Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+18 | PERMONÍCI | 6 | 200,17 | 212 | 147 | 8 | 67 % |
| 2. | Müller Vladimír+10 | DŮCHODCI | 6 | 196,33 | 223 | 168 | 8 | 67 % |
| 3. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 188,83 | 213 | 157 | 8 | 67 % |
| 4. | Bělunek Miroslav+10 | MEXICO | 6 | 188,67 | 236 | 158 | 12 | 100 % |
| 5. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 187,67 | 217 | 150 | 10 | 83 % |
| 6. | Dušek Karel | MEXICO | 3 | 183,00 | 192 | 175 | 6 | 100 % |
| 7. | Barčáková Kateřina+18 | BABINEC | 6 | 181,50 | 196 | 127 | 10 | 83 % |
| 8. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 176,83 | 214 | 143 | 10 | 83 % |
| 9. | Petřkovský Ladislav+15 | ŠOT | 6 | 176,50 | 214 | 103 | 8 | 67 % |
| 10. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 176,17 | 196 | 156 | 10 | 83 % |
| 11. | Šprc Zdeněk+20 | ŠOT | 6 | 175,17 | 176 | 143 | 2 | 17 % |
| 12. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 174,33 | 199 | 146 | 10 | 83 % |
| 13. | Janková Marcela+23 | BABINEC | 6 | 173,50 | 175 | 129 | 7 | 58 % |
| 14. | Rozmarin Milan | DŮCHODCI | 6 | 171,67 | 215 | 129 | 7 | 58 % |
| 15. | Mičánek Jiří+10 | GAMA | 6 | 171,33 | 173 | 135 | 4 | 33 % |
| 16. | Exnar Aleš+20 | VOLEJBAL | 6 | 169,83 | 173 | 127 | 6 | 50 % |
| 17. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 3 | 168,33 | 187 | 152 | 6 | 100 % |
| 18. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 3 | 163,33 | 168 | 160 | 6 | 100 % |
| 19. | Chladilová Jindřiška+28 | BABINEC | 3 | 159,33 | 148 | 106 | 0 | 0 % |
| 20. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 159,17 | 194 | 139 | 8 | 67 % |
| 21. | Mazurová Eva+23 | BABINEC | 3 | 158,67 | 155 | 110 | 2 | 33 % |
| 22. | Uherek Jan+10 | MEXICO | 3 | 157,00 | 170 | 135 | 0 | 0 % |
| 23. | Vojkovská Renata+28 | 3+1 | 6 | 155,17 | 158 | 101 | 6 | 50 % |
| 24. | Gregor Zdeněk+10 | LAMPIÓNI | 6 | 154,67 | 180 | 121 | 6 | 50 % |
| 25. | Liberda Radek | VOLEJBAL | 6 | 154,50 | 197 | 131 | 4 | 33 % |
| 26. | Juřica Lubomír+10 | ŠOT | 6 | 154,33 | 174 | 127 | 0 | 0 % |
| 27. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 6 | 154,17 | 184 | 133 | 2 | 17 % |
| 28. | Vojkovský Tomáš+10 | 3+1 | 6 | 152,33 | 151 | 121 | 2 | 17 % |
| 29. | Lipka Miloslav+20 | GAMA | 3 | 151,00 | 151 | 116 | 0 | 0 % |
| 30. | Meca Ondřej+20 | 3+1 | 6 | 150,17 | 144 | 121 | 0 | 0 % |
| 31. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 149,67 | 199 | 125 | 4 | 33 % |
| 32. | Lysek Petr+15 | VOLEJBAL | 6 | 145,83 | 148 | 101 | 4 | 33 % |
| 33. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 145,17 | 170 | 115 | 2 | 17 % |
| 34. | Cáb Jan+15 | GAMA | 3 | 141,00 | 134 | 121 | 2 | 33 % |