Kubátko Vlastimil
DOBRÁCI · TRAFO · FAJNO PARTA
Frýdecká liga družstev, podzim 2026 DOBRÁCI
52. v žebříčku sezóny z 58 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 24.08. | TRAKEŘI | 167 | 137 | 122 | 142 | 167 | 137 | 6 | 167 | 122 | 145,33 | 2 |
| 3. HD | 07.09. | PERMONÍCI | 178 | 162 | 217 | 132 | 189 | 156 | 6 | 217 | 132 | 172,33 | 6 |
| 6. HD | 29.09. | STATOVAR | 175 | 139 | 116 | 144 | 172 | 177 | 6 | 177 | 116 | 153,83 | 1 |
| 7. HD | 05.10. | JMJ TEAM | 163 | 157 | 181 | 170 | 122 | 151 | 6 | 181 | 122 | 157,33 | 2 |
| Celkem | 4 utkání | 3773 celkem | 24 | 217 | 116 | 157,21 | 11 | ||||||
Duelových bodů 11 z 48 možných (23 %). Bez handicapu je průměr 153,21.
Frýdecká liga družstev, jaro 2026 DOBRÁCI
51. v žebříčku sezóny z 54 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 3. HD | 16.02. | PERMONÍCI | 91 | 163 | 169 | 176 | 185 | 151 | 6 | 185 | 91 | 155,83 | 2 |
| 4. HD | 09.03. | GAMA | 134 | 153 | 134 | 185 | 156 | 160 | 6 | 185 | 134 | 153,67 | 6 |
| 5. HD | 16.03. | STATOVAR | 176 | 134 | 138 | 206 | 131 | 169 | 6 | 206 | 131 | 159,00 | 4 |
| 7. HD | 13.04. | TRAKEŘI | 143 | 179 | 161 | 164 | 132 | 167 | 6 | 179 | 132 | 157,67 | 4 |
| 9. HD | 11.05. | DALLAS | 140 | 152 | 129 | 161 | 174 | 192 | 6 | 192 | 129 | 158,00 | 2 |
| 10. HD | 18.05. | JMJ TEAM | 121 | 170 | 197 | 164 | 171 | 164 | 6 | 197 | 121 | 164,50 | 6 |
| Celkem | 6 utkání | 5692 celkem | 36 | 206 | 91 | 158,11 | 24 | ||||||
Duelových bodů 24 z 72 možných (33 %). Bez handicapu je průměr 154,11.
Frýdecká liga družstev, podzim 2025 DOBRÁCI
43. v žebříčku sezóny z 59 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 01.09. | HUJAŘI | 166 | 195 | 128 | 3 | 195 | 128 | 163,00 | 2 | |||
| 3. HD | 15.09. | URNA | 148 | 137 | 187 | 3 | 187 | 137 | 157,33 | 2 | |||
| 4. HD | 22.09. | TRAKEŘI | 157 | 148 | 182 | 143 | 150 | 167 | 6 | 182 | 143 | 157,83 | 0 |
| 7. HD | 27.10. | STATOVAR | 171 | 162 | 180 | 129 | 183 | 174 | 6 | 183 | 129 | 166,50 | 4 |
| 8. HD | 10.11. | PERMONÍCI | 150 | 151 | 145 | 153 | 131 | 216 | 6 | 216 | 131 | 157,67 | 2 |
| 10. HD | 08.12. | GAMA | 170 | 145 | 173 | 185 | 205 | 142 | 6 | 205 | 142 | 170,00 | 6 |
| 11. HD | 15.12. | JMJ TEAM | 179 | 165 | 154 | 146 | 210 | 159 | 6 | 210 | 146 | 168,83 | 4 |
| Celkem | 7 utkání | 5886 celkem | 36 | 216 | 128 | 163,50 | 20 | ||||||
Duelových bodů 20 z 72 možných (28 %). Bez handicapu je průměr 159,50.
Frýdecká liga družstev, jaro 2025 DOBRÁCI
37. v žebříčku sezóny z 55 · handicap +4
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 03.02. | SMOG | 156 | 157 | 180 | 129 | 160 | 161 | 6 | 180 | 129 | 157,17 | 5 |
| 2. HD | 10.02. | STATOVAR | 180 | 159 | 153 | 162 | 188 | 150 | 6 | 188 | 150 | 165,33 | 4 |
| 3. HD | 27.02. | LAMPIÓNI | 127 | 163 | 144 | 188 | 169 | 178 | 6 | 188 | 127 | 161,50 | 6 |
| 4. HD | 10.03. | JMJ TEAM | 195 | 123 | 182 | 147 | 176 | 154 | 6 | 195 | 123 | 162,83 | 4 |
| 5. HD | 18.03. | PERMONÍCI | 169 | 182 | 139 | 106 | 165 | 151 | 6 | 182 | 106 | 152,00 | 2 |
| 6. HD | 31.03. | TRAKEŘI | 185 | 153 | 166 | 197 | 197 | 157 | 6 | 197 | 153 | 175,83 | 8 |
| 7. HD | 24.04. | JEŠTĚŘI | 154 | 185 | 180 | 134 | 177 | 176 | 6 | 185 | 134 | 167,67 | 6 |
| 8. HD | 28.04. | URNA | 164 | 211 | 211 | 213 | 150 | 177 | 6 | 213 | 150 | 187,67 | 8 |
| 9. HD | 05.05. | GAMA | 171 | 154 | 134 | 171 | 169 | 179 | 6 | 179 | 134 | 163,00 | 6 |
| 10. HD | 19.05. | HUJAŘI | 160 | 167 | 157 | 173 | 155 | 207 | 6 | 207 | 155 | 169,83 | 4 |
| 11. HD | 26.05. | BABINEC | 169 | 165 | 158 | 160 | 194 | 172 | 6 | 194 | 158 | 169,67 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 10995 celkem | 66 | 213 | 106 | 166,59 | 61 | ||||||
Duelových bodů 61 z 132 možných (46 %). Bez handicapu je průměr 162,59.
Frýdecká liga družstev, podzim 2024 DOBRÁCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 21.08. | URNA | 151 | 178 | 172 | 174 | 175 | 186 | 6 | 186 | 151 | 172,67 | 6 |
| 2. HD | 28.08. | JMJ TEAM | 135 | 148 | 190 | 155 | 147 | 121 | 6 | 190 | 121 | 149,33 | 4 |
| 3. HD | 02.09. | LAMPIÓNI | 149 | 179 | 181 | 174 | 189 | 176 | 6 | 189 | 149 | 174,67 | 8 |
| 4. HD | 09.09. | TRAKEŘI | 156 | 161 | 152 | 155 | 147 | 135 | 6 | 161 | 135 | 151,00 | 2 |
| 5. HD | 16.09. | STATOVAR | 171 | 137 | 169 | 127 | 159 | 157 | 6 | 171 | 127 | 153,33 | 6 |
| 6. HD | 23.09. | PERMONÍCI | 180 | 155 | 180 | 176 | 180 | 140 | 6 | 180 | 140 | 168,50 | 0 |
| 7. HD | 14.10. | GAMA | 154 | 169 | 167 | 148 | 138 | 170 | 6 | 170 | 138 | 157,67 | 6 |
| 8. HD | 05.11. | HUJAŘI | 131 | 142 | 127 | 168 | 153 | 166 | 6 | 168 | 127 | 147,83 | 2 |
| 9. HD | 11.11. | SMOG | 162 | 170 | 135 | 162 | 177 | 152 | 6 | 177 | 135 | 159,67 | 2 |
| 10. HD | 28.10. | JEŠTĚŘI | 142 | 127 | 159 | 145 | 167 | 167 | 6 | 167 | 127 | 151,17 | 2 |
| 11. HD | 09.12. | BABINEC | 148 | 168 | 156 | 150 | 155 | 134 | 6 | 168 | 134 | 151,83 | 2 |
| Celkem | 11 utkání | 10426 celkem | 66 | 190 | 121 | 157,97 | 40 | ||||||
Duelových bodů 40 z 132 možných (30 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2024 DOBRÁCI
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 29.01. | GAMA | 161 | 154 | 144 | 156 | 177 | 158 | 6 | 177 | 144 | 158,33 | 8 |
| 2. HD | 05.02. | JEŠTĚŘI | 122 | 144 | 169 | 128 | 203 | 177 | 6 | 203 | 122 | 157,17 | 4 |
| 3. HD | 19.02. | URNA | 157 | 207 | 126 | 158 | 163 | 225 | 6 | 225 | 126 | 172,67 | 3 |
| 4. HD | 26.02. | SMOG | 180 | 167 | 143 | 137 | 147 | 132 | 6 | 180 | 132 | 151,00 | 6 |
| 5. HD | 05.03. | LAMPIÓNI | 182 | 157 | 173 | 147 | 140 | 195 | 6 | 195 | 140 | 165,67 | 0 |
| 6. HD | 18.03. | TRAKEŘI | 144 | 139 | 101 | 133 | 133 | 161 | 6 | 161 | 101 | 135,17 | 0 |
| 7. HD | 08.04. | STATOVAR | 166 | 170 | 158 | 155 | 144 | 158 | 6 | 170 | 144 | 158,50 | 6 |
| 8. HD | 16.04. | BABINEC | 132 | 159 | 136 | 158 | 154 | 155 | 6 | 159 | 132 | 149,00 | 2 |
| 9. HD | 29.04. | HUJAŘI | 142 | 144 | 121 | 161 | 141 | 165 | 6 | 165 | 121 | 145,67 | 2 |
| 10. HD | 14.05. | PERMONÍCI | 171 | 173 | 143 | 169 | 156 | 177 | 6 | 177 | 143 | 164,83 | 4 |
| 11. HD | 20.05. | JMJ TEAM | 173 | 155 | 184 | 152 | 174 | 157 | 6 | 184 | 152 | 165,83 | 6 |
| Celkem | 11 utkání | 10343 celkem | 66 | 225 | 101 | 156,71 | 41 | ||||||
Duelových bodů 41 z 132 možných (31 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2023 TRAFO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 22.08. | PERMONÍCI | 152 | 165 | 140 | 147 | 161 | 154 | 6 | 165 | 140 | 153,17 | 0 |
| 2. HD | 29.08. | TRAKEŘI | 133 | 205 | 140 | 142 | 160 | 122 | 6 | 205 | 122 | 150,33 | 2 |
| 3. HD | 04.09. | URNA | 171 | 147 | 145 | 136 | 166 | 163 | 6 | 171 | 136 | 154,67 | 4 |
| 4. HD | 11.09. | LAMPIÓNI | 123 | 157 | 171 | 132 | 177 | 164 | 6 | 177 | 123 | 154,00 | 2 |
| 5. HD | 19.09. | STATOVAR | 135 | 139 | 125 | 126 | 159 | 155 | 6 | 159 | 125 | 139,83 | 2 |
| 6. HD | 25.09. | JMJ TEAM | 139 | 184 | 143 | 162 | 138 | 173 | 6 | 184 | 138 | 156,50 | 2 |
| 7. HD | 09.10. | GAMA | 178 | 158 | 205 | 158 | 190 | 145 | 6 | 205 | 145 | 172,33 | 10 |
| 8. HD | 30.10. | HUJAŘI | 157 | 149 | 143 | 120 | 166 | 143 | 6 | 166 | 120 | 146,33 | 4 |
| 9. HD | 06.11. | JEŠTĚŘI | 140 | 137 | 170 | 129 | 160 | 161 | 6 | 170 | 129 | 149,50 | 2 |
| 10. HD | 27.11. | BABINEC | 149 | 137 | 194 | 137 | 171 | 176 | 6 | 194 | 137 | 160,67 | 8 |
| 11. HD | 04.12. | SMOG | 140 | 141 | 147 | 127 | 154 | 168 | 6 | 168 | 127 | 146,17 | 8 |
| Celkem | 11 utkání | 10101 celkem | 66 | 205 | 120 | 153,05 | 44 | ||||||
Duelových bodů 44 z 132 možných (33 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2023 TRAFO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 06.02. | BABINEC | 139 | 156 | 144 | 180 | 170 | 170 | 6 | 180 | 139 | 159,83 | 9 |
| 2. HD | 01.03. | URNA | 151 | 192 | 150 | 178 | 163 | 130 | 6 | 192 | 130 | 160,67 | 4 |
| 3. HD | 13.03. | TRAKEŘI | 157 | 125 | 142 | 127 | 160 | 136 | 6 | 160 | 125 | 141,17 | 0 |
| 4. HD | 03.04. | JEŠTĚŘI | 158 | 133 | 193 | 168 | 175 | 107 | 6 | 193 | 107 | 155,67 | 3 |
| 5. HD | 12.04. | SMOG | 161 | 152 | 151 | 146 | 150 | 180 | 6 | 180 | 146 | 156,67 | 4 |
| 6. HD | 18.04. | STATOVAR | 155 | 135 | 136 | 179 | 137 | 153 | 6 | 179 | 135 | 149,17 | 0 |
| 7. HD | 01.05. | PERMONÍCI | 169 | 137 | 176 | 151 | 159 | 161 | 6 | 176 | 137 | 158,83 | 1 |
| 8. HD | 08.05. | HUJAŘI | 187 | 168 | 154 | 136 | 149 | 130 | 6 | 187 | 130 | 154,00 | 4 |
| 9. HD | 23.05. | JMJ TEAM | 192 | 164 | 143 | 141 | 137 | 148 | 6 | 192 | 137 | 154,17 | 4 |
| 10. HD | 29.05. | LAMPIÓNI | 156 | 137 | 118 | 139 | 127 | 136 | 6 | 156 | 118 | 135,50 | 0 |
| 11. HD | 05.06. | GAMA | 179 | 147 | 169 | 134 | 137 | 146 | 6 | 179 | 134 | 152,00 | 4 |
| Celkem | 11 utkání | 10066 celkem | 66 | 193 | 107 | 152,52 | 33 | ||||||
Duelových bodů 33 z 132 možných (25 %).
Frýdecká liga družstev, podzim 2022 TRAFO
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 14.11. | HUJAŘI | 145 | 138 | 182 | 163 | 168 | 146 | 6 | 182 | 138 | 157,00 | 2 |
| 2. HD | 25.08. | GAMA | 109 | 182 | 163 | 136 | 156 | 157 | 6 | 182 | 109 | 150,50 | 4 |
| 5. HD | 07.11. | SMOG | 141 | 107 | 172 | 159 | 158 | 142 | 6 | 172 | 107 | 146,50 | 6 |
| 6. HD | 04.10. | PERMONÍCI | 113 | 190 | 147 | 198 | 120 | 205 | 6 | 205 | 113 | 162,17 | 4 |
| 7. HD | 27.09. | TRAKEŘI | 161 | 155 | 124 | 105 | 162 | 134 | 6 | 162 | 105 | 140,17 | 3 |
| 9. HD | 10.10. | JMJ TEAM | 157 | 159 | 140 | 178 | 145 | 153 | 6 | 178 | 140 | 155,33 | 6 |
| 10. HD | 01.11. | JEŠTĚŘI | 148 | 101 | 135 | 150 | 122 | 124 | 6 | 150 | 101 | 130,00 | 0 |
| 11. HD | 05.12. | BABINEC | 145 | 151 | 158 | 145 | 134 | 150 | 6 | 158 | 134 | 147,17 | 4 |
| Celkem | 8 utkání | 7133 celkem | 48 | 205 | 101 | 148,60 | 29 | ||||||
Duelových bodů 29 z 96 možných (30 %).
Frýdecká liga družstev, jaro 2022 FAJNO PARTA
| Datum | Soupeř | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | Her | Max | Min | Průměr | Body Body z duelů: 2 za vyhraný, 1 při shodě součtu s handicapem. Možných je dvojnásobek odehraných her. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. HD | 09.05. | BABINEC | 144 | 133 | 150 | 126 | 154 | 159 | 6 | 159 | 126 | 144,33 | 2 |
| 3. HD | 21.02. | SMOG | 188 | 145 | 172 | 134 | 158 | 156 | 6 | 188 | 134 | 158,83 | 8 |
| 6. HD | 04.04. | GAMA | 155 | 165 | 152 | 165 | 177 | 145 | 6 | 177 | 145 | 159,83 | 6 |
| 8. HD | 14.03. | LAMPIÓNI | 135 | 127 | 212 | 172 | 142 | 132 | 6 | 212 | 127 | 153,33 | 2 |
| 10. HD | 11.04. | PERMONÍCI | 135 | 156 | 151 | 147 | 154 | 205 | 6 | 205 | 135 | 158,00 | 2 |
| 11. HD | 19.04. | STATOVAR | 139 | 159 | 171 | 192 | 181 | 150 | 6 | 192 | 139 | 165,33 | 2 |
| Celkem | 6 utkání | 5638 celkem | 36 | 212 | 126 | 156,61 | 22 | ||||||
Duelových bodů 22 z 72 možných (31 %).
Čísla jsou včetně handicapu, přesně jak je uvádí zápis. Sloupce 1–6 jsou hry v pořadí ze zápisu: nejdřív tři z 1. kola, pak tři z 2. kola. Prázdné místo znamená, že hráč v té hře nenastoupil. Hrací dny, ve kterých vůbec nehrál, tu nejsou. Hrací den je odkaz na zápis toho utkání, soupeř i vlastní družstvo vedou na stránku družstva napříč historií.