Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+18 | PERMONÍCI | 6 | 210,67 | 216 | 158 | 12 | 100 % |
| 2. | Müller Vladimír+10 | DŮCHODCI | 3 | 200,00 | 229 | 163 | 4 | 67 % |
| 3. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 193,83 | 223 | 176 | 12 | 100 % |
| 4. | Šprc Zdeněk+20 | ŠOT | 6 | 182,33 | 189 | 141 | 8 | 67 % |
| 5. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 182,00 | 218 | 146 | 8 | 67 % |
| 6. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 180,33 | 201 | 168 | 8 | 67 % |
| 7. | Mičánek Jiří+10 | GAMA | 6 | 179,50 | 203 | 128 | 8 | 67 % |
| 8. | Vojkovská Renata+28 | 3+1 | 6 | 177,83 | 173 | 135 | 8 | 67 % |
| 9. | Blažek Michal+15 | 3+1 | 6 | 177,67 | 183 | 141 | 4 | 33 % |
| 10. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 177,00 | 209 | 156 | 6 | 100 % |
| 11. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 175,33 | 203 | 148 | 10 | 83 % |
| 12. | Petřkovský Ladislav+15 | ŠOT | 6 | 174,17 | 173 | 132 | 6 | 50 % |
| 13. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 173,00 | 198 | 136 | 10 | 83 % |
| 14. | Gregor Zdeněk+10 | LAMPIÓNI | 6 | 171,00 | 213 | 128 | 8 | 67 % |
| 15. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 6 | 169,83 | 211 | 142 | 4 | 33 % |
| 16. | Lysek Petr+15 | VOLEJBAL | 6 | 168,33 | 188 | 96 | 4 | 33 % |
| 17. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 6 | 166,50 | 212 | 136 | 6 | 50 % |
| 18. | Uherek Jan+10 | MEXICO | 6 | 165,83 | 205 | 105 | 6 | 50 % |
| 19. | Juřica Lubomír+10 | ŠOT | 6 | 165,67 | 186 | 130 | 6 | 50 % |
| 20. | Bělunek Miroslav+10 | MEXICO | 3 | 165,33 | 169 | 148 | 6 | 100 % |
| 21. | Mazurová Eva+23 | BABINEC | 3 | 164,00 | 160 | 116 | 4 | 67 % |
| 22. | Barčáková Kateřina+18 | BABINEC | 6 | 163,17 | 194 | 112 | 4 | 33 % |
| 23. | Chladilová Jindřiška+28 | BABINEC | 6 | 162,50 | 157 | 110 | 6 | 50 % |
| 24. | Rozmarin Milan | DŮCHODCI | 3 | 160,67 | 185 | 146 | 2 | 33 % |
| 25. | Exnar Aleš+20 | VOLEJBAL | 6 | 160,00 | 191 | 116 | 2 | 17 % |
| 26. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 158,33 | 206 | 126 | 4 | 33 % |
| 27. | Vojkovský Tomáš+10 | 3+1 | 6 | 157,50 | 161 | 116 | 0 | 0 % |
| 28. | Liberda Radek | VOLEJBAL | 6 | 157,33 | 179 | 129 | 0 | 0 % |
| 29. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 155,00 | 181 | 132 | 4 | 33 % |
| 30. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 153,17 | 179 | 118 | 6 | 50 % |
| 31. | Janková Marcela+23 | BABINEC | 3 | 143,33 | 136 | 107 | 2 | 33 % |
| 32. | Cáb Jan+15 | GAMA | 3 | 140,00 | 141 | 110 | 2 | 33 % |
| 33. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 138,00 | 150 | 122 | 0 | 0 % |
| 34. | Lipka Miloslav+20 | GAMA | 3 | 136,67 | 147 | 94 | 0 | 0 % |