Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Uherek Jan+10 | MEXICO | 6 | 193,50 | 225 | 149 | 6 | 50 % |
| 2. | Klusáčková Dana+18 | PERMONÍCI | 6 | 192,33 | 226 | 159 | 10 | 83 % |
| 3. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 186,33 | 229 | 162 | 10 | 83 % |
| 4. | Mičánek Jiří+10 | GAMA | 6 | 179,33 | 193 | 152 | 10 | 83 % |
| 5. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 179,17 | 207 | 159 | 8 | 67 % |
| 6. | Vojkovský Tomáš+10 | 3+1 | 6 | 175,17 | 197 | 141 | 10 | 83 % |
| 7. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 174,67 | 210 | 147 | 8 | 67 % |
| 8. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 6 | 174,33 | 195 | 158 | 8 | 67 % |
| 9. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 173,83 | 198 | 137 | 7 | 58 % |
| 10. | Juřica Lubomír+10 | ŠOT | 6 | 173,67 | 195 | 142 | 6 | 50 % |
| 11. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 171,83 | 190 | 151 | 10 | 83 % |
| 12. | Lysek Petr+15 | VOLEJBAL | 6 | 170,83 | 173 | 127 | 5 | 42 % |
| 13. | Mazurová Eva+23 | BABINEC | 3 | 169,67 | 170 | 124 | 4 | 67 % |
| 14. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 168,50 | 180 | 140 | 8 | 67 % |
| 15. | Barčáková Kateřina+18 | BABINEC | 6 | 167,17 | 170 | 117 | 8 | 67 % |
| 16. | Exnar Aleš+20 | VOLEJBAL | 6 | 166,50 | 214 | 108 | 6 | 50 % |
| 17. | Petřkovský Ladislav+15 | ŠOT | 6 | 165,33 | 170 | 128 | 8 | 67 % |
| 18. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 164,50 | 192 | 143 | 4 | 33 % |
| 19. | Chladilová Jindřiška+28 | BABINEC | 3 | 163,00 | 192 | 99 | 2 | 33 % |
| 20. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 161,00 | 181 | 138 | 0 | 0 % |
| 21. | Šprc Zdeněk+20 | ŠOT | 6 | 160,33 | 172 | 117 | 4 | 33 % |
| 22. | Meca Ondřej+20 | 3+1 | 6 | 159,83 | 169 | 123 | 6 | 50 % |
| 23. | Gregor Zdeněk+10 | LAMPIÓNI | 6 | 158,67 | 188 | 134 | 6 | 50 % |
| 24. | Liberda Radek | VOLEJBAL | 6 | 158,33 | 191 | 131 | 0 | 0 % |
| 25. | Blažek Michal+15 | 3+1 | 3 | 158,00 | 161 | 111 | 4 | 67 % |
| 26. | Rozmarin Milan | DŮCHODCI | 3 | 157,67 | 183 | 124 | 0 | 0 % |
| 27. | Cáb Jan+15 | GAMA | 6 | 156,50 | 173 | 125 | 4 | 33 % |
| 28. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 153,67 | 184 | 128 | 4 | 33 % |
| 29. | Vojkovská Renata+28 | 3+1 | 3 | 153,67 | 155 | 108 | 2 | 33 % |
| 30. | Janková Marcela+23 | BABINEC | 6 | 152,50 | 165 | 117 | 4 | 33 % |
| 31. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 6 | 152,17 | 170 | 109 | 6 | 50 % |
| 32. | Bělunek Miroslav+10 | MEXICO | 3 | 152,00 | 157 | 124 | 0 | 0 % |
| 33. | Müller Vladimír+10 | DŮCHODCI | 3 | 148,33 | 167 | 112 | 0 | 0 % |
| 34. | Vilášek Stanislav | LAMPIÓNI | 6 | 144,17 | 171 | 126 | 2 | 17 % |