Zářecký Vlastimil
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 LAMPIÓNI
27. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | GAMA | 164 | 184 | 178 | 193 | 165 | 175 | 6 | 193 | 164 | 176,50 | 6 |
| Celkem | 1 utkání | 1059 celkem | 6 | 193 | 164 | 176,50 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 12 možných (50 %). Bez handicapu je průměr 168,50.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 LAMPIÓNI
33. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 16.02. | GAMA | 200 | 159 | 158 | 152 | 219 | 210 | 6 | 219 | 152 | 183,00 | 6 |
| 3. HD | 23.02. | SMOG | 176 | 210 | 158 | 139 | 137 | 193 | 6 | 210 | 137 | 168,83 | 4 |
| 4. HD | 09.03. | DALLAS | 169 | 176 | 177 | 176 | 157 | 192 | 6 | 192 | 157 | 174,50 | 6 |
| 5. HD | 16.03. | JMJ TEAM | 155 | 204 | 191 | 151 | 154 | 167 | 6 | 204 | 151 | 170,33 | 6 |
| 6. HD | 30.03. | BABINEC | 154 | 189 | 166 | 3 | 189 | 154 | 169,67 | 2 | |||
| 8. HD | 02.06. | TRAKEŘI | 164 | 157 | 186 | 173 | 175 | 170 | 6 | 186 | 157 | 170,83 | 4 |
| Celkem | 6 utkání | 5714 celkem | 33 | 219 | 137 | 173,15 | 28 | ||||||
Duelových bodů 28 z 66 možných (42 %). Bez handicapu je průměr 165,15.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 LAMPIÓNI
24. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 15.09. | JEŠTĚŘI | 169 | 172 | 216 | 156 | 226 | 152 | 6 | 226 | 152 | 181,83 | 6 |
| 6. HD | 13.10. | DOBRÁCI | 156 | 185 | 196 | 163 | 199 | 168 | 6 | 199 | 156 | 177,83 | 6 |
| 7. HD | 27.10. | URNA | 155 | 190 | 117 | 218 | 181 | 156 | 6 | 218 | 117 | 169,50 | 3 |
| 8. HD | 03.11. | TRAKEŘI | 166 | 160 | 185 | 221 | 155 | 176 | 6 | 221 | 155 | 177,17 | 3 |
| 9. HD | 17.11. | STATOVAR | 185 | 165 | 185 | 187 | 195 | 174 | 6 | 195 | 165 | 181,83 | 10 |
| 10. HD | 01.12. | JMJ TEAM | 149 | 201 | 191 | 143 | 142 | 172 | 6 | 201 | 142 | 166,33 | 4 |
| 11. HD | 16.12. | PERMONÍCI | 196 | 167 | 149 | 199 | 178 | 153 | 6 | 199 | 149 | 173,67 | 8 |
| Celkem | 7 utkání | 7369 celkem | 42 | 226 | 117 | 175,45 | 40 | ||||||
Duelových bodů 40 z 84 možných (48 %). Bez handicapu je průměr 167,45.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 LAMPIÓNI
31. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 17.02. | JMJ TEAM | 167 | 152 | 156 | 182 | 172 | 167 | 6 | 182 | 152 | 166,00 | 4 |
| 3. HD | 27.02. | DOBRÁCI | 136 | 234 | 185 | 131 | 179 | 166 | 6 | 234 | 131 | 171,83 | 8 |
| 5. HD | 17.03. | HUJAŘI | 207 | 155 | 143 | 165 | 181 | 125 | 6 | 207 | 125 | 162,67 | 6 |
| 7. HD | 24.04. | TRAKEŘI | 145 | 187 | 159 | 145 | 182 | 184 | 6 | 187 | 145 | 167,00 | 4 |
| 10. HD | 19.05. | JEŠTĚŘI | 190 | 170 | 185 | 3 | 190 | 170 | 181,67 | 6 | |||
| Celkem | 5 utkání | 4550 celkem | 27 | 234 | 125 | 168,52 | 28 | ||||||
Duelových bodů 28 z 54 možných (52 %). Bez handicapu je průměr 160,52.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 LAMPIÓNI
30. v žebříčku sezóny z 61 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. HD | 12.11. | TRAKEŘI | 189 | 142 | 163 | 3 | 189 | 142 | 164,67 | 4 | |||
| 11. HD | 09.12. | URNA | 191 | 171 | 160 | 3 | 191 | 160 | 174,00 | 2 | |||
| Celkem | 2 utkání | 1016 celkem | 6 | 191 | 142 | 169,33 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 12 možných (50 %). Bez handicapu je průměr 161,33.
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 LAMPIÓNI
33. v žebříčku sezóny z 56 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | STATOVAR | 167 | 137 | 196 | 3 | 196 | 137 | 166,67 | 2 | |||
| 3. HD | 19.02. | BABINEC | 153 | 229 | 197 | 169 | 167 | 125 | 6 | 229 | 125 | 173,33 | 4 |
| 4. HD | 26.02. | GAMA | 166 | 169 | 147 | 134 | 167 | 128 | 6 | 169 | 128 | 151,83 | 4 |
| 7. HD | 08.04. | HUJAŘI | 158 | 164 | 152 | 186 | 163 | 204 | 6 | 204 | 152 | 171,17 | 12 |
| 8. HD | 22.04. | SMOG | 194 | 172 | 228 | 165 | 116 | 178 | 6 | 228 | 116 | 175,50 | 10 |
| Celkem | 5 utkání | 4531 celkem | 27 | 229 | 116 | 167,81 | 32 | ||||||
Duelových bodů 32 z 54 možných (59 %). Bez handicapu je průměr 159,81.
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 LAMPIÓNI
43. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 29.08. | JMJ TEAM | 146 | 159 | 145 | 181 | 148 | 156 | 6 | 181 | 145 | 155,83 | 0 |
| 3. HD | 04.09. | SMOG | 129 | 165 | 144 | 3 | 165 | 129 | 146,00 | 6 | |||
| 4. HD | 11.09. | TRAFO | 157 | 135 | 155 | 149 | 191 | 165 | 6 | 191 | 135 | 158,67 | 6 |
| 5. HD | 18.09. | HUJAŘI | 143 | 147 | 187 | 200 | 142 | 176 | 6 | 200 | 142 | 165,83 | 6 |
| 7. HD | 09.10. | BABINEC | 123 | 149 | 166 | 178 | 162 | 165 | 6 | 178 | 123 | 157,17 | 6 |
| 8. HD | 23.10. | GAMA | 183 | 162 | 172 | 184 | 120 | 160 | 6 | 184 | 120 | 163,50 | 8 |
| 11. HD | 05.12. | PERMONÍCI | 187 | 164 | 144 | 165 | 170 | 167 | 6 | 187 | 144 | 166,17 | 2 |
| Celkem | 7 utkání | 6241 celkem | 39 | 200 | 120 | 160,03 | 34 | ||||||
Duelových bodů 34 z 78 možných (44 %). Bez handicapu je průměr 152,03.
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 LAMPIÓNI
25. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +8
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 20.02. | TRAKEŘI | 187 | 165 | 193 | 3 | 193 | 165 | 181,67 | 2 | |||
| 2. HD | 01.03. | STATOVAR | 164 | 133 | 177 | 3 | 177 | 133 | 158,00 | 2 | |||
| 3. HD | 14.03. | BABINEC | 199 | 176 | 161 | 175 | 184 | 191 | 6 | 199 | 161 | 181,00 | 8 |
| 4. HD | 03.04. | HUJAŘI | 149 | 174 | 186 | 174 | 212 | 159 | 6 | 212 | 149 | 175,67 | 6 |
| 6. HD | 17.04. | JMJ TEAM | 180 | 159 | 170 | 141 | 169 | 158 | 6 | 180 | 141 | 162,83 | 4 |
| 7. HD | 24.04. | GAMA | 152 | 168 | 217 | 154 | 173 | 163 | 6 | 217 | 152 | 171,17 | 10 |
| 8. HD | 08.05. | SMOG | 192 | 180 | 165 | 192 | 146 | 170 | 6 | 192 | 146 | 174,17 | 8 |
| 10. HD | 29.05. | TRAFO | 161 | 147 | 179 | 3 | 179 | 147 | 162,33 | 2 | |||
| 11. HD | 05.06. | PERMONÍCI | 193 | 190 | 188 | 3 | 193 | 188 | 190,33 | 4 | |||
| Celkem | 9 utkání | 7266 celkem | 42 | 217 | 133 | 173,00 | 46 | ||||||
Duelových bodů 46 z 84 možných (55 %). Bez handicapu je průměr 165,00.
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.11. | BABINEC | 145 | 165 | 161 | 179 | 188 | 211 | 6 | 211 | 145 | 174,83 | 8 |
| 4. HD | 20.09. | TRAKEŘI | 135 | 177 | 153 | 3 | 177 | 135 | 155,00 | 0 | |||
| 5. HD | 25.10. | JMJ TEAM | 125 | 171 | 160 | 158 | 151 | 177 | 6 | 177 | 125 | 157,00 | 6 |
| 6. HD | 25.08. | JEŠTĚŘI | 171 | 158 | 192 | 3 | 192 | 158 | 173,67 | 4 | |||
| 7. HD | 27.09. | GAMA | 178 | 162 | 210 | 185 | 132 | 185 | 6 | 210 | 132 | 175,33 | 8 |
| 8. HD | 18.10. | TRAFO | 172 | 152 | 147 | 3 | 172 | 147 | 157,00 | 0 | |||
| 9. HD | 04.10. | HUJAŘI | 148 | 140 | 163 | 144 | 168 | 169 | 6 | 169 | 140 | 155,33 | 4 |
| 11. HD | 05.12. | STATOVAR | 155 | 1 | 155 | 155 | 155,00 | 0 | |||||
| Celkem | 8 utkání | 5587 celkem | 34 | 211 | 125 | 164,32 | 30 | ||||||
Duelových bodů 30 z 68 možných (44 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 25.04. | GAMA | 137 | 172 | 167 | 156 | 180 | 147 | 6 | 180 | 137 | 159,83 | 8 |
| 5. HD | 21.02. | BABINEC | 146 | 195 | 174 | 177 | 162 | 184 | 6 | 195 | 146 | 173,00 | 6 |
| 6. HD | 14.02. | JEŠTĚŘI | 150 | 198 | 181 | 161 | 194 | 144 | 6 | 198 | 144 | 171,33 | 8 |
| 7. HD | 16.05. | SMOG | 146 | 169 | 161 | 174 | 175 | 155 | 6 | 175 | 146 | 163,33 | 6 |
| 8. HD | 14.03. | FAJNO PARTA | 162 | 188 | 133 | 150 | 162 | 179 | 6 | 188 | 133 | 162,33 | 8 |
| 9. HD | 09.05. | HUJAŘI | 175 | 132 | 138 | 200 | 141 | 163 | 6 | 200 | 132 | 158,17 | 0 |
| Celkem | 6 utkání | 5928 celkem | 36 | 200 | 132 | 164,67 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 72 možných (50 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2021 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4. HD | 12.10. | JEŠTĚŘI | 166 | 135 | 148 | 137 | 157 | 160 | 6 | 166 | 135 | 150,50 | 8 |
| Celkem | 1 utkání | 903 celkem | 6 | 166 | 135 | 150,50 | 8 | ||||||
Duelových bodů 8 z 12 možných (67 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2020 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 03.02. | TRAKEŘI | 153 | 161 | 168 | 226 | 203 | 153 | 6 | 226 | 153 | 177,33 | 6 |
| 3. HD | 04.02. | STATOVAR | 160 | 179 | 200 | 151 | 156 | 168 | 6 | 200 | 151 | 169,00 | 6 |
| 6. HD | 29.06. | GAMA | 172 | 147 | 167 | 168 | 159 | 214 | 6 | 214 | 147 | 171,17 | 12 |
| 8. HD | 09.06. | JEŠTĚŘI | 168 | 114 | 192 | 3 | 192 | 114 | 158,00 | 0 | |||
| 10. HD | 17.06. | PERMONÍCI | 172 | 120 | 173 | 3 | 173 | 120 | 155,00 | 4 | |||
| Celkem | 5 utkání | 4044 celkem | 24 | 226 | 114 | 168,50 | 28 | ||||||
Duelových bodů 28 z 48 možných (58 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2019 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2. HD | 10.09. | PERMONÍCI | 202 | 113 | 176 | 144 | 152 | 167 | 6 | 202 | 113 | 159,00 | 2 |
| 3. HD | 10.09. | MEXICO | 164 | 165 | 155 | 3 | 165 | 155 | 161,33 | 4 | |||
| 4. HD | 07.10. | SMOG | 180 | 153 | 140 | 198 | 160 | 157 | 6 | 198 | 140 | 164,67 | 8 |
| 5. HD | 03.09. | TRAKEŘI | 144 | 201 | 158 | 135 | 189 | 195 | 6 | 201 | 135 | 170,33 | 5 |
| 8. HD | 12.11. | JEŠTĚŘI | 168 | 175 | 182 | 142 | 173 | 165 | 6 | 182 | 142 | 167,50 | 6 |
| 9. HD | 04.11. | BABINEC | 160 | 202 | 180 | 158 | 158 | 124 | 6 | 202 | 124 | 163,67 | 8 |
| 10. HD | 26.11. | KAMPERETAMPERE | 180 | 164 | 152 | 3 | 180 | 152 | 165,33 | 0 | |||
| 11. HD | 09.09. | JMJ TEAM | 117 | 150 | 180 | 3 | 180 | 117 | 149,00 | 3 | |||
| Celkem | 8 utkání | 6378 celkem | 39 | 202 | 113 | 163,54 | 36 | ||||||
Duelových bodů 36 z 78 možných (46 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2019 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 05.02. | JMJ TEAM | 212 | 144 | 148 | 179 | 212 | 217 | 6 | 217 | 144 | 185,33 | 6 |
| 2. HD | 25.02. | ONDRÁŠ | 166 | 206 | 204 | 163 | 179 | 182 | 6 | 206 | 163 | 183,33 | 6 |
| 3. HD | 26.02. | GAMA | 190 | 159 | 185 | 146 | 201 | 153 | 6 | 201 | 146 | 172,33 | 4 |
| 4. HD | 12.03. | PERMONÍCI | 141 | 135 | 151 | 3 | 151 | 135 | 142,33 | 0 | |||
| 5. HD | 04.03. | STATOVAR | 163 | 181 | 164 | 3 | 181 | 163 | 169,33 | 4 | |||
| 6. HD | 15.04. | SMOG | 147 | 166 | 170 | 160 | 129 | 169 | 6 | 170 | 129 | 156,83 | 4 |
| 7. HD | 01.04. | MEXICO | 155 | 181 | 123 | 3 | 181 | 123 | 153,00 | 2 | |||
| 8. HD | 12.02. | JEŠTĚŘI | 123 | 140 | 168 | 3 | 168 | 123 | 143,67 | 3 | |||
| 9. HD | 18.03. | TRAKEŘI | 134 | 144 | 201 | 147 | 219 | 184 | 6 | 219 | 134 | 171,50 | 6 |
| 10. HD | 09.04. | BABINEC | 151 | 196 | 151 | 163 | 169 | 157 | 6 | 196 | 151 | 164,50 | 10 |
| 11. HD | 20.05. | HUJAŘI | 201 | 182 | 179 | 3 | 201 | 179 | 187,33 | 4 | |||
| Celkem | 11 utkání | 8590 celkem | 51 | 219 | 123 | 168,43 | 49 | ||||||
Duelových bodů 49 z 102 možných (48 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2018 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 7. HD | 23.10. | STATOVAR | 178 | 201 | 148 | 138 | 222 | 182 | 6 | 222 | 138 | 178,17 | 10 |
| 8. HD | 05.11. | SMOG | 130 | 148 | 168 | 179 | 185 | 217 | 6 | 217 | 130 | 171,17 | 4 |
| 10. HD | 26.11. | PERMONÍCI | 168 | 212 | 151 | 3 | 212 | 151 | 177,00 | 2 | |||
| 11. HD | 04.12. | JEŠTĚŘI | 176 | 227 | 155 | 119 | 183 | 147 | 6 | 227 | 119 | 167,83 | 6 |
| Celkem | 4 utkání | 3634 celkem | 21 | 227 | 119 | 173,05 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 42 možných (52 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2018 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 19.03. | MEXICO | 205 | 130 | 182 | 139 | 158 | 154 | 6 | 205 | 130 | 161,33 | 4 |
| Celkem | 1 utkání | 968 celkem | 6 | 205 | 130 | 161,33 | 4 | ||||||
Duelových bodů 4 z 12 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2017 LAMPIÓNI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9. HD | 25.09. | GAMA | 151 | 123 | 123 | 176 | 135 | 150 | 6 | 176 | 123 | 143,00 | 6 |
| Celkem | 1 utkání | 858 celkem | 6 | 176 | 123 | 143,00 | 6 | ||||||
Duelových bodů 6 z 12 možných (50 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.