35 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2015 VOLEJBAL
32. v žebříčku sezóny z 38 · handicap +15
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.09. | PERMONÍCI | 186 | 172 | 169 | 188 | 168 | 142 | 6 | 188 | 142 | 170,83 | 5 |
| 2. HD | 27.10. | 3+1 | 181 | 123 | 123 | 207 | 169 | 144 | 6 | 207 | 123 | 157,83 | 4 |
| 3. HD | 22.09. | ŠOT | 146 | 170 | 162 | 142 | 149 | 137 | 6 | 170 | 137 | 151,00 | 6 |
| 4. HD | 06.10. | DŮCHODCI | 142 | 136 | 130 | 127 | 176 | 156 | 6 | 176 | 127 | 144,50 | 4 |
| 5. HD | 12.10. | LAMPIÓNI | 165 | 174 | 176 | 111 | 203 | 181 | 6 | 203 | 111 | 168,33 | 4 |
| 6. HD | 20.10. | GAMA | 152 | 139 | 167 | 149 | 157 | 161 | 6 | 167 | 139 | 154,17 | 10 |
| 7. HD | 10.11. | MEXICO | 153 | 150 | 163 | 140 | 116 | 153 | 6 | 163 | 116 | 145,83 | 4 |
| 8. HD | 03.11. | ONDRÁŠ | 140 | 184 | 165 | 211 | 183 | 157 | 6 | 211 | 140 | 173,33 | 6 |
| 9. HD | 16.11. | BABINEC | 151 | 164 | 133 | 129 | 138 | 122 | 6 | 164 | 122 | 139,50 | 0 |
| Celkem | 9 utkání | 8432 celkem | 54 | 211 | 111 | 156,15 | 43 | ||||||
Duelových bodů 43 z 108 možných (40 %). Bez handicapu je průměr 141,15.
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.