Hráčské žebříčky
Odehráno
| Kolik her v sezóně odehrál. Žebříček se dá omezit podle toho, kolik je to z her jeho družstva — šest na utkání. | Průměr na hru včetně handicapu. Podle něj se žebříček řadí, stejně jako oficiální pořadí jednotlivců — a podle něj je i číslo vlevo, ať je tabulka seřazená jakkoli. | Nejlepší nához v sezóně. Je bez handicapu — holý nához. | Nejhorší nához v sezóně, taky bez handicapu. Vedle Maxu říká, jak vyrovnaně hraje. | Duelové body: dva za vyhraný duel, jeden při shodě. | Úspěšnost v duelech — kolik bodů získal z možných. Za vyhraný duel jsou dva, takže možných je dvojnásobek odehraných her. Je to podíl z toho, co odehrál — ne z toho, co odehrát mohl. | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1. | Klusáčková Dana+18 | PERMONÍCI | 6 | 200,33 | 222 | 158 | 10 | 83 % |
| 2. | Schindler Radek | LAMPIÓNI | 6 | 190,00 | 200 | 176 | 10 | 83 % |
| 3. | Bělunek Miroslav+10 | MEXICO | 6 | 188,17 | 205 | 139 | 8 | 67 % |
| 4. | Mičánek Jiří+10 | GAMA | 6 | 184,50 | 188 | 160 | 9 | 75 % |
| 5. | Mazur Václav | DŮCHODCI | 6 | 182,33 | 225 | 145 | 8 | 67 % |
| 6. | Novák Miroslav PER | PERMONÍCI | 6 | 182,17 | 202 | 138 | 8 | 67 % |
| 7. | Müller Vladimír+10 | DŮCHODCI | 6 | 180,83 | 211 | 154 | 9 | 75 % |
| 8. | Liberda Radek | VOLEJBAL | 6 | 180,00 | 213 | 166 | 6 | 50 % |
| 9. | Mácha Ivan | ONDRÁŠ | 6 | 178,50 | 207 | 161 | 8 | 67 % |
| 10. | Pazděra Jaroslav | ONDRÁŠ | 6 | 175,00 | 197 | 167 | 6 | 50 % |
| 11. | Blažek Michal+15 | 3+1 | 6 | 174,83 | 204 | 112 | 8 | 67 % |
| 12. | Lysek Petr+15 | VOLEJBAL | 6 | 173,33 | 196 | 125 | 6 | 50 % |
| 13. | Mazurová Eva+23 | BABINEC | 6 | 167,33 | 187 | 93 | 4 | 33 % |
| 14. | Bohačík Milan | DŮCHODCI | 6 | 167,17 | 223 | 124 | 4 | 33 % |
| 15. | Gregor Zdeněk+10 | LAMPIÓNI | 6 | 166,17 | 177 | 139 | 6 | 50 % |
| 16. | Uherek Jan+10 | MEXICO | 3 | 166,00 | 173 | 134 | 0 | 0 % |
| 17. | Exnar Aleš+20 | VOLEJBAL | 6 | 165,00 | 160 | 123 | 6 | 50 % |
| 18. | Petřkovský Ladislav+15 | ŠOT | 6 | 163,33 | 162 | 126 | 6 | 50 % |
| 19. | Vojkovská Renata+28 | 3+1 | 6 | 161,67 | 185 | 112 | 6 | 50 % |
| 20. | Kryka Dušan | LAMPIÓNI | 6 | 161,33 | 188 | 136 | 4 | 33 % |
| 21. | Novák Miroslav | ONDRÁŠ | 6 | 161,00 | 169 | 150 | 4 | 33 % |
| 22. | Klusáček Jiří | PERMONÍCI | 6 | 159,50 | 191 | 127 | 8 | 67 % |
| 23. | Janková Marcela+23 | BABINEC | 6 | 158,67 | 157 | 116 | 6 | 50 % |
| 24. | Macháček Pavel | MEXICO | 3 | 158,33 | 190 | 136 | 2 | 33 % |
| 25. | Lipka Miloslav+20 | GAMA | 3 | 157,67 | 168 | 121 | 2 | 33 % |
| 26. | Dušek Karel | MEXICO | 6 | 157,00 | 188 | 138 | 6 | 50 % |
| 27. | Barčáková Kateřina+18 | BABINEC | 3 | 156,00 | 162 | 125 | 0 | 0 % |
| 28. | Šprc Zdeněk+20 | ŠOT | 6 | 155,67 | 161 | 119 | 6 | 50 % |
| 29. | Cáb Jan+15 | GAMA | 3 | 155,33 | 164 | 119 | 2 | 33 % |
| 30. | Juřica Lubomír+10 | ŠOT | 6 | 152,17 | 183 | 120 | 4 | 33 % |
| 31. | Vojkovský Tomáš+10 | 3+1 | 3 | 144,67 | 155 | 115 | 2 | 33 % |
| 32. | Meca Ondřej+20 | 3+1 | 3 | 143,33 | 140 | 101 | 4 | 67 % |
| 33. | Dvořák Jaroslav | GAMA | 6 | 134,00 | 162 | 117 | 2 | 17 % |
| 34. | Chladilová Jindřiška+28 | BABINEC | 3 | 130,67 | 122 | 79 | 0 | 0 % |