Xbowling Jadran Frýdek-Místek FM Výsledky soutěží a statistiky hráčů Vzkaz Přihlásit
← Zpět na hráče

Lysek Petr

Půlmaratón

Půlmaratón je soutěž družstev — hraje se na celkový součet týmu. Náhozy jsou ale vlastní: v každé hře házejí dva hráči družstva a střídají se po hrách.

Ročník Datum Družstvo Tým Kolikáté skončilo jeho družstvo. O to se v půlmaratónu hraje. HDC Her Celkem Součet jeho holých náhozů, bez handicapu. Průměr Na hru, včetně handicapu. Max Min
podzim 2026 12.09.2026 PERMONÍCI 5. 16 2876 179,75 214 154
jaro 2026 18.04.2026 PERMONÍCI 4. 18 3418 189,89 244 148
podzim 2025 11.10.2025 PERMONÍCI 2. 16 2739 171,19 234 130
jaro 2025 12.04.2025 PERMONÍCI 1. 16 2849 178,06 202 120
podzim 2024 12.10.2024 PERMONÍCI 3. 16 2673 167,06 203 129
jaro 2024 13.04.2024 PERMONÍCI 3. 16 2905 181,56 221 149
podzim 2023 07.10.2023 PERMONÍCI 2. 16 2701 168,81 199 125
jaro 2023 06.05.2023 PERMONÍCI 5. 16 2822 176,38 216 140

Náhozy po hrách

podzim 2026 12.09.2026 PERMONÍCI 16 her

Hry 12345678
1–8 189 190 179 188
9–16 194 169 157 185 154 168
17–24 181 214 198 176 155 179

jaro 2026 18.04.2026 PERMONÍCI 18 her

Hry 12345678
1–8 190 189 186 220 167 165
9–16 235 163 171 199 244 155
17–24 185 213 148 168 232 188

podzim 2025 11.10.2025 PERMONÍCI 16 her

Hry 12345678
1–8 193 181 173 130
9–16 172 172 164 179 173 182
17–24 161 178 234 148 153 146

jaro 2025 12.04.2025 PERMONÍCI 16 her

Hry 12345678
1–8 179 169 195 202
9–16 192 191 184 192 168 164
17–24 185 192 158 190 168 120

podzim 2024 12.10.2024 PERMONÍCI 16 her

Hry 12345678
1–8 150 129 167 203
9–16 161 157 182 178 157 150
17–24 190 177 146 183 198 145

jaro 2024 13.04.2024 PERMONÍCI 16 her

Hry 12345678
1–8 180 149 172 200
9–16 179 170 173 221 164 150
17–24 185 169 199 221 205 168

podzim 2023 07.10.2023 PERMONÍCI 16 her

Hry 12345678
1–8 189 181 181 161 154
9–16 189 199 149 153 190
17–24 125 155 154 178 173 170

jaro 2023 06.05.2023 PERMONÍCI 16 her

Hry 12345678
1–8 216 213 180 140
9–16 189 172 156 186 181 175
17–24 150 165 161 147 199 192

Doplňková soutěž

U každého turnaje se vyhlašuje jedna — v podstatě to, co shodíš prvním hodem. Vyhrává nejvyšší průměr.

RočníkSoutěž PočetPrůměr na hru
podzim 2026 split 20 1,25
jaro 2026 split 17 0,94
podzim 2025 strike 57 3,56
jaro 2025 split 26 1,63
podzim 2024 7 28 1,75
jaro 2024 split 13 0,81
podzim 2023 split 21 1,31
jaro 2023 split 17 1,06