Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Indra Martin | URNA | 6 | 216,33 | 258 | 183 | 12 | 100 % |
| 2. | Redzina David | SMOG | 6 | 206,17 | 237 | 161 | 7 | 58 % |
| 3. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 202,67 | 224 | 180 | 10 | 83 % |
| 4. | Matěj Zdeněk | SMOG | 6 | 197,17 | 225 | 161 | 10 | 83 % |
| 5. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 196,67 | 217 | 179 | 10 | 83 % |
| 6. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 193,00 | 235 | 163 | 8 | 67 % |
| 7. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 12 | 192,25 | 238 | 150 | 18 | 75 % |
| 8. | Milerski Roman | DRACI | 6 | 190,67 | 245 | 172 | 6 | 50 % |
| 9. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 183,17 | 221 | 138 | 8 | 67 % |
| 10. | Porembská Kateřina+8 | DALLAS | 6 | 182,83 | 201 | 155 | 6 | 50 % |
| 11. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 182,33 | 202 | 161 | 6 | 50 % |
| 12. | Křižka Filip | HUJAŘI | 6 | 182,00 | 192 | 146 | 6 | 50 % |
| 13. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 181,17 | 205 | 156 | 8 | 67 % |
| 14. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 179,50 | 201 | 167 | 6 | 50 % |
| 15. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 179,17 | 206 | 147 | 6 | 50 % |
| 16. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 9 | 179,00 | 192 | 140 | 12 | 67 % |
| 17. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 179,00 | 207 | 141 | 6 | 50 % |
| 18. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 178,67 | 201 | 138 | 8 | 67 % |
| 19. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 176,33 | 204 | 146 | 8 | 67 % |
| 20. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 173,33 | 192 | 150 | 4 | 33 % |
| 21. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 173,00 | 197 | 150 | 4 | 33 % |
| 22. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 172,33 | 213 | 128 | 6 | 50 % |
| 23. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 169,50 | 224 | 143 | 5 | 42 % |
| 24. | Flemmr Pavel+4 | DRACI | 6 | 168,50 | 190 | 134 | 6 | 50 % |
| 25. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 167,50 | 193 | 142 | 4 | 33 % |
| 26. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 9 | 166,67 | 188 | 147 | 8 | 44 % |
| 27. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 165,00 | 177 | 121 | 6 | 50 % |
| 28. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 165,00 | 191 | 146 | 2 | 17 % |
| 29. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 164,50 | 173 | 159 | 2 | 17 % |
| 30. | Švidrnoch Jiří | DALLAS | 6 | 163,17 | 194 | 133 | 2 | 17 % |
| 31. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 161,50 | 181 | 113 | 4 | 33 % |
| 32. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 159,00 | 172 | 127 | 0 | 0 % |
| 33. | Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 6 | 153,83 | 177 | 129 | 0 | 0 % |
| 34. | Dovhunová Miloslava+8 | DRACI | 6 | 145,17 | 175 | 120 | 2 | 17 % |
| 35. | Jung Jindřich+8 | SMOG | 3 | 133,00 | 125 | 125 | 0 | 0 % |