Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 214,50 | 245 | 194 | 12 | 100 % |
| 2. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 205,50 | 221 | 190 | 10 | 83 % |
| 3. | Křižka Filip | HUJAŘI | 6 | 201,00 | 234 | 180 | 10 | 83 % |
| 4. | Indra Martin | URNA | 6 | 197,83 | 258 | 157 | 6 | 50 % |
| 5. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 195,33 | 226 | 157 | 10 | 83 % |
| 6. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 195,00 | 248 | 169 | 6 | 50 % |
| 7. | Redzina David | SMOG | 6 | 194,17 | 224 | 174 | 6 | 50 % |
| 8. | Zedník Miroslav | DALLAS | 6 | 192,67 | 219 | 154 | 6 | 50 % |
| 9. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 191,83 | 219 | 166 | 10 | 83 % |
| 10. | Porembská Kateřina+8 | DALLAS | 6 | 188,00 | 215 | 160 | 12 | 100 % |
| 11. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 187,83 | 213 | 170 | 8 | 67 % |
| 12. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 186,00 | 220 | 160 | 6 | 50 % |
| 13. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 184,00 | 201 | 163 | 4 | 33 % |
| 14. | Flemmr Pavel+4 | DRACI | 6 | 183,00 | 188 | 159 | 4 | 33 % |
| 15. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 181,00 | 224 | 139 | 6 | 50 % |
| 16. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 179,33 | 215 | 138 | 10 | 83 % |
| 17. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 178,83 | 190 | 138 | 4 | 33 % |
| 18. | Dovhun Dušan | DRACI | 6 | 177,67 | 195 | 153 | 6 | 50 % |
| 19. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 177,50 | 215 | 158 | 8 | 67 % |
| 20. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 176,83 | 204 | 157 | 8 | 67 % |
| 21. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 175,83 | 223 | 137 | 8 | 67 % |
| 22. | Janusz Radim | STATOVAR | 6 | 175,50 | 199 | 161 | 6 | 50 % |
| 23. | Jung Jindřich+8 | SMOG | 6 | 174,83 | 212 | 123 | 6 | 50 % |
| 24. | Bohačík Milan | GAMA | 6 | 173,00 | 194 | 151 | 4 | 33 % |
| 25. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 171,83 | 180 | 162 | 4 | 33 % |
| 26. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 168,33 | 200 | 143 | 4 | 33 % |
| 27. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 166,67 | 194 | 131 | 5 | 42 % |
| 28. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 164,17 | 201 | 127 | 4 | 33 % |
| 29. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 164,00 | 177 | 130 | 2 | 17 % |
| 30. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 159,83 | 178 | 140 | 4 | 33 % |
| 31. | Indra Martin ml. | URNA | 6 | 153,83 | 185 | 123 | 2 | 17 % |
| 32. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 153,83 | 173 | 112 | 1 | 8 % |
| 33. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 153,17 | 180 | 118 | 4 | 33 % |
| 34. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 150,67 | 170 | 121 | 4 | 33 % |
| 35. | Dovhunová Miloslava+8 | DRACI | 6 | 149,00 | 167 | 123 | 4 | 33 % |
| 36. | Morys Angelina+8 | SMOG | 6 | 140,00 | 163 | 102 | 2 | 17 % |