Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 216,83 | 245 | 191 | 12 | 100 % |
| 2. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 208,50 | 255 | 178 | 8 | 67 % |
| 3. | Redzina David | SMOG | 6 | 200,00 | 231 | 182 | 11 | 92 % |
| 4. | Mácha Ivan | URNA | 6 | 196,00 | 212 | 184 | 8 | 67 % |
| 5. | Matěj Zdeněk | SMOG | 6 | 192,50 | 226 | 143 | 10 | 83 % |
| 6. | Kajzar Tomáš | JMJ TEAM | 6 | 188,83 | 213 | 136 | 10 | 83 % |
| 7. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 186,67 | 212 | 152 | 2 | 17 % |
| 8. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 186,33 | 236 | 123 | 6 | 50 % |
| 9. | Flemmr Pavel+4 | DRACI | 6 | 186,17 | 218 | 141 | 5 | 42 % |
| 10. | Indra Martin | URNA | 6 | 185,33 | 215 | 160 | 8 | 67 % |
| 11. | Dovhun Dušan | DRACI | 6 | 184,00 | 203 | 171 | 5 | 42 % |
| 12. | Fajkus Patrik+4 | LAMPIÓNI | 6 | 179,00 | 211 | 148 | 6 | 50 % |
| 13. | Porembská Kateřina+8 | DALLAS | 6 | 178,83 | 223 | 147 | 5 | 42 % |
| 14. | Krusberský Ladislav | JMJ TEAM | 6 | 178,17 | 246 | 147 | 8 | 67 % |
| 15. | Klus František | HUJAŘI | 3 | 178,00 | 249 | 115 | 4 | 67 % |
| 16. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 177,17 | 183 | 167 | 8 | 67 % |
| 17. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 175,33 | 217 | 158 | 12 | 100 % |
| 18. | Liberda Radek | TRAKEŘI | 3 | 174,00 | 198 | 160 | 6 | 100 % |
| 19. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 173,50 | 195 | 127 | 8 | 67 % |
| 20. | Zedník Miroslav | DALLAS | 6 | 173,50 | 197 | 149 | 6 | 50 % |
| 21. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 12 | 173,42 | 210 | 133 | 10 | 42 % |
| 22. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 173,00 | 201 | 152 | 6 | 50 % |
| 23. | Janusz Radim | STATOVAR | 3 | 172,00 | 178 | 168 | 2 | 33 % |
| 24. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 3 | 172,00 | 200 | 156 | 2 | 33 % |
| 25. | Křižka Filip | HUJAŘI | 6 | 171,50 | 197 | 156 | 8 | 67 % |
| 26. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 168,67 | 200 | 146 | 0 | 0 % |
| 27. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 167,83 | 202 | 137 | 2 | 17 % |
| 28. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 165,17 | 192 | 135 | 8 | 67 % |
| 29. | Häusler Milan+4 | GAMA | 12 | 163,75 | 205 | 118 | 8 | 33 % |
| 30. | Kičmer Tomáš | DOBRÁCI | 6 | 159,17 | 181 | 131 | 6 | 50 % |
| 31. | Dovhunová Miloslava+8 | DRACI | 6 | 158,83 | 173 | 126 | 2 | 17 % |
| 32. | Jung Jindřich+8 | SMOG | 3 | 157,00 | 166 | 139 | 2 | 33 % |
| 33. | Kutáč Vladimír | SMOG | 3 | 156,33 | 202 | 125 | 2 | 33 % |
| 34. | Mlčák Sebastian+4 | DOBRÁCI | 6 | 155,33 | 190 | 126 | 2 | 17 % |
| 35. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 3 | 154,67 | 202 | 105 | 2 | 33 % |
| 36. | Bohačík Milan | GAMA | 6 | 154,33 | 199 | 123 | 2 | 17 % |
| 37. | Ožana Roman | HUJAŘI | 3 | 152,33 | 164 | 136 | 2 | 33 % |
| 38. | Bartošová Hana+8 | GAMA | 6 | 152,00 | 183 | 123 | 2 | 17 % |