Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Indra Martin | URNA | 6 | 219,50 | 257 | 191 | 10 | 83 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 216,83 | 238 | 193 | 12 | 100 % |
| 3. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 212,83 | 243 | 165 | 10 | 83 % |
| 4. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 204,00 | 246 | 181 | 10 | 83 % |
| 5. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 198,33 | 219 | 180 | 8 | 67 % |
| 6. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 194,00 | 227 | 175 | 10 | 83 % |
| 7. | Matěj Zdeněk | SMOG | 6 | 192,83 | 246 | 138 | 4 | 33 % |
| 8. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 192,67 | 234 | 168 | 10 | 83 % |
| 9. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 191,00 | 225 | 162 | 6 | 50 % |
| 10. | Bohačík Milan | GAMA | 6 | 188,67 | 222 | 158 | 7 | 58 % |
| 11. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 186,67 | 216 | 148 | 7 | 58 % |
| 12. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 184,00 | 210 | 153 | 8 | 67 % |
| 13. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 182,33 | 216 | 147 | 9 | 75 % |
| 14. | Redzina David | SMOG | 6 | 182,17 | 222 | 151 | 4 | 33 % |
| 15. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 181,33 | 202 | 150 | 4 | 67 % |
| 16. | Křižka Filip | HUJAŘI | 6 | 180,50 | 201 | 147 | 9 | 75 % |
| 17. | Hrubý Josef+8 | DRACI | 6 | 180,00 | 201 | 137 | 7 | 58 % |
| 18. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 176,00 | 203 | 146 | 4 | 33 % |
| 19. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 5 | 175,00 | 213 | 147 | 8 | 80 % |
| 20. | Zedník Miroslav | DALLAS | 6 | 174,33 | 216 | 140 | 6 | 50 % |
| 21. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 174,17 | 197 | 140 | 8 | 67 % |
| 22. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 174,17 | 202 | 129 | 5 | 42 % |
| 23. | Porembská Kateřina+8 | DALLAS | 6 | 172,50 | 185 | 137 | 2 | 17 % |
| 24. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 172,33 | 186 | 149 | 0 | 0 % |
| 25. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 172,17 | 182 | 145 | 2 | 17 % |
| 26. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 171,83 | 208 | 152 | 6 | 50 % |
| 27. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 170,33 | 178 | 131 | 4 | 33 % |
| 28. | Dovhun Dušan | DRACI | 6 | 169,50 | 191 | 158 | 4 | 33 % |
| 29. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 168,67 | 213 | 124 | 7 | 58 % |
| 30. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 166,83 | 186 | 143 | 2 | 17 % |
| 31. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 165,83 | 186 | 116 | 4 | 33 % |
| 32. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 165,67 | 168 | 143 | 3 | 25 % |
| 33. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 165,67 | 187 | 143 | 0 | 0 % |
| 34. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 165,33 | 211 | 142 | 4 | 33 % |
| 35. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 164,17 | 185 | 132 | 2 | 17 % |
| 36. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 157,00 | 208 | 130 | 6 | 50 % |
| 37. | Dovhunová Miloslava+8 | DRACI | 6 | 149,00 | 169 | 119 | 4 | 33 % |