Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Matěj Zdeněk | SMOG | 6 | 215,00 | 268 | 167 | 12 | 100 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 212,83 | 247 | 189 | 10 | 83 % |
| 3. | Indra Martin | URNA | 6 | 207,83 | 259 | 184 | 10 | 83 % |
| 4. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 195,67 | 221 | 130 | 10 | 83 % |
| 5. | Porembská Kateřina+8 | DALLAS | 6 | 194,33 | 222 | 166 | 4 | 33 % |
| 6. | Zedník Miroslav | DALLAS | 6 | 193,33 | 217 | 170 | 8 | 67 % |
| 7. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 190,83 | 211 | 160 | 10 | 83 % |
| 8. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 187,83 | 233 | 137 | 4 | 33 % |
| 9. | Kajzar Tomáš | JMJ TEAM | 6 | 187,33 | 238 | 158 | 8 | 67 % |
| 10. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 186,50 | 203 | 178 | 8 | 67 % |
| 11. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 185,17 | 230 | 155 | 8 | 67 % |
| 12. | Redzina David | SMOG | 6 | 185,00 | 219 | 145 | 8 | 67 % |
| 13. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 184,67 | 207 | 151 | 10 | 83 % |
| 14. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 182,67 | 192 | 157 | 6 | 50 % |
| 15. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 182,67 | 235 | 150 | 2 | 17 % |
| 16. | Bohačík Milan | GAMA | 6 | 182,50 | 222 | 158 | 8 | 67 % |
| 17. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 182,33 | 198 | 160 | 4 | 33 % |
| 18. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 181,17 | 201 | 161 | 6 | 50 % |
| 19. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 178,50 | 234 | 136 | 6 | 50 % |
| 20. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 178,33 | 200 | 170 | 2 | 17 % |
| 21. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 175,83 | 209 | 141 | 6 | 50 % |
| 22. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 175,50 | 193 | 142 | 2 | 17 % |
| 23. | Flemmr Pavel+4 | DRACI | 6 | 174,00 | 198 | 144 | 6 | 50 % |
| 24. | Dovhun Dušan | DRACI | 6 | 173,83 | 198 | 158 | 8 | 67 % |
| 25. | Ožana Roman | HUJAŘI | 6 | 171,50 | 232 | 139 | 4 | 33 % |
| 26. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 170,67 | 205 | 135 | 4 | 67 % |
| 27. | Křižka Filip | HUJAŘI | 6 | 169,67 | 191 | 159 | 4 | 33 % |
| 28. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 169,33 | 201 | 139 | 8 | 67 % |
| 29. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 168,67 | 171 | 135 | 6 | 50 % |
| 30. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 168,67 | 185 | 144 | 2 | 33 % |
| 31. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 168,00 | 175 | 145 | 2 | 17 % |
| 32. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 161,67 | 194 | 127 | 2 | 33 % |
| 33. | Kutáč Vladimír | SMOG | 3 | 161,00 | 165 | 159 | 4 | 67 % |
| 34. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 160,00 | 196 | 123 | 2 | 17 % |
| 35. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 158,00 | 186 | 126 | 4 | 33 % |
| 36. | Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 6 | 151,00 | 156 | 124 | 2 | 17 % |
| 37. | Dovhunová Miloslava+8 | DRACI | 6 | 147,00 | 160 | 122 | 4 | 33 % |
| 38. | Novák Miroslav+4 | URNA | 6 | 137,67 | 158 | 103 | 2 | 17 % |