Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 217,00 | 245 | 192 | 10 | 83 % |
| 2. | Kajzar Tomáš | JMJ TEAM | 6 | 210,67 | 257 | 149 | 8 | 67 % |
| 3. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 209,17 | 242 | 176 | 12 | 100 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 207,67 | 223 | 172 | 4 | 33 % |
| 5. | Indra Martin | URNA | 6 | 206,00 | 288 | 164 | 10 | 83 % |
| 6. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 202,17 | 247 | 160 | 9 | 75 % |
| 7. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 202,17 | 264 | 169 | 6 | 50 % |
| 8. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 201,17 | 233 | 175 | 9 | 75 % |
| 9. | Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 6 | 200,17 | 255 | 129 | 8 | 67 % |
| 10. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 3 | 199,67 | 244 | 157 | 4 | 67 % |
| 11. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 199,00 | 226 | 169 | 8 | 67 % |
| 12. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 189,17 | 235 | 138 | 6 | 50 % |
| 13. | Redzina David | SMOG | 6 | 185,33 | 225 | 167 | 2 | 17 % |
| 14. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 6 | 184,00 | 189 | 160 | 8 | 67 % |
| 15. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 183,00 | 211 | 153 | 2 | 17 % |
| 16. | Milerski Roman | DRACI | 6 | 183,00 | 200 | 160 | 8 | 67 % |
| 17. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 181,83 | 248 | 135 | 8 | 67 % |
| 18. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 181,83 | 199 | 144 | 8 | 67 % |
| 19. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 181,67 | 228 | 145 | 6 | 50 % |
| 20. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 178,50 | 213 | 153 | 8 | 67 % |
| 21. | Bohačík Milan | GAMA | 6 | 178,33 | 224 | 148 | 8 | 67 % |
| 22. | Janusz Radim | STATOVAR | 3 | 177,67 | 194 | 161 | 4 | 67 % |
| 23. | Porembská Kateřina+8 | DALLAS | 6 | 177,17 | 184 | 138 | 6 | 50 % |
| 24. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 6 | 175,83 | 201 | 146 | 10 | 83 % |
| 25. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 171,67 | 236 | 108 | 8 | 67 % |
| 26. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 169,67 | 171 | 149 | 6 | 50 % |
| 27. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 167,33 | 205 | 137 | 6 | 50 % |
| 28. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 6 | 167,17 | 175 | 136 | 0 | 0 % |
| 29. | Dovhun Dušan | DRACI | 6 | 167,00 | 199 | 135 | 6 | 50 % |
| 30. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 167,00 | 191 | 158 | 2 | 17 % |
| 31. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 164,33 | 181 | 124 | 4 | 33 % |
| 32. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 161,50 | 201 | 140 | 2 | 17 % |
| 33. | Obdržálek Radek | GAMA | 6 | 158,00 | 199 | 111 | 4 | 33 % |
| 34. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 157,33 | 177 | 118 | 2 | 17 % |
| 35. | Pilch Jiří | DALLAS | 6 | 156,67 | 190 | 128 | 4 | 33 % |
| 36. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 153,33 | 163 | 134 | 0 | 0 % |
| 37. | Dovhunová Miloslava+8 | DRACI | 6 | 152,33 | 176 | 114 | 0 | 0 % |