Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Trojek Ondřej | URNA | 6 | 229,83 | 278 | 193 | 10 | 83 % |
| 2. | Bucha Radovan | URNA | 6 | 210,50 | 236 | 182 | 12 | 100 % |
| Liberda Radek | TRAKEŘI | 2 | 210,00 | 230 | 190 | 4 | 100 % | |
| 3. | Orság Karel | LAMPIÓNI | 6 | 209,83 | 238 | 170 | 10 | 83 % |
| 4. | Indra Martin | URNA | 6 | 205,50 | 236 | 193 | 12 | 100 % |
| 5. | Zedník Miroslav | DALLAS | 6 | 204,50 | 248 | 146 | 8 | 67 % |
| 6. | Mihulka Josef+4 | TRAKEŘI | 6 | 202,50 | 233 | 156 | 10 | 83 % |
| 7. | Kutáč Vladimír | SMOG | 6 | 200,83 | 234 | 180 | 12 | 100 % |
| 8. | Juřica Lubomír+8 | TRAKEŘI | 4 | 188,25 | 201 | 159 | 6 | 75 % |
| 9. | Kičmer Vojtěch | DOBRÁCI | 6 | 186,83 | 246 | 154 | 4 | 33 % |
| 10. | Redzina David | SMOG | 6 | 186,00 | 214 | 159 | 10 | 83 % |
| 11. | Lysek Petr | PERMONÍCI | 6 | 182,50 | 210 | 160 | 10 | 83 % |
| 12. | Klusáčková Dana+8 | PERMONÍCI | 6 | 181,83 | 211 | 155 | 8 | 67 % |
| 13. | Jurečka Radim | JMJ TEAM | 6 | 181,33 | 199 | 153 | 8 | 67 % |
| 14. | Křižka Filip | HUJAŘI | 6 | 180,00 | 199 | 158 | 0 | 0 % |
| 15. | Bohačík Milan | GAMA | 6 | 177,33 | 220 | 144 | 6 | 50 % |
| 16. | Rambousek Kamil | HUJAŘI | 6 | 177,33 | 212 | 145 | 2 | 17 % |
| 17. | Pazděra Jaroslav | TRAKEŘI | 6 | 176,50 | 220 | 138 | 6 | 50 % |
| 18. | Zářecký Vlastimil+8 | LAMPIÓNI | 6 | 176,50 | 185 | 156 | 6 | 50 % |
| 19. | Klus František | HUJAŘI | 6 | 176,00 | 221 | 148 | 0 | 0 % |
| 20. | Frydrych Tomáš | STATOVAR | 6 | 175,33 | 199 | 154 | 8 | 67 % |
| 21. | Orságová Jana+8 | DOBRÁCI | 6 | 173,33 | 207 | 151 | 4 | 33 % |
| 22. | Šimšálek Vojtěch+4 | LAMPIÓNI | 6 | 173,00 | 209 | 144 | 8 | 67 % |
| 23. | Porembská Kateřina+8 | DALLAS | 6 | 172,67 | 216 | 128 | 8 | 67 % |
| 24. | Dvořáková Dagmar+12 | GAMA | 6 | 171,17 | 193 | 125 | 4 | 33 % |
| 25. | Dovhun Dušan | DRACI | 6 | 171,00 | 200 | 138 | 2 | 17 % |
| 26. | Jelínek Jan+4 | JMJ TEAM | 6 | 169,17 | 216 | 110 | 4 | 33 % |
| 27. | Jung Jindřich+8 | SMOG | 3 | 169,00 | 196 | 136 | 4 | 67 % |
| 28. | Adamec Petr+4 | JMJ TEAM | 6 | 168,50 | 204 | 135 | 4 | 33 % |
| 29. | Varhaníček Pavel | STATOVAR | 6 | 168,17 | 204 | 141 | 4 | 33 % |
| 30. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 3 | 164,67 | 181 | 154 | 2 | 33 % |
| 31. | Motyka Vlastimil | DALLAS | 6 | 163,83 | 201 | 136 | 6 | 50 % |
| 32. | Flemmr Pavel+4 | DRACI | 6 | 162,00 | 181 | 144 | 2 | 17 % |
| 33. | Morys Žaneta+8 | SMOG | 3 | 155,33 | 166 | 134 | 4 | 67 % |
| 34. | Kubátko Vlastimil+4 | DOBRÁCI | 6 | 145,33 | 163 | 118 | 2 | 17 % |
| 35. | Stašová Eva+8 | STATOVAR | 6 | 143,83 | 157 | 111 | 2 | 17 % |
| 36. | Häusler Milan+4 | GAMA | 6 | 141,33 | 176 | 115 | 2 | 17 % |
| 37. | Dovhunová Miloslava+8 | DRACI | 6 | 138,67 | 160 | 118 | 2 | 17 % |
| 38. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 3 | 138,67 | 147 | 124 | 0 | 0 % |