Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 193,83 | 247 | 177 | 8 | 67 % |
| 2. | Bělunek Miroslav+10 | MEXICO | 3 | 193,67 | 191 | 175 | 6 | 100 % |
| 3. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 193,00 | 247 | 142 | 10 | 83 % |
| 4. | Mičánek Jiří+10 | GAMA | 6 | 189,67 | 202 | 152 | 6 | 50 % |
| 5. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 189,17 | 205 | 176 | 8 | 67 % |
| 6. | Barčáková Kateřina+18 | BABINEC | 6 | 182,67 | 226 | 139 | 6 | 50 % |
| 7. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 180,50 | 225 | 160 | 8 | 67 % |
| 8. | Exnar Aleš+20 | VOLEJBAL | 6 | 179,50 | 177 | 124 | 8 | 67 % |
| 9. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 178,67 | 200 | 150 | 10 | 83 % |
| 10. | Blažek Michal+15 | 3+1 | 6 | 176,50 | 201 | 146 | 10 | 83 % |
| 11. | Šprc Zdeněk+20 | ŠOT | 6 | 175,50 | 167 | 143 | 6 | 50 % |
| 12. | Uherek Jan+10 | MEXICO | 6 | 175,17 | 205 | 121 | 8 | 67 % |
| 13. | Klusáčková Dana+18 | PERMONÍCI | 6 | 172,33 | 159 | 148 | 9 | 75 % |
| 14. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 172,00 | 192 | 118 | 7 | 58 % |
| 15. | Janková Marcela+23 | BABINEC | 6 | 170,83 | 168 | 125 | 5 | 42 % |
| 16. | Liberda Radek | VOLEJBAL | 6 | 170,50 | 234 | 111 | 6 | 50 % |
| 17. | Vojkovská Renata+28 | 3+1 | 6 | 168,83 | 161 | 125 | 4 | 33 % |
| 18. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 167,17 | 179 | 157 | 12 | 100 % |
| 19. | Müller Vladimír+10 | DŮCHODCI | 6 | 166,67 | 176 | 141 | 0 | 0 % |
| 20. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 3 | 166,33 | 194 | 145 | 4 | 67 % |
| 21. | Petřkovský Ladislav+15 | ŠOT | 6 | 166,00 | 171 | 114 | 6 | 50 % |
| 22. | Macháček Pavel | MEXICO | 6 | 165,00 | 179 | 142 | 8 | 67 % |
| 23. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 6 | 160,83 | 187 | 138 | 4 | 33 % |
| 24. | Gregor Zdeněk+10 | LAMPIÓNI | 3 | 158,00 | 156 | 141 | 4 | 67 % |
| 25. | Lysek Petr+15 | VOLEJBAL | 6 | 157,83 | 192 | 108 | 4 | 33 % |
| 26. | Vojkovský Tomáš+10 | 3+1 | 6 | 154,83 | 189 | 123 | 4 | 33 % |
| 27. | Lipka Miloslav+20 | GAMA | 6 | 154,50 | 164 | 95 | 2 | 17 % |
| 28. | Juřica Lubomír+10 | ŠOT | 6 | 152,50 | 157 | 102 | 2 | 17 % |
| 29. | Rozmarin Milan | DŮCHODCI | 6 | 151,00 | 170 | 122 | 2 | 17 % |
| 30. | Dušek Karel | MEXICO | 3 | 150,33 | 159 | 141 | 0 | 0 % |
| 31. | Majchráková Květoslava+28 | BABINEC | 6 | 144,50 | 154 | 81 | 2 | 17 % |
| 32. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 143,17 | 176 | 127 | 1 | 8 % |